Esileht Pereelu ja suhted Mure vananeva emaga

Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )

Teema: Mure vananeva emaga

Postitas:
Kägu

Minu emapoolses liinis on juba mitu põlve saadud 1. laps alles min 40-selt, st jääkski teistega võrreldes nagu 1 põlvkond vahele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu emapoolses liinis on juba mitu põlve saadud 1. laps alles min 40-selt, st jääkski teistega võrreldes nagu 1 põlvkond vahele.

Miks nii vanalt? Mul sai esimene laps juba 18, kui ma olin 40.

+2
-6
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tohoh! Kõik ei saa teismelisena lapsi. Minu vanemad olid 90, kui lahkusid ja enda lapsed sel ajal väikesed.

Mida helli, sa pidid olema siis umbes 65 ja sul olid enda lapsed

Helli jah, katsu aru saada. 65 pole ma isegi nüüd veel, kui lapsed 12,14,20:) aga vanemad on 90+.

+1
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Helli jah, katsu aru saada. 65 pole ma isegi nüüd veel, kui lapsed 12,14,20:) aga vanemad on 90+.

Ma tegin arvutuse, et vanemad said sinu 25-selt ja sinu arust on see teismeline laste saamine? Sul on peas miskit ikka kõvasti nihkes.

+2
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tohoh! Kõik ei saa teismelisena lapsi. Minu vanemad olid 90, kui lahkusid ja enda lapsed sel ajal väikesed.

Mida helli, sa pidid olema siis umbes 65 ja sul olid enda lapsed

kas 12, 14 ja 20 on väikesed lapsed?

+3
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Helli jah, katsu aru saada. 65 pole ma isegi nüüd veel, kui lapsed 12,14,20:) aga vanemad on 90+. kas 12, 14 ja 20 on väikesed lapsed?

Kas 5 -10 aastat tagasi olid vanemad noored? Osta mõistus!

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma tegin arvutuse, et vanemad said sinu 25-selt ja sinu arust on see teismeline laste saamine? Sul on peas miskit ikka kõvasti nihkes.

Õpi arvutama…

0
0
Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )

Esileht Pereelu ja suhted Mure vananeva emaga