Esileht Pereelu ja suhted mure – tõde peale vahekorda

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 160 )

Teema: mure – tõde peale vahekorda

Postitas:
Kägu

Kuidas teha pea 50aastasele mehele selgeks, et suguhaiguste testid on vaja ära teha? Peale kaitsmata vahekorda selgus, et mees on kaitsmata vahekorras ka teiste naistega ja keeldub kaitsevahendi kasutamisest, põhjendusega, et kõik naised on korralikud.

Suguhaigustejutu peale vihastas ja sain korraliku sõimu osaliseks.

Loll saab kirikuski peksa, ei vaja hurjutamist.

+5
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanale koerale uusi trikke ei õpeta. Piisav põhjus, et mees välja vahetada.

+30
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vanadel meestel on alumine pea rikkega ja nauding jääb saamata.

kas sa pead ohverdama  tervise taadi õnnehetke nimel…, siis ehk õpid, kui oma haigusi ravid.

 

 

 

 

 

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No selles vanuses on tõenäosus, et mehel prostatiit ja selle mõjud ka naiseke. Nii et ise tead. Seksiga peaks pausi tegema ja meestearstil ära käima. Vähi tekkimist on võimalik ennetada või varakult avastada.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei mõtleks üldse sellele, et niisugusele midagi selgeks teha, vaid lihtsalt enam ei suhtleks sellisega. Miks üldse seksida mingi litsmehega, kes samaaegselt mitut naist nillib?

Nooruse lollusena ma saan veel aru, aga mingi 50-aastane päss? (suhtumise järgi nimetan pässiks, või et tema sõimab korralikult, idikas)

+32
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütle, et sa ei ole eriti korralik, ehk siis paneb kummi peale.

+28
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie võime maapõhja kiruda, kuid tõele otsa vaadates on väärt mees, kui naised sabas seisavad, et tervisega riskida. Mökud ei saa kummiga ja kummita, vahi tegijat.

+7
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ju siis ikka ei ole kõik väga korralikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teha pea 50aastasele mehele selgeks, et suguhaiguste testid on vaja ära teha? Peale kaitsmata vahekorda selgus, et mees on kaitsmata vahekorras ka teiste naistega ja keeldub kaitsevahendi kasutamisest, põhjendusega, et kõik naised on korralikud.

Jätad seksimata, niikaua kui paber on toodud. Muuga seda vananevat möirapulli ei veena. Või jätad mehe üldse maha, miks peaks ennast sellise peale üldse raiskama!? Normaalseid mehi ei ole või?

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees suhtleb mitmete naistega ja sõimab sind – mis imevalu sind küll tema küljes kinni hoiab?

+26
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mis imevalu sind küll tema küljes kinni hoiab?

Riist on 18 cm pikk, see hoiabki.

+2
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ütles ka üks 50 aastane mees, et kummi pole vaja, sest tema suhtleb ainult väga korralike ja puhaste naistega. Ma ütlesin, et ega see otsa ette pole kirjutatud, kellel mingi haigus on, ta ei uskunud. Jäigi siis ära, olgu nende “korralikega” siis edasi.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ütles ka üks 50 aastane mees, et kummi pole vaja, sest tema suhtleb ainult väga korralike ja puhaste naistega. Ma ütlesin, et ega see otsa ette pole kirjutatud, kellel mingi haigus on, ta ei uskunud. Jäigi siis ära, olgu nende “korralikega” siis edasi.

Nii vanad ja ikka niiii lollid…. 🙁

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suguhaigustejutu peale vihastas ja sain korraliku sõimu osaliseks.

Sellest peaks ju täiesti piisama, et see töll maha jätta.

+25
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis pärast peaks omama püsisuhet mehega, kes paneb veel teisi naisi kõrvalt?

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis pärast peaks omama püsisuhet mehega, kes paneb veel teisi naisi kõrvalt?

Mis püsisuhet? Nad on vahel vahekorras lihtsalt.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teha pea 50aastasele mehele selgeks, et suguhaiguste testid on vaja ära teha? Peale kaitsmata vahekorda selgus, et mees on kaitsmata vahekorras ka teiste naistega ja keeldub kaitsevahendi kasutamisest, põhjendusega, et kõik naised on korralikud.

Suguhaigustejutu peale vihastas ja sain korraliku sõimu osaliseks.

Loll saab kirikuski peksa, ei vaja hurjutamist.

Aga miks sa sellele mehele enam pead midagi selgeks tegema? Selle mehega on ju asi selge  -done, finito! See sõim jne… – sa ometi ei taha teda enam näha?

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peale selle teema lugemist ma enam ei imesta, miks günekoloogi järjekorrad nii pikad on. Peale igat vahekorda arsti juurde joosta, et äkki said suguhaiguse? Ma selle mehe asemel teeks kiiremas korras leebet sellise hullu juurest, kes nõuaks sellist asja.

