Esileht Koolilaps Mures! :( Kuidas saan vähemalt selle 1 punkti eksamil? :((

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: Mures! :( Kuidas saan vähemalt selle 1 punkti eksamil? :((

Postitas:

Tere

Kas keegi kes on teinud eksami kui tuli ühe punkti süsteem, kuidas saab selle 1 ühe punkti kätte või mismoodi või mille eest punkte saab ? Kirjutan valemi või näiteks ühe võrrandi rea õieti, siis on punkt käes ? Või siiski peab olema üks ülesanne täiesti õieti, siis on alles punkt käes? Mis teemadele peaksin kõige rohkem keskenduma? Tean, et võrrandid on sees olnud ja meil õpetaja ütles, et kindlasti on ka kolmnurk. Kui need teemad endale selgeks suudan enamvähem teha, siis võin garanteerida, et saan positiivselt sooritatud?

Küsin seda sellepärast, et mul on matemaatika väga nõrk, seda ka sellepärast, et koolis ei ole meil õpetaja just ka väga kiita, ta laseb igal ühel iseseisvalt tunnis ülesandeid lahendada ega seleta klassi ees ega kutsu tahvli ette tegema (nii õpiks kõige paremini minu arust). Olen siin juba mitmendat päeva üritanud iseseisvalt õppida ratsionaalavaldisi, irratsionaalavaldisi, võrrandeid, lihtsustamisi jne. Ütlen ausalt, et iseseisvalt on päris raske. Aitavad küll õppevideod, kuid kui lüngad sees juba 6-7 klassis, siis ega need õppevideod ka päris selgeks asja tee. Ikka tekib kuskil mingi arusaamatu koht ja nii ei saagi näiteks võrrandeid edasi lahendada. Eraõpetaja on minu jaoks kahjuks liiga kallis. Kevade poole kui hakkab koolis eksamiteks valmistumine, on ilmselt võimalik konsultatsioonidele ka minna, kuid ma ei saa ju nii ruttu , põhimõtteliselt 3 kuuga kogu keskooli matemaatikat selgeks. Muretsen nii väga. Olen nõus kasvõi selle 1 puntki saama, et saaksin matemaatikaga ühele poole. Teiste eksamite pärast ma ei muretse, ma arvan, et need saan ma ilusti tehtud, just matemaatika on see murekoht. 🙁

+9
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.01 14:38; 25.01 22:22; 26.01 11:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa kirjutad eksamilehele oma nime ja kasvõi algandmed välja, siis mingid punktid peaks selle eest ikka saama.

Kuigi mulle on arusaamatu, kuidas saavad kuuendast või seitsmendast klassist lüngad sisse jääda. Mul üks laps on praegu kaheksandas ja teine kuuendas ja no nad ei õpi seal kuuendas-seitsmendas ju mitte midagi erilist veel – puhas arvutamine.

Aga kui siiski on nii, et sealt on lüngad sees, siis võta raamatukogust matemaatikaõpikud kuuendale ja seitsmendale klassile ning loe kõrvale neid ka, et lünki täita. Õpiku teooriaosa koos näiteülesannetega tegelikult seletab kõik vajaliku ära.

P.S. Kui elad Tallinnas, siis võin sulle täiesti tasuta matemaatikaõpikute lugemise selgeks õpetada.

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa kirjutad eksamilehele oma nime ja kasvõi algandmed välja, siis mingid punktid peaks selle eest ikka saama.

Ei saa ainult andmete ümberkirjutamise eest punkte. Punkti saamiseks tuleb teha joois või võrrand vms
Vaata Innove lehelt matemaatika eksami materjalide alt eelmise aasta eksami eristuskirja. Selle lõpus on ülesande tüüpide ja punktide andmise näited.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa kirjutad eksamilehele oma nime ja kasvõi algandmed välja, siis mingid punktid peaks selle eest ikka saama.

Ei vasta tõele. Samuti on müüt, et kui valemi välja kirjutad, saad punkti. Kui valemit rakendada ei suuda – punkte ei anta.

