Esileht Veebikonstaabel mure, sõitsin bussirajal selleks, et inimest bussipeatusesse viia

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: mure, sõitsin bussirajal selleks, et inimest bussipeatusesse viia

Postitas:

Mure selline. Nimelt sõitsin Kristiine keskusesse ja keerasin selleks bussirajale, et inimest bussipeatusesse viia, aga siis seal see post või mis iganes kaamera vilkus ja tegi pilti. Kas ma tegin valesti, kas enam ei tohi bussipeatusesse inimesi maha panna, kuna sinna viib ju ainult bussirada? Appi, kas nüüd saan trahvi 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.12 08:29; 18.12 17:50; 19.12 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kristiines peatusesse saad inimest maha panna PEALE ristmiku ületamist.Peale ristmiku ületamist vahetad sõiduridu ja saadki bussipeatusesse. Bussirajal tohib sõita ainult kuni esimese pöördekohani. Sina sõitsid üle ristmiku bussirajal(kas oli nii?), rikkusid liikluseeskirja ja selle tulemusena tegi kaamera pilti.
Minu teada hetkel need kaamerad veel ei trahvi aga ma pead ei anna. Nüüdseks võivad juba trahvi ka teha. Ja sellisel juhul trahvi saaksid ju täiesti õigustatult. Kuna rikkusid LE.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bussipeatuses ei tohi sa nagunii ju peatuda. Kui seda tegid, oled seaduserikkuja.
Kas Kristiine keskusel pole parklat, kus saab inimesi rahulikult välja lasta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kuna linna nii hästi ei tunne, siis jah liiga vara läksin bussirajale. Aga liikluseeskiri ju lubab bussipeatuses ainult reisijate peale ja maha minekuks peatuda ? Või ma eksin ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.12 08:29; 18.12 17:50; 19.12 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ristmikukaamerad veel ei tööta, ehk trahve ei tehta: http://www.tallinnapostimees.ee/1078720/ristmikukaamerad-veel-ei-toota/

Peatumisest bussipeatuses:

LS § 21 lg 2
8) D-kategooria ühissõiduki peatuskoha teelaiendil või ühissõidukipeatuse teekattemärgisel, nende puudumisel aga peatuse poolel lähemal kui 15 meetrit bussi- või trollipeatuse ja taksopeatuse liiklusmärgile, kui see takistab D-kategooria ühissõidukite või taksode liiklust;

Peatuda ei või kui see takistab ühissõidukite liiklust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh loodan kyll. Aga jah, kedagi ei takistanud, täiesti vaba õli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.12 08:29; 18.12 17:50; 19.12 13:47;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Veebikonstaabel mure, sõitsin bussirajal selleks, et inimest bussipeatusesse viia

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.