Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mure seoses lapse liigutustega.

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Mure seoses lapse liigutustega.

Postitas:

Käimas on seega 20 ndl. Esmaspäeval on looteanatoomia, aga musti mõtteid tuleb iga päevaga juurde. See on mul 3 rasedus, esimene katkestti 19 ndal preeklampsia tõttu, liigutusteni ei jõudnud. Teisega nautisin tita liigutusi. Tunda oli need 16- 17 ndl selili lamades, käed kõhul eriti hästi. Hiljem juba sügaval kõhus tavaliselt istudes või seistes. Praegu aga ei tunne käte all selili olles mitte midagi, vahel nagu sügavamal on mingid sibinad. 2 ndl tagasi oli lootevee uuring, siis oli titga kõik korras. Ka selle vastus on korras. Mõtlema paneb vaid, et miks käte all ei ole liikumist tunda. Üldse kuidagi hilisem on kui eelmisega.Või on põhjuseks 10 lisakilo, mis on kõhule rasvapadja tekitanud. Palun vastake, kes oskate.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 23:07; 15.03 23:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib rasvapadja \”teene\” olla küll või ongi rahulikum laps või lapse asend selline (siblib selja poole) või platsenta eesseinas…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tasu muretseda.
Sõltub kas platsenta ees või tagaseinas. Ootan ise ka 3-t last ja kui kahe esimesega tundsin liigutusi juba 15 ja 16 ndl, siis seekord hakkasin tundma 21+4 , kusjuures jõudsin vahepeal käia mitu korda arstil jaemos, kas ikka kõik ok.
Nüüd olen ras eüle 27 ndl ja pisike on viimased 4 ndl olnud selline aktivist, et kõht käib aina üles-alla.

Kui muidu enesetunne hea, ei tasu muretseda, aga alati võid erakorralisse minna kasvõi ööse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Platsenta on taga seinas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 23:07; 15.03 23:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa sees tunned liigutusi, siis miks muretseda. Varsti on laps suuremaks ja tugevamaks kasvanud ning jõuab sulle kõhu pealt tuntavat meelelahutust ka pakkuda.
13. ja 20. nädala vahel üldiselt ongi rasedatel paanikaperiood – iiveldus ja valusad nibud kadunud ning liigutusi ka veel ei tunne. Et kas kõik on ikka korras…. Sel perioodil võib hingerahustajaks olla paisuma hakkav kõht. Kellel hakkab punu ette tulema ja kellel on sees tunda toekamat tükki. Kui kõht kasvab, siis järelikult laps kasvab ja temaga on kõik korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvasin ka kuni LA-ni, et platsenta on eesseinas, nii kindlalt öeldi mulle. LA-s selgus, et taga hoopis.
Mul 28. ndl, lisakilosid raseduse alguses ka kuskil 10-15. Kõhu pealt hakkasin liigutusi üsna hiljuti tundma.
Arvan, et muretsemiseks pole põhjust 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära mmuretse, küll seal UH-s näed kuidas siputab.Lihtsalt võib-olla ei tunne veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tundsin esimesega 14n liigutusi juba, teisega aga 16n. Esimesega olin samas paksuses kui nüüd teisega. Esimesega oli platsenta eesseinas, nüüd tagaseinas.

Eks see on väga palju lapse asendist sõltuv. Ja sellest ka, palju on vaba aega mõtiskleda ja liigutusi tähele panna. Esimesega oli mul meeletult vaba aega, et lihtsalt rasedust nautida. Nüüd on tegemist meeletult, kodukorrashoid võtab rohkem aega, laps, töö, kool, ettevalmistused eluks titaga jne.

Aga teemaalgatajale ütleks, et kui sa ikkagi rahu ei saa, siis mine käi erakorralises ja palu, et keegi doppleriga loote toone kuulaks. Esmaspäevani on veel terve nädalavahetus muidu pabistada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 15:34; 16.03 15:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks veel seda, et mul laps jääb \”pai\” saades (käed kõhul) just eriti rahulikuks. Rapsitakse siis, kui emme pole tähelepanu osutanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 15:34; 16.03 15:35;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mure seoses lapse liigutustega.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.