Nulli punkti tööde kohta võib öelda, et seal on tihti palju kirjas, kirjutatakse ülesande teksti ja andmeid uuesti välja ning sellega “lahendus” lõppeb. Samuti on nende tööde puhul segane, kuidas õpilane põhikooli eksami sooritatud sai. Mõni eksib 4. klassi tehetega, näiteks arvu ruutu võtmisel. Palju segadust tekib teguri sulgude ette toomisel ja lihtsustamise (5. klassi teema), harilike murdudega tehteid sooritades (6. klassi teema) – ei saada aru, et liitmisel-lahutamisel peavad murrud ühenimelised olema, murdude korrutamisel-jagamisel ollakse ka hädas.

Minu meelest peaks alustama õppimist põhikooli materjalidest, õpi näiteks protsentarvutus (7. klass) ära, hea õnne korral saad sealt punkti kätte. Tore lihtne teema võiks olla ka sirge võrrandid – mõnikord on vaja sirgete abil mingi kujund joonestada, sirgele kuuluvaid punkte on lihtne leida, sirgete lõikepunkte samuti. Lõigu pikkuse arvutamine otspunktide kaudu ka lihtne, saab visuaalselt lahendades kontrollida. Kindel see, et lihtsustamise ülesanne on sees ja peaaegu alati piisab sealt punkti saamiseks põhikooliteadmistest – põhitehted murdudega, tegurdamine, sarnaste liikmete koondamine.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kogu see teema oleks iroonia või paroodia, siis oleks see väga õnnestunud paroodia. Paraku on see meie reaalsus ja tulevik.
Sellisel tasemel inimesed saavad meil gümnaasiumi lõputunnistuse kätte!

+8
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 25.01 16:44; 26.01 10:31; 26.01 10:34; 26.01 10:50; 26.01 11:14; 26.01 12:35; 26.01 13:45; 26.01 13:51; 26.01 17:34; 26.01 17:36; 26.01 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas koolidel enam mingit sõnaõigust pole, keda eksamile lasta ja keda mitte? varemalt nagu oli.

+4
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sul see raamat on olemas? Matemaatika õhtuõpik, seal on link, kust saad selle PDFi kujul alla laadida.

http://ohtuopik.ut.ee/

Ehk selle raamatu lugemine aitab mingis osas järje peale?

Ühe punkti sa saaksid siis, kui sa suudaksid endale selgeks teha vähemalt mingid ühte tüüpi ülesanded, näiteks saaksid selgeks selle, kuidas lahendada võrrandeid.

Ja siis vaata Innove lehelt eelnevaid matemaatika eksameid. Lae need endale alla ja püüa tuimalt lahendada. Matemaatikaeksamiks valmistumine on suures osas lihtsalt lahendamine, lahendamine, lahendamine, umbes sama nagu harjutaksid klaverit. Kui sa saad mingi ühe asja põhimõttest aru, siis ainult sellest ei piisa, sa pead ka harjutama. Lihtsalt võtadki ette hunniku võrrandeid ja lahendad neid kümnete kaupa.

Ja neid ülesannete lahendusi saad vaadata SIIT Algab lehekülg 9

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.01 17:04; 26.01 12:18; 26.01 14:25; 26.01 18:08; 27.01 08:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa kirjutad eksamilehele oma nime ja kasvõi algandmed välja, siis mingid punktid peaks selle eest ikka saama.

Loll müüt.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kogu see teema oleks iroonia või paroodia, siis oleks see väga õnnestunud paroodia. Paraku on see meie reaalsus ja tulevik.

Sellisel tasemel inimesed saavad meil gümnaasiumi lõputunnistuse kätte!

Ja miks ei peaks saama?

