Esileht Pereelu ja suhted mure – tõde peale vahekorda

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 160 )

Teema: mure – tõde peale vahekorda

Postitas:
Kägu

Nagu kirjutasin, naise viljakus langeb drastiliselt ja tipp on kuni 30.

Ei lange ta siin drastiliselt kuskile. Pole erilist vahet, kas jääd rasedaks kuuga või kolme kuuga. Ja ka meeste viljakus langeb vanusega, 50 aastaselt on see juba päris palju langenud, lisaks mõjutavad halvad eluviisid ja keskkond, seega meeste viljakusega on veel halvemini kui naiste omaga viimasel ajal. Ja üleüldse ei puutu see jutt kuidagi asjasse, siin ei soovita rasedaks jääda.

Selles mõttes on vahet, et kui kolm kuud või kuni 14 nädalat ei tülitseta ka asjatatakse, tuleb terve beebi, aga kui juba kuu aja pärast ollakse rase ja toimub sõim, mõjub see kõhubeebile halvasti.

Samuti kui ei kasutata kondoomi ja lõpetatakse kõhule. Meestele öeldakse ju ka, et kui last ei soovi, vastutab ise. Naine ka.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selles mõttes on vahet, et kui kolm kuud või kuni 14 nädalat ei tülitseta ka asjatatakse, tuleb terve beebi, aga kui juba kuu aja pärast ollakse rase ja toimub sõim, mõjub see kõhubeebile halvasti. Samuti kui ei kasutata kondoomi ja lõpetatakse kõhule. Meestele öeldakse ju ka, et kui last ei soovi, vastutab ise. Naine ka.

Mis loll jutt see on ja kuidas puutub teemasse?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja langeb ikka naistel vanusega, sa ei saa tõsiselt ometi rääkida. Kui pole ka partnerit, siis eriti hull. Kui mees olemas, ega muidugi ei muretse.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selles mõttes on vahet, et kui kolm kuud või kuni 14 nädalat ei tülitseta ka asjatatakse, tuleb terve beebi, aga kui juba kuu aja pärast ollakse rase ja toimub sõim, mõjub see kõhubeebile halvasti. Samuti kui ei kasutata kondoomi ja lõpetatakse kõhule. Meestele öeldakse ju ka, et kui last ei soovi, vastutab ise. Naine ka.

Mis loll jutt see on ja kuidas puutub teemasse?

Et varsti oled rase ja pead hoolitsema kõhutita eest.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selles mõttes on vahet, et kui kolm kuud või kuni 14 nädalat ei tülitseta ka asjatatakse, tuleb terve beebi, aga kui juba kuu aja pärast ollakse rase ja toimub sõim, mõjub see kõhubeebile halvasti. Samuti kui ei kasutata kondoomi ja lõpetatakse kõhule. Meestele öeldakse ju ka, et kui last ei soovi, vastutab ise. Naine ka.

Mis loll jutt see on ja kuidas puutub teemasse?

Et varsti oled rase ja pead hoolitsema kõhutita eest.

Sa ei tundu väga adekvaatses seisus olevat.
Lisaks eespool kirjutasid vilastumise tippajast ja et 45ne aastasena on rasestumise võimalus sisuliselt olematu. Olematu ehk küll, aga mitte üldsegi võimatu! Tunnen isiklikult kahte naist, kellest 1 oli sünnitades 46 ja teine 47. Kuskil teemas oli eile, et kellegi töökaaslane läks 47 aastaselt lapsehoolduspuhkusele.
Aga tee proovi kui 45+ oled ja testi teooriat.

Kõhutita eest pole muide eriti hoolitseda vaja, kasvab seal üsna omapäi.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selles mõttes on vahet, et kui kolm kuud või kuni 14 nädalat ei tülitseta ka asjatatakse, tuleb terve beebi, aga kui juba kuu aja pärast ollakse rase ja toimub sõim, mõjub see kõhubeebile halvasti. Samuti kui ei kasutata kondoomi ja lõpetatakse kõhule. Meestele öeldakse ju ka, et kui last ei soovi, vastutab ise. Naine ka.

Mis loll jutt see on ja kuidas puutub teemasse?

Et varsti oled rase ja pead hoolitsema kõhutita eest.

Sa ei tundu väga adekvaatses seisus olevat.

