Esileht Ilu ja tervis Mure täitsesüstide pärast

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Mure täitsesüstide pärast

Postitas:

Hei!

Olen viimasel hakanud huvi tundma täitsesüstide tegemise vastu. Mure on aga selles, et olen ka samal ajal kuulnud mitmetest tüsistustest, mis sellega kaasnevad- pimedaks jäämine või muud tervisehädad. Tunnen seeläbi huvi, et kas kellelgil teist on mõni häda peale täitesüste tekkinud ja kui jah, siis milline? ning kus te abi saite ja kelle käest?

anna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Olen viimasel hakanud huvi tundma täitsesüstide tegemise vastu. Mure on aga selles, et olen ka samal ajal kuulnud mitmetest tüsistustest, mis sellega kaasnevad- pimedaks jäämine või muud tervisehädad. Tunnen seeläbi huvi, et kas kellelgil teist on mõni häda peale täitesüste tekkinud ja kui jah, siis milline? ning kus te abi saite ja kelle käest?

anna.

Ei-ei, kellegi pole mingeid tüsistusi. Käivad ringi oma pardihuulte ja siledaks tõmmatud otsaesistega ja on hiiglama rahul, sest “enesetunne on ikka nii megapalju parem”.

*Ära sa looda, et keegi siin sulle ausalt midagi kirjutab. See nurk on nii võlts.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanane väärikalt , kortsud käivad asja juurde

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tahaks teha ühtki protseduuri, mille tüsistus on pimedaks jäämine, kui just alternatiiv surm ei ole. Samas ma tean inimesi, kes on neid teinud ja pole häda midagi. Mingid hullult ilusad nad seetõttu ka just ei ole, ise ilmselt rõõmustavad, et mingi korts on mahedam vms. Aga tõesti- pimedaks jääda, sest tahtsid nooruslikumat välimust?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paneb muigama pisut.
Teen süste juba mõned aastad ja ainus negatiivne asi on mõju rahakotile.

Muidugi võib olla mingeid kõrvalmõjusid, aga pimedaksjäämine?? Tuleb ikka vaadata kelle hoolde oma nägu usaldada, kindlasti ei ole odavaim valik keldrisakongis parim.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 08:58; 02.11 14:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paneb muigama pisut.
Teen süste juba mõned aastad ja ainus negatiivne asi on mõju rahakotile.

Muidugi võib olla mingeid kõrvalmõjusid, aga pimedaksjäämine?? Tuleb ikka vaadata kelle hoolde oma nägu usaldada, kindlasti ei ole odavaim valik keldrisakongis parim.

vabandan, ei saa enam parandada aga mõeldud oli keldrisalongi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 08:58; 02.11 14:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin ka seda artiklit, kus kirjutati, et täitesüstide üks hullemaid kõrvalmõjusid võib olla pimedaks jäämine. Kui oleksite ise ka korralikult läbi lugenud, siis teaksite, et see oht on huultesse süstimisel ja, et Estis pole sellist düsistust veel esinenud. Loo autori, oli vist Pree, kogu artikli mõte oli selles, et ulge tema juurde, sest see on ohutu, aga kosmeetikasalongides võivad teid igasugu hädad tabada, sest seal ei tee süsti tingimata arst.
Ise pole veel teinud, aga plaanis on, mitte küll botox vaid pisut kallim filler, mis nägu tuimaks ei muuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mitte küll botox vaid pisut kallim filler, mis nägu tuimaks ei muuda.

Botox pole mingi täitesüst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Mure täitsesüstide pärast

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.