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sa oled suutnud gümnaasiumisse sisse saada, siis pidid sa ju vähemalt põhikooli lõpetama, nii et päris loll sa sel juhul ju olla ei saa, eks.

matemaatikaõpetajana ütleks, et ca 40%, mõnel aastal isegi rohkem, gümn. matemaatika riigieksamist põhineb tegelikult põhikooli materjalil.
olen vahel teinud põhikooli 9.kl eksami eel eksperimente ja lükanud neile harjutamiseks ette eelmiste aastate 12.kl riigieksamiülesandeid. keskmine 9ndik saab 10-30p vabalt kätte, sest ruumilisi kujundeid tunneb, lihtsustada oskab, osasid tekstülesandeid lahendab lihtsalt oma metodil, nt jadade ülesandeid ilma jada valemiteta, lihtsalt nagu rasket mitme muutujaga tekstülesannet.
oluline: ära paanitse. igas ülesandes andmed kirja ja siis juurde nipet-näpet veel, mida varem õppinud oled, nt geom.ülesannete korral kindlasti joonis jne. punktid tulevad.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsi endale eesõpetaja ja tee eksam järgmine aasta

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 21:20; 25.01 21:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsi endale eesõpetaja ja tee eksam järgmine aasta

Eraõpetaja

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 21:20; 25.01 21:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sa oled suutnud gümnaasiumisse sisse saada, siis pidid sa ju vähemalt põhikooli lõpetama, nii et päris loll sa sel juhul ju olla ei saa, eks.

matemaatikaõpetajana ütleks, et ca 40%, mõnel aastal isegi rohkem, gümn. matemaatika riigieksamist põhineb tegelikult põhikooli materjalil.

olen vahel teinud põhikooli 9.kl eksami eel eksperimente ja lükanud neile harjutamiseks ette eelmiste aastate 12.kl riigieksamiülesandeid. keskmine 9ndik saab 10-30p vabalt kätte, sest ruumilisi kujundeid tunneb, lihtsustada oskab, osasid tekstülesandeid lahendab lihtsalt oma metodil, nt jadade ülesandeid ilma jada valemiteta, lihtsalt nagu rasket mitme muutujaga tekstülesannet.

oluline: ära paanitse. igas ülesandes andmed kirja ja siis juurde nipet-näpet veel, mida varem õppinud oled, nt geom.ülesannete korral kindlasti joonis jne. punktid tulevad.

Kuna mul on põhikoolist möödas umbes 7 aastat, siis ma ei mäleta väga enam neid lihtsustamisi ja võrrandeid jne. Aga eks nüüd tulebki meelde tuletada endale. Põhikooli eksami sain 3, punkte ei mäleta palju sain.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.01 14:38; 25.01 22:22; 26.01 11:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kogu see teema oleks iroonia või paroodia, siis oleks see väga õnnestunud paroodia. Paraku on see meie reaalsus ja tulevik.

Sellisel tasemel inimesed saavad meil gümnaasiumi lõputunnistuse kätte!

ma võtan ka nüüd sõna. olen nimelt matemaatika eraõpetaja.
ja sõna tahan sellel teemal võtta, et minu arvates tänapäeva noortel on palju raskem matemaatika kui 20 aastat tagasi oli. raskem just nendele, kellel ongi matemaatilist taipu vähem.
tänapäeva ülesanded üritavad matemaatikat igati “põnevaks teha ja integreerida erinevate valdkondadega”. vanasti olid mata ülesanded ikka palju üheülbalisemad – taoti ja treeniti teatud sorti ülesannete tüüpe. nö. puust ja punaseks ülesanded võimaldasid ka nõrgematel neist piisava usinuse korral jagu saada. tänapäeva “huvitavad” ülesanded aga tekitavad nõrgemate mataoskuste puhul pigem segadust. nad lihtsalt ei ole suuteline kõiki neid seoseid looma ja ära kasutama. neile ongi vaja “puust ja punaseks” lahendeid.
ja need kisajad, et noored on lumehelbekesed, need reeglina ei lahendaks midagi ära, kui neile tänapäeva gümnaasiumi mata ette panna.
ja kisada, et kuidas “sellistele” küll gümnaasiumi lõpudiplom. teate, need “sellised” on paljud väga andekad näiteks ajaloos või kirjanduses või muusikas.
inimesed ON väga erinevad. kui noor on matemaatikas nõrk, siis ei tähenda see seda, et me peaks talle kõik edasiõppimise võimalused ka huminataaraladel sulgema.
ja mul on süda paha sõna “tubli” peale. teate – need kõva peaga peavad elu jooksul palju rohkem kannatusi taluma kui nii mõnigi pealtnäha “tubli”. paljud neist on juba loobunud püüdmisest sest mingis aines neid lihtsalt järjepidevalt tambitakse maha. 60%minu tööst ei ole mitte puhtalt matemaatika õpetamine, vaid noore enesekindluse ja eneseusu taastamine.