+2
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA

väga hea suhumine

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peale selle teema lugemist ma enam ei imesta, miks günekoloogi järjekorrad nii pikad on. Peale igat vahekorda arsti juurde joosta, et äkki said suguhaiguse? Ma selle mehe asemel teeks kiiremas korras leebet sellise hullu juurest, kes nõuaks sellist asja.

Järjekorrad on pikad, sest naistearstile saab saatekirjata.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peale selle teema lugemist ma enam ei imesta, miks günekoloogi järjekorrad nii pikad on. Peale igat vahekorda arsti juurde joosta, et äkki said suguhaiguse? Ma selle mehe asemel teeks kiiremas korras leebet sellise hullu juurest, kes nõuaks sellist asja.

TA

Väga hea suhtumine – nõuab? Pole vist eriti hull, kui tead, et kõik ikka ok on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loogika järgi mida vanem, seda rohkem partnereid, mida rohkem partnereid, seda suurem risk haigestuda.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie võime maapõhja kiruda, kuid tõele otsa vaadates on väärt mees, kui naised sabas seisavad, et tervisega riskida. Mökud ei saa kummiga ja kummita, vahi tegijat.

TA

hakkab juba kahtlus tekkima, et kuidas ta nii palju naisi leiab, kes kõik kohe nõus just temaga ilma kaitsevahendita olema.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loogika järgi mida vanem, seda rohkem partnereid, mida rohkem partnereid, seda suurem risk haigestuda.

TA

mehel võiks ka oma suguelu üle loogika olla, haigused on olemas, ükskõik kui “korralikud” me oleme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei usu lihtsalt, et selliseid eneseväärikuseta naisi reaalselt on, mingi nilbe libateema jälle.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loogika järgi mida vanem, seda rohkem partnereid, mida rohkem partnereid, seda suurem risk haigestuda.

TA

mehel võiks ka oma suguelu üle loogika olla, haigused on olemas, ükskõik kui “korralikud” me oleme.

Teised ei tee seda, mida sina tahad.
Sinul on õigus nõuda paberit, truudust, kondoomi oma sekspartnerilt ka püsisuhtes olles. Nõutaval on õigus keelduda, panna püksid jalga, lahutada, jätta maha jne. Mitte mingil tingimusel pole nõudjal õigust vedada analüüse andma ja nõutaval vägistada või kuidagi moel seksi peale suruda, manguda, kui sina kondoomita nõus pole.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei usu lihtsalt, et selliseid eneseväärikuseta naisi reaalselt on, mingi nilbe libateema jälle.

TA

Usu, ei ole liba, ja mina olin ikka heauskne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk sinul on õigus lõpetada see seks ära. Sa ei tee seda, oma asi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loogika järgi mida vanem, seda rohkem partnereid, mida rohkem partnereid, seda suurem risk haigestuda.

TA

mehel võiks ka oma suguelu üle loogika olla, haigused on olemas, ükskõik kui “korralikud” me oleme.

Teised ei tee seda, mida sina tahad.

Sinul on õigus nõuda paberit, truudust, kondoomi oma sekspartnerilt ka püsisuhtes olles. Nõutaval on õigus keelduda, panna püksid jalga, lahutada, jätta maha jne. Mitte mingil tingimusel pole nõudjal õigust vedada analüüse andma ja nõutaval vägistada või kuidagi moel seksi peale suruda, manguda, kui sina kondoomita nõus pole.

TA

Ja kus see loogika nüüd siin on? Tegu on ju juba tehtud, sain teada alles hiljem! Ja siis olengi teadmisega, et äkki ikka sain või äkki ikka ei saanud nakkuse?! Kõik haigused ei tule sul 2-3 päevaga välja.

 

 

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loogika järgi mida vanem, seda rohkem partnereid, mida rohkem partnereid, seda suurem risk haigestuda.

TA

mehel võiks ka oma suguelu üle loogika olla, haigused on olemas, ükskõik kui “korralikud” me oleme.

Teised ei tee seda, mida sina tahad.

Sinul on õigus nõuda paberit, truudust, kondoomi oma sekspartnerilt ka püsisuhtes olles. Nõutaval on õigus keelduda, panna püksid jalga, lahutada, jätta maha jne. Mitte mingil tingimusel pole nõudjal õigust vedada analüüse andma ja nõutaval vägistada või kuidagi moel seksi peale suruda, manguda, kui sina kondoomita nõus pole.

TA

Ja kus see loogika nüüd siin on? Tegu on ju juba tehtud, sain teada alles hiljem! Ja siis olengi teadmisega, et äkki ikka sain või äkki ikka ei saanud nakkuse?! Kõik haigused ei tule sul 2-3 päevaga välja.

Enne vahekorda loomulikult. Julged naised, kes kondoomita seksivad. Prostatiidist juba rääkisin, sina seda muidugi ei lugenud.

Nüüd ei saa talle enam midagi selgeks teha. Temaga ei suhtle, ei seksi enam ja lähed ise kontrolli, edaspidi oled targem uute partneritega.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 160 )


Esileht Pereelu ja suhted mure – tõde peale vahekorda