Lisaks eespool kirjutasid vilastumise tippajast ja et 45ne aastasena on rasestumise võimalus sisuliselt olematu. Olematu ehk küll, aga mitte üldsegi võimatu! Tunnen isiklikult kahte naist, kellest 1 oli sünnitades 46 ja teine 47. Kuskil teemas oli eile, et kellegi töökaaslane läks 47 aastaselt lapsehoolduspuhkusele.

Aga tee proovi kui 45+ oled ja testi teooriat.

Kõhutita eest pole muide eriti hoolitseda vaja, kasvab seal üsna omapäi.

Kas sa tahad meelega halba inimestele, et hakaku 45 alles proovima või lubad enne lapsi saada ja 45 ka proovida? Sest proovima hakata 45 on hilja.

Teiseks on vaja. Esimene trimester on kõige olulisem. Ja laps tuleb ümbritseda meeldivate inimestega ka kõhus olles.

Ära selle adekvaatsuse pärast muretse. Ma ei kavatse perekooli “kliendiks” jääda.

0
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma räägin sinu rasestumisest muide. Tahtsid veel lapsi, aga ei näe seda veel.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle see kummaline inimene siin, kes sõidab suvalisse teemasse sisse (millegipärast peab ikka seksiga seotud teema olema) ja hakkab hoopis aiaaugust jahvatama.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle see kummaline inimene siin, kes sõidab suvalisse teemasse sisse (millegipärast peab ikka seksiga seotud teema olema) ja hakkab hoopis aiaaugust jahvatama.

Enam ei postita kunagi ja juhtub laps. Las ta juhtub varem. Tulemus on ette teada. Peale pk puudub kontakt ja iial ei näe enam. Mika siis oodata.

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühesõnaga hull või mitte, ma ei viitsi sama jahu ajada ja kuulata, midagi uut siit teada ei saa.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teha pea 50aastasele mehele selgeks, et suguhaiguste testid on vaja ära teha? Peale kaitsmata vahekorda selgus, et mees on kaitsmata vahekorras ka teiste naistega ja keeldub kaitsevahendi kasutamisest, põhjendusega, et kõik naised on korralikud. Suguhaigustejutu peale vihastas ja sain korraliku sõimu osaliseks.

Mis sul mehe suguhaigustest? igaüks peab ikka enda pepu peale mõtlema.  Mismõttes keeldub kaitsevahendit kasutamast- siis nagu sinagi, ka ju keeldud kaitsevahendit kasutamast. Kes need teised naised on, äkki pidas silmas korralikke alaealisi? Vaata, kuidas 50+/- neid silmadega söövad.  Mingi seksihullus on lahti läinud.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta

 

Nõuan mehelt ülehomme tõendit ja kui seda ei ole, siis jääb mees kuivale (mina ka muidugi).

Täna mees helistas ja lubas teisipäev külla tulla.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta

Nõuan mehelt ülehomme tõendit ja kui seda ei ole, siis jääb mees kuivale (mina ka muidugi).

Täna mees helistas ja lubas teisipäev külla tulla.

Rumal naine.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle see kummaline inimene siin, kes sõidab suvalisse teemasse sisse (millegipärast peab ikka seksiga seotud teema olema) ja hakkab hoopis aiaaugust jahvatama.

Enam ei postita kunagi ja juhtub laps. Las ta juhtub varem. Tulemus on ette teada. Peale pk puudub kontakt ja iial ei näe enam. Mika siis oodata.

Appi mis soga! Mitmes jook sul juba sees on?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta

Nõuan mehelt ülehomme tõendit ja kui seda ei ole, siis jääb mees kuivale (mina ka muidugi).

Täna mees helistas ja lubas teisipäev külla tulla.

Rumal naine.

Loll naine jah. Mõttetu mingite nõuannetega selles teemas oma aega raisata.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta   Nõuan mehelt ülehomme tõendit ja kui seda ei ole, siis jääb mees kuivale (mina ka muidugi). Täna mees helistas ja lubas teisipäev külla tulla.

Lase käia, aga ära palun pärast jälle siia ruigama tule, kuidas mees on süüdi. (keegi muidugi jälle esineb teemaalgatajana) Selliseid tölle oleks palju vähem, kui poleks lahke anniga naisterahvaid, kes igasugustel endale peale ronida lasevad ilusa jutu eest, kel oma tervisest suva.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta

Nõuan mehelt ülehomme tõendit ja kui seda ei ole, siis jääb mees kuivale (mina ka muidugi).