teemaalgatajale – sa oled väga tubli. eriti tubli, et ise pusid ja proovid ja lahendad. jah, sa ei jõua kogu gümnaasiumi osa läbi teha, aga sellise visadusega jõuad oma miinimum kindlasti ja kui ka eksam untsu läheb (mida ma ei usu), siis teed lihtsalt uuesti. ära praegu alla anna, pusi edasi ja küll sa tehtud saad. ma soovitan veel seda, et kontsentreeru mingitele teemadele, mis kindlasti eksamisse tulevad ja pane põhirõhk neile. kui kõiki üritad natukene, siis võib olla, et ärevusfoon on lõpuks nii laes ja midagi ei oska. võta rahulikult üks teema ja lihvi see lõpuni.

+22
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kogu see teema oleks iroonia või paroodia, siis oleks see väga õnnestunud paroodia. Paraku on see meie reaalsus ja tulevik.

Sellisel tasemel inimesed saavad meil gümnaasiumi lõputunnistuse kätte!

Ja miks ei peaks saama?

Sest sellise kirjaoskusega inimesele ei tohiks põhikooli tunnistustki kätte anda.

+1
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 25.01 16:44; 26.01 10:31; 26.01 10:34; 26.01 10:50; 26.01 11:14; 26.01 12:35; 26.01 13:45; 26.01 13:51; 26.01 17:34; 26.01 17:36; 26.01 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kogu see teema oleks iroonia või paroodia, siis oleks see väga õnnestunud paroodia. Paraku on see meie reaalsus ja tulevik.

Sellisel tasemel inimesed saavad meil gümnaasiumi lõputunnistuse kätte!

ma võtan ka nüüd sõna. olen nimelt matemaatika eraõpetaja.

ja sõna tahan sellel teemal võtta, et minu arvates tänapäeva noortel on palju raskem matemaatika kui 20 aastat tagasi oli. raskem just nendele, kellel ongi matemaatilist taipu vähem.

tänapäeva ülesanded üritavad matemaatikat igati “põnevaks teha ja integreerida erinevate valdkondadega”. vanasti olid mata ülesanded ikka palju üheülbalisemad – taoti ja treeniti teatud sorti ülesannete tüüpe. nö. puust ja punaseks ülesanded võimaldasid ka nõrgematel neist piisava usinuse korral jagu saada. tänapäeva “huvitavad” ülesanded aga tekitavad nõrgemate mataoskuste puhul pigem segadust. nad lihtsalt ei ole suuteline kõiki neid seoseid looma ja ära kasutama. neile ongi vaja “puust ja punaseks” lahendeid.

ja need kisajad, et noored on lumehelbekesed, need reeglina ei lahendaks midagi ära, kui neile tänapäeva gümnaasiumi mata ette panna.

ja kisada, et kuidas “sellistele” küll gümnaasiumi lõpudiplom. teate, need “sellised” on paljud väga andekad näiteks ajaloos või kirjanduses või muusikas.

inimesed ON väga erinevad. kui noor on matemaatikas nõrk, siis ei tähenda see seda, et me peaks talle kõik edasiõppimise võimalused ka huminataaraladel sulgema.

ja mul on süda paha sõna “tubli” peale. teate – need kõva peaga peavad elu jooksul palju rohkem kannatusi taluma kui nii mõnigi pealtnäha “tubli”. paljud neist on juba loobunud püüdmisest sest mingis aines neid lihtsalt järjepidevalt tambitakse maha. 60%minu tööst ei ole mitte puhtalt matemaatika õpetamine, vaid noore enesekindluse ja eneseusu taastamine.

