Esileht Beebi ja mitmikud Mure turvahälliga…

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Mure turvahälliga…

Postitas:

Olen hädas turvahälli valimisega. Tähtajani küll aega on aga kuna on enneaegsuse oht siis ei tahaks kõike viimasele minutile jätta. Hetkel võtan rohtu, et sünnitegevus uuesti ei algaks aga arst juba mainis et peale 36ndat nädalt enam rohu ei võta. Seega on on üsna kiire juba sellega.
Hetkel oleme arvestanud umbes 100-110 euri turvahälli peale.Hetkel on valikusse jäänud kiddy nest.Kas keegi oskab selle kohta miskit öelda? Mida teie arvate selelst turvahällist?
http://www.turvatoolid.com/veebipood/product.php?id_product=115
Nii palju kui uurinud olen siis Kiddy firma on kiidetud. Kui turvateste vaadata siis on Kiddy firma turvatoolid/hällid saanud kõigis testides head tulemused. See konkreetne turvahäll küll ühesgi testis sees ei ole kuna tegemist peaks olema uue mudeliga (kui kodulehelt õieti aru sain). Mees mul arvas, et vaevalt et see nüüd ming saast või jama asi on. Seda kuna ta ei tahaks hästi uskuda et tootja hakkab oma mainet nüüd kahjustama mingi saastaga või et lastakse latti nii palju alla poole.
Mina aga olen natuke kahtleval seisukohal. Turvahäll ise- enesest mulle meeldib ja tundub asjalik aga siis natuke kahtle.
Oleksin väga tänulik kui avaldaksite oma arvamust antud toote kohta! Kas ise ostaksite selle?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma vaataks hälli puhul mh seda, kas õlarihmade kõrgust saab muuta, sellel hällil ei saa sinu lingil sellest aru. otseselt midagi muud kahtlast silma ei jäänud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub täiesti normaalne turvahäll. Ma usun, et õlarihmad on muudetavad, aga teised avad ei paista, sest beebisisu on ees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See küll natuke kallim aga tõeliselt hea turvahäll.
http://www.beebimaailm.ee/product/izigo/lang/et/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Britax Römer Babysafe on üks hinnatumaid turvahälle, just nägin kuskil e-poes soodukaga müügis 99 ¤. Sobib teie hinnaklassi ja igati kvaliteetne häll. Kahjuks muude kohta ei oska arvamust avaldada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Mure turvahälliga…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.