Täna mees helistas ja lubas teisipäev külla tulla.

Jeebus, milliseid naisi on olemas! Peab ikka päris meeleheitel vist olema!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta

Nõuan mehelt ülehomme tõendit ja kui seda ei ole, siis jääb mees kuivale (mina ka muidugi).

Täna mees helistas ja lubas teisipäev külla tulla.

Aga miks sa seda tõendit nüüd enam küsid? Või hakkadki igakord enne seksi uut tõendit nõudma, äkki mehel oli vahepeal veel üks korralik naine?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi mis soga! Mitmes jook sul juba sees on?

Ma ju ei tea, kas see soga oli teemaalgatajele või vastajale, kes soovib beebit.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks sa seda tõendit nüüd enam küsid? Või hakkadki igakord enne seksi uut tõendit nõudma, äkki mehel oli vahepeal veel üks korralik naine?

Tõendit on ikka mõtet küsida. Aga sadat % see ei garanteeri kuna mees võib tõendist tulles teepeal uue haiguse kusagilt külge haakida

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõendit on ikka mõtet küsida.

Kas ikka on? mitmel suguhaigusel on nn. peiteperiood.

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust ikka päris rõve magada mingi mehega, kes on sinust vanem, rumal (ei kasuta kondoomi) ja räägib sulle oma teistest partneritest. Kas tõesti paremat ei saa siis.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks sa seda tõendit nüüd enam küsid? Või hakkadki igakord enne seksi uut tõendit nõudma, äkki mehel oli vahepeal veel üks korralik naine?

TA

Mees tuli eile külla ja muidugi ei mingit tõendit. Jätsin ta karistuseks seksist ilma. Nurus siis, et kui päris seksi ei saa, siis tehku ma suu või käega miskit. Ei hakanud ma miskit tegema, saatsin teise tunni aja pärast uksest välja. Pakkusin ainult tassi teed ja küpsist.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks sa seda tõendit nüüd enam küsid? Või hakkadki igakord enne seksi uut tõendit nõudma, äkki mehel oli vahepeal veel üks korralik naine?

TA

Mees tuli eile külla ja muidugi ei mingit tõendit. Jätsin ta karistuseks seksist ilma. Nurus siis, et kui päris seksi ei saa, siis tehku ma suu või käega miskit. Ei hakanud ma miskit tegema, saatsin teise tunni aja pärast uksest välja. Pakkusin ainult tassi teed ja küpsist.

Kondoomivarianti siis ei pakkunudki?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kondoomivarianti siis ei pakkunudki?

Ei pakkunud,sest mulle see kummiga asi ei istu.Ei tunne õigesti meest enda sees ja mõnu jääb saamata.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kondoomivarianti siis ei pakkunudki?

Ei pakkunud,sest mulle see kummiga asi ei istu.Ei tunne õigesti meest enda sees ja mõnu jääb saamata.

Räägi seda kindlasti kohtingutel meestele. Istud veel 3a kuival.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pakkunud,sest mulle see kummiga asi ei istu.Ei tunne õigesti meest enda sees ja mõnu jääb saamata.

Mul naabrinaine ühe poisiga juba pool aastat semmib. Hiljuti libastus peo käigus suvalise kutiga. Pärast seda oli peikal silmad imestusest suured, et milleks nüüd peale seda kõike kondoomi topid? Naine ei saanud ju välja öelda, et oli suvakaga kaitsmata vahekorras. Hoopis küüniliselt väitis, et äkki poiss ise pole vahepeal truu olnud? Ise suur süüdlane, aga ajas patustamise teise kaela. Kui mina teda riivatut noomima hakkas, siis ajas silmad suureks ja õigustas ennast sellega, et äkki sai mõne haiguse ja selle ülbitsemisega tegelikult kaitseb elukaaslast suguhaiguste eest

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pakkunud,sest mulle see kummiga asi ei istu.Ei tunne õigesti meest enda sees ja mõnu jääb saamata.

väga veider.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

väga veider.

Miks?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

väga veider.

Miks?

Imelik kui naine vingub kummi pärast.
Ei tee ju see kehvemaks kogemust kuidagi + hea ja turvaline

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 160 )


Esileht Pereelu ja suhted mure – tõde peale vahekorda