teemaalgatajale – sa oled väga tubli. eriti tubli, et ise pusid ja proovid ja lahendad. jah, sa ei jõua kogu gümnaasiumi osa läbi teha, aga sellise visadusega jõuad oma miinimum kindlasti ja kui ka eksam untsu läheb (mida ma ei usu), siis teed lihtsalt uuesti. ära praegu alla anna, pusi edasi ja küll sa tehtud saad. ma soovitan veel seda, et kontsentreeru mingitele teemadele, mis kindlasti eksamisse tulevad ja pane põhirõhk neile. kui kõiki üritad natukene, siis võib olla, et ärevusfoon on lõpuks nii laes ja midagi ei oska. võta rahulikult üks teema ja lihvi see lõpuni.

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 25.01 16:44; 26.01 10:31; 26.01 10:34; 26.01 10:50; 26.01 11:14; 26.01 12:35; 26.01 13:45; 26.01 13:51; 26.01 17:34; 26.01 17:36; 26.01 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

Kuidas saab üks inimene olla niivõrd õel ja kibestunud? Kohutav.

Aga miks peaks heatahtlikult suhtuma inimesesse, kes kõige oma suure kritiseerimisoskuse juures õpetajate suunal kirjutab nii suurte vigadega, et süda läheb pahaks ja ei ole võimeline üheltki õpetajalt välja uurima, kuidas saada eksamil 1! punkt kätte?

+2
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 25.01 16:44; 26.01 10:31; 26.01 10:34; 26.01 10:50; 26.01 11:14; 26.01 12:35; 26.01 13:45; 26.01 13:51; 26.01 17:34; 26.01 17:36; 26.01 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kogu see teema oleks iroonia või paroodia, siis oleks see väga õnnestunud paroodia. Paraku on see meie reaalsus ja tulevik.

Sellisel tasemel inimesed saavad meil gümnaasiumi lõputunnistuse kätte!

Ja miks ei peaks saama?

Sest et see on gümnaasiumi lõpueksam, pole päris igale dresseeritud ahvile jõukohaseks tehtud, kuigi 1/100 lävend sellele nagu vihjaks. Aga see on petlik, loe innove.ee eristuskirja, kus on kirjas hindamisnõuded, või usalda siinseid targemaid inimesi. Ära jaga inimestele valeinfot.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kogu see teema oleks iroonia või paroodia, siis oleks see väga õnnestunud paroodia. Paraku on see meie reaalsus ja tulevik.

Sellisel tasemel inimesed saavad meil gümnaasiumi lõputunnistuse kätte!

Ja miks ei peaks saama?

Sest sellise kirjaoskusega inimesele ei tohiks põhikooli tunnistustki kätte anda.

Mis nüüd nii valesti oli kirjutatud siis?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.01 14:38; 25.01 22:22; 26.01 11:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kogu see teema oleks iroonia või paroodia, siis oleks see väga õnnestunud paroodia. Paraku on see meie reaalsus ja tulevik.

Sellisel tasemel inimesed saavad meil gümnaasiumi lõputunnistuse kätte!

Ja miks ei peaks saama?

Sest sellise kirjaoskusega inimesele ei tohiks põhikooli tunnistustki kätte anda.

Mis nüüd nii valesti oli kirjutatud siis?

Seda küsi oma eesti keele õpetajalt. Mina sain su teemaalgatusest kokku pealiskaudsel vaatlusel kuskil 9 viga, võimalik, et neid on veel. Kui eesmärgiks on eesti keele eksamil 1 punkt saada, siis ei ole tõesti põhjust muretsemiseks – selle saad küll kätte. See põlvkond, kes põhikooliski veel tähti ei tunne ja kirjutada ning lugeda ei oska, meil alles kasvab peale. Teemaalgataja põlvkonnalt sai õpetaja veel tähtede tundmist ja sõnadeks vormimise oskust nõuda.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 25.01 16:44; 26.01 10:31; 26.01 10:34; 26.01 10:50; 26.01 11:14; 26.01 12:35; 26.01 13:45; 26.01 13:51; 26.01 17:34; 26.01 17:36; 26.01 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui eesmärgiks on eesti keele eksamil 1 punkt saada, siis ei ole tõesti põhjust muretsemiseks – selle saad küll kätte.

