Esileht Rasestumine ja lapse ootamine mure. Valutorked tupe sees! ??

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: mure. Valutorked tupe sees! ??

Postitas:

Mul sama mure. Valutorked tupes, paar korda päevas, nagu keegi näpistaks või torgiks seest or sth. Need valud on kergrlt ebamugavad ja paar korda päevas, aga täna torkis ikka päris valusalt.. ehmatasin, kui potil istusin! Hommikul ärgates on ka vahest selline tunne nagu alt oleks kõik paistes ja suruv tunne. Käisin selle murega u kuu-poolteist tagasi ämmaka ja naistearstil, nemad ütlesid, et kõik korras ja et nemad ei näe midagi. Mingi aja pealt läks nagu üle. Nüüd rasedus 33 nädal ja torked tagasi. Ma täitsa mures, kas pean jälle sama murega naistearsti jutule minema ehk teab keegi rohkem rääkida!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka olnud sellist hootist valutorget tupes või emakakaelas vms just õhtuti enne magamaminekut, aga seda on olnud raseduse hästi alguses (kaugemale pole jõudnudki). Need valud võivad olla suurenenud voolusest, aga raseduse lõpus annab vast märku, et sünnitus varsti algamas. Pigem küsi seda oma arstilt, me siin ainult omast kogemusest/tarkusest räägime:) Tahaks isegi teada!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka muidu munasarjas (vasakpoolses) ja tupe sees ja allkõhus need torked olnud. Sidemete venimine mõjutabki kõike seal asuvat. Isegi seljavalu tekib sellest vahepeal mis pidi väga normaalne olema. NOSPAd ja siis parem. Üldjuhul leeveneb ka siis kogu päeva lõikes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine mure. Valutorked tupe sees! ??

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.