Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Murelik ja kurb….oli selline teema siin foorumis…

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Murelik ja kurb….oli selline teema siin foorumis…

Postitas:

…kas keegi teab mis sellest tütarlapsest saanud on kes oma beebit ära anda tahtis?Sest minu mäletamist mööda oli tal tähtaeg veebruari alguse poole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures just mõtlesin temale ja tulin siia vaatama, kas on mingit infot selle kohta. Ja kohe esimene teema, mis ette tuli. Loodame, et kuuleme peagi vastuseid ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei usu, et temast enam siin foorumis midagi kuuleme. Kui ta tõesti otsustas oma lapsest loobuda, siis ma arvan, et ta teeb targasti, kui sellest enam kuskil avalikult ei räägi ega kirjuta. Eestimaa on väike ja oma privaatsust peab nii delikaatse asja korral eriti hoolega hoidma. Aga igatahes soovin sellele tütarlapsele parimat ja salamisi loodan, et ehk ta mõtles ikkagi ümber.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ta oma last ära anda tahtis? 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellepärast, et kartis oma vanemate hukkamõistu, kui ta peaks enne kooli lõpetamist lapse saama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kurb, kui ta tõesti otsustas lapse ära anda… vaatan oma last ja ei kujuta ette, mis tunne oleks temast loobuda, teades, et ei kohtu enam kunagi… süda tõmbub valust kokku:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Murelik ja kurb….oli selline teema siin foorumis…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.