Kurat, mis sul viga on? Mida sa irised Teemaalgataja kallal? Teine saab ise ka aru, et tal on matemaatikas raskusi ja tõesti pingutab selle nimel, et eksam ära teha, sina aga juba siia viis mürgist kommentaari kritseldanud, üks hullem ja halvustavam kui teine. Ja tema teemaalgatus ei ole koolikirjand, et see peaks olema esmaklassiline. Kirjandis võtab end kokku, vaatab rahulikult üle, see kiri siin on emotsiooni pealt kirjutatud nagu lõviosa perekooli postitusi. Ära irise.

Mine puhka jalga, mühakas.

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.01 17:04; 26.01 12:18; 26.01 14:25; 26.01 18:08; 27.01 08:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui eesmärgiks on eesti keele eksamil 1 punkt saada, siis ei ole tõesti põhjust muretsemiseks – selle saad küll kätte.

Kurat, mis sul viga on? Mida sa irised Teemaalgataja kallal? Teine saab ise ka aru, et tal on matemaatikas raskusi ja tõesti pingutab selle nimel, et eksam ära teha, sina aga juba siia viis mürgist kommentaari kritseldanud, üks hullem ja halvustavam kui teine. Ja tema teemaalgatus ei ole koolikirjand, et see peaks olema esmaklassiline. Kirjandis võtab end kokku, vaatab rahulikult üle, see kiri siin on emotsiooni pealt kirjutatud nagu lõviosa perekooli postitusi. Ära irise.

Mine puhka jalga, mühakas.

Teemaalgataja pingutused piirduvad vaid Perekooli postitustega. Samalaadseid teemasid õhtukoolis õppivalt üksikemalt on siin aasta jooksul mitmeid läbi jooksnud. Kui ikka juba 6. klassist on õppimises lüngad sees (mida on ka keeleoskusest näha), siis pole siin küll miskit haletseda ega toetada.
Pigem võiks see olla hoiatavaks eeskujuks kõigile oma lapsi nõrkemiseni õigustavatele vanematele, et näete, nii teie laisad lapsed, kes õigel ajal õppida ei viitsi, lõpetavadki.

+2
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 25.01 16:44; 26.01 10:31; 26.01 10:34; 26.01 10:50; 26.01 11:14; 26.01 12:35; 26.01 13:45; 26.01 13:51; 26.01 17:34; 26.01 17:36; 26.01 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

Kuidas saab üks inimene olla niivõrd õel ja kibestunud? Kohutav.

Aga miks peaks heatahtlikult suhtuma inimesesse, kes kõige oma suure kritiseerimisoskuse juures õpetajate suunal kirjutab nii suurte vigadega, et süda läheb pahaks ja ei ole võimeline üheltki õpetajalt välja uurima, kuidas saada eksamil 1! punkt kätte?

Kuule, sul on nende kõrvallause komadega ikka pahasti, tunnen kaasa! Sulge tasub ka kasutada.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.01 13:22; 26.01 14:15; 26.01 17:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja tümitamime on ei aita ei teda ega ka järeltulevaid põlvkondi, nagu üks kägudest siin välja pakub. Minu meelest on üks jubedamaid asju, mida noore inimesega teha saab, teda juba eos ebaõnnestunuks kuulutada. Nagu tsementeeriks põhikoolis tehtud halvad valikud kogu edasise elutee. Kõik, kellele vähegi elukogemust, teavad, et ühes või teises aines nõrkade teadmiste omamine ei mängi rolli, kui inimene ise on rõõmsameelne, osav suhtleja, loominguline, enesekindel isiksus. Teemaalgataja, võta kuulda matemaatika eraõpetaja juttu ja ära anna alla.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

Kuidas saab üks inimene olla niivõrd õel ja kibestunud? Kohutav.

Aga miks peaks heatahtlikult suhtