Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: mure

Postitas:

tean et see võib kohati väga naljakas küsimus olla aga kuna olen esmarase ja ei oska seisukohta võtta siis kas see on normaalne et rasedussümtomid kaovad ära?
tavaliselt hommikuti ikka iiveldab või lausa ajab öökima aga nüüd juba 2 päeva ennast väga hästi tundnud,täpselt nagu polekski rase ainult kõht on gaasi täis ja punnitab kas peaksin muretsema või see on normaalne?arst on 23 jaanuaril.jägage oma kogemusi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.01 17:23; 14.01 19:05; 14.01 19:39; 15.01 05:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni hommik võibki olla halb ja mõni mitte mul oli ka kuidas kunagi mõnikord tundsin end väga halvasti ,mõnikord oli jälle hea olla 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul näiteks polnud kordagi hommikuti halb olla 😀 ja oksendanud ma ka pole 🙂 Küll aga olid esimesed 2 või 3 kuud õhtuti halb olla. Halb olek oli alati tingitud mingist tugevast lõhnast. Siis mingi aeg kadusid kõik ära ja ma mõtlesin ka algul, et väga imeli, nagu polekski enam midagi 🙂 Vahel väga harva hakkavad veel mõned asjad vastu aga üldiselt nüüd tunnen end nagu tavaline inimene 😀 Täis on tänasega 18 nädalat 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõned on kirjutanud et rasedussümptomid kaovad kui peetunud on. EI taha hirmutad,a lihtsalt jagan mida siit lugenud olen inimeste kogemustest. Kindlasti ei ole see mingi reegel. Sa võid ju esmaspäeval helistada oma rstile igaks juhuks et kas see on normaalne..kui tema ei muretse siis ok aga kui ta muretseb siis kutsub su kidnlasti varem kontrolli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mõned on kirjutanud et rasedussümptomid kaovad kui peetunud on. EI taha hirmutad,a lihtsalt jagan mida siit lugenud olen inimeste kogemustest. Kindlasti ei ole see mingi reegel. Sa võid ju esmaspäeval helistada oma rstile igaks juhuks et kas see on normaalne..kui tema ei muretse siis ok aga kui ta muretseb siis kutsub su kidnlasti varem kontrolli.[/tsitaat]
Siit need lollid arusaamad tulevadki. Rasedussümptomite kadumine on täiesti normaalne ja ei pruugi kohe peetumisele või katkemisele viidata!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõus eelnevaga…Ma olen vahepeal ka käinud arsti juures igakuises kontrollis ja kõik on väga hästi olnud 🙂 see igal inimesel nii erinev. Mõnel pole üldse mingeid sümptomeid 🙂 Näiteks mul mamps ei oksendanud ühegi kolme rasedusega kordagi 🙂 Mina olen selle õnneks temalt pärinud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii et ma ei pea pabistama ja see on normaalne 😉
suured tänud teile

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.01 17:23; 14.01 19:05; 14.01 19:39; 15.01 05:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

normaalne jah. vahel kaovadki sümptomid lihtsalt niisama ära. Ole õnnelik kui need enam tagasi ei tule 😀 Mul tuli näiteks mõne aja pärast tagasi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära muretse,mul samamoodi,nüüd aga 13nädal ja ei mingit tunnet ,et oleks rase isegi paha ei ole olla:)ainult rinnad suuremad ja kõhuke ees:)käisimn ka just uh ja kõik oli väga korras:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hetkel 22 näd rase ja mul pole kordagi ühtegi erilist sümptomit olnud. Koguaeg on tunne nagu polekski rase. Kui kõht teatud olukordades ette ei hakkaks jääma, ei saaks midagi arugi. Siiani kõik korras rasedusega.
Ära muretse ja ole õnnelik, et ei iivelda, oksenda jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

väga positiivne,hakkasin juba igasugu asju välja mõtlema 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

väga positiivne, hakkasin juba igast asju välja mõtlema 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.01 17:23; 14.01 19:05; 14.01 19:39; 15.01 05:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

8 nädal kadus ära ja 9 nädaalal tuli kõik sit… tunne tagasi.
Hetkel 13 + ja hea olla ,kuid kui kauaks ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli kevadel peetumine ja olen üks neist, kes on selles suhtes väga õrnaks muutunud. 6-7nädalat olid sümptomid olemas, peale seda kadusid ära, aga ei pööranud sellele tähelepanu. 9.nädalal läksin arvele võtma ja selgus, et oli toimunud 6+ nädalal peetumine. Kusjuures ämmakas, kelle juurde läksin, ei plaaninud üldse UH teha, kuid nõudsin seda valjul häälel ja hea oli. Muidu oleks puhastus hakanud võib-olla kuskil tänaval või tööl toimuma, mis oleks olnud vägagi ebameeldiv ja śokk oleks olnud kindlasti kordi suurem.
Nii et pole need väärarusaamad midagi. Iseasi on see, et kui peetumine juba toimunud, siis enam üldjuhul midagi teha pole. Sõbrannal oli hiljuti sama kogemus. Nüüd mul jooksmas 2/3 ja kui vahepeal on liiga kerge olla, rinnadki pehmemad, siis tekib kohe hirm, mis õnneks taandub, kui mõni sümptom end taas tunda annab. Mina jälgiks oma keha, kui ikka kuskil kõhus pistab, on rinnad pisutki hellemad vmt, siis oleksin rahulik, kui aga kõik on liiga hea, siis pöörduks arsti poole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no rinnanibud on suht hellad ja lõhnataju üle ka nagu ei kurda,pigem liigagi hea

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.01 17:23; 14.01 19:05; 14.01 19:39; 15.01 05:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui olin esimese lapse ootel, siis mu ainsaks tunnuseks olid ainult rindade ja kõhu suurenemine 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.