Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: mures :/

Postitas:

olen mures, olen esmarase aga eelnevalt olnudkolm katkemist. Kas see on normaalne, et rindade valulikkus kadus lihtsalt üle öö ära? pole nagu erilisi isusid ega midagi. Vahel lööb emakasse ja munasarjadesse valu aga see möödub peagi kas see normaalne v peaksin ma muretsema? beebi liigutusi ju veel vara tunda ja arst alles kuu lõpus 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, on normaalne. Siin on viimasel ajal päris palju sama murega teemasid olnud ka. Mul olid ka pidevalt torked alakõhus, arsti arvates on need ka normaalsed 🙂 Ära pabista, see ei tee rasedusele head.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tänan:) üritan ise ka ennast võimalikult rahulikuks sundida:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Torked kõhus on emaka suurenemisest ja minul kadus ka rindade valulikkus üle-öö see on aga normaalne ja naudi, et nüüd hea olla. Lapsel on praegu selline armas salajas olemise aeg, kus ainult tema teab, kui palju ta pöörab ja siputab. Kui sa kv. uh-s käisid siis nägid kui palju ta ennast keerutab ja oh imet sa ei tundnud ise midagi;) minule andis see mõte kindluse, et kõik on korras ja muretseda pole vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärast nii 11-13n kaovad enamus rasedatel algusaja vaevused (iiveldus, rindade valulikkus, meeletu uni on tüüpilisemad) ära. Seega rindade valulikkuse kadumine pole teema.

Torkivad valud võivad olla emaka kasvamisest. Minul olid need ka ja siiani (24+) on kõik ok.

Aga mis järgus sul eelmised rasedused katkesid? Üldiselt on katkemisoht suurim kuni 12n. Kas põhjuseid on uuritud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles suuruses on normaalne, siis on keha harjunud suurenenud hormoonitulvaga. Muidu on tunnuste kadumisega nii ja naa, mul kaks korda kadunud tunnused kuskil 7 nädala pealt – üks rasedus oligi peetunud, aga teine on nüüdseks 4- kuune.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.