Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: mures

Postitas:

olen mures kuna loen, et peaks juba hakkama tundma tita liigutusi ja, et peaks juba väike punu olema näha jne. aga mul nagu ei ole kumbagi. liigutusteks ehk veel liiga vara aga punu ? ei ole tüse ka, et sellepärast ei oleks näha punu. kadunud on ka söögiisu ja emakas käivad aeg ajalt valud ja hetkel valutab vasak munasari. selline päevade valu :/ olen nii palju siin foorumis lugenud peetumisest et kardan seda kui tuld, kuigi sunnin ennast rahulikuks. rindade valulikkus samuti kadunud ja rinnad muutunud taas pehmeks. on põhjus muretsemiseks v on see täiesti normaalne kõik?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sul on tegu esimese rasedusega?
Sel ajal ei pea liigutusi veel tundma.
Ka punu ei pea näha olema. Mul kaks sõbrannat, kes ootasid koguni oma teisi lapsi ja nad olid pool rasedust ikka päris tavalises mõõdus. Mõlemad saledad.
Mina olen pigem siis see tugevam tüdruk ja ometi lööb kõhu kohe ette.
Milline arst sul on? Mõni saab sellistest hirmudest väga hästi aru, mõni saab kurjaks. Kui on selline esimene, siis helista ja räägi. Äkki tal on mingi hea mõte, kuidas sind maha rahustada. Hingerahu on ka rasedale oluline. Seda ma ei poolda, et minna erakorralisse (mõni ei pelga isegi mure suuremaks valetada selle jaoks) lihtsalt taolise hirmu pärast.
Võin ka lohutada, et pärast 12.ndl on peetumisi ikka väga harva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tegu jh esimese rasedusega. suured tänud sulle, et ei kukkunud kohe lisama siia õelaid kommentaare. arts on mul väga normaalne. tänan suutsid mu rhulikumaks muuta 🙂 tänud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen selline tundlikum rase mulle tundub. Kõht tuli kohe ja ka liigutusi tundsin varakult.
Kuid mu sõbranna kes oli minuga samal ajal rase, tal polnud kõhtu üldse kuni 5-6. kuuni. Siis hakkas midagi paistma. Aga üldiselt läks tal kõht laiusesse, st puusadesse (tegemist saleda naisega). Liigutusi tundis ta vast normaalselt. Kuid minu teisel sõbrannal lõi väike aimatav kõht alles 22. nädalast ja alles ka siis hakkas liigutusi tundma. Liigutustega asi selles, et oleneb ka sellest, kas platsenta ees- või tagaseinas.
Mäletan, et esimese rasedusega on ootus nii suur iga asjaga. Millal kõht, millal liigutab, millal järgmine uh jne. Aga nüüd teise rasedusega mul just vastupidi – kõik tuleb pigem liiga kiiresti ja vajan rohkem harjumist (alles sain oma kerget keha nautida kui juba uued muutused :))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem ikka viskab priskematel punud ette. Esimesega olin täiesti sale ja kõht tuli ka hiljem, nüüd aga loomlikku rasva nats kogunud ja kõht on täiega suur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]tsipu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pigem ikka viskab priskematel punud ette.

Mina väike (158) ja sale – mõlemaga kiiresti kõht nähtaval olnud. Esimene rasedus 13 nädalal ja nüüd kui olin 1,5 kuud rase. Hetkel 5 kuu kõht juba ees, kui mitte suurem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kaarmela kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]tsipu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pigem ikka viskab priskematel punud ette.

Mina väike (158) ja sale – mõlemaga kiiresti kõht nähtaval olnud. Esimene rasedus 13 nädalal ja nüüd kui olin 1,5 kuud rase. Hetkel 5 kuu kõht juba ees, kui mitte suurem. [/tsitaat]
Olen 160cm pikkune ja ka sale. Esimese beebi liigutusi tundsin 22ndl paiku ja nähtav kõht tuli ette 6-ndal kuul.
Teise lapsega olin sama sale, isegi saledam, aga kõhtu märkasid kõik juba 8-ndal nädalal (liigutused 17ndl).
Kolmandast ja neljandast lapseootusest ma parem ei räägigi, siis saadi juba kohe aru, et rase olen, veel enne, kui päevadki ära jäid 🙂 Kõhuke lõi ette organismi kogunenud vedelikust. Laste liigutusi tundsin vastavalt 15+0 ja 13+5.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti väga hea kuulda, olin juba mures, et söön liiga palju 🙂 Püksid ei lähe 3 ndlat juba jalga. Tuttavadki imestavad, et juba nii suur olen. Lükkan selja sirgu ja panen edasi. Pikkust mul 164 ja kaalun juba 62 norm on 56. Kuidas teil?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuli kõht ette 25nädalal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli märgatav kõht 12.ndl. 17.ndl olin juba üpris suur ja sealt edasi ei ole kõht ettepoole kasvanud. Ülespoole ronib küll, aga praegu 29.nädal ja püksid on rama reguleerimisega nagu 10 nädalat tagasi. Enda jaoks naljakas ja harjumatu.
Esimese kahe lapse kandmisega mäletan ikka päris suurt ja ümmargust kõhtu. Seekord olen nii pisike.
Kellele vanarahva uskumused meeldivad, siis kaks esimest mul poisid (kõht kasvab ette) ja nüüd tulemas tüdruk (kõht rohkem keha peal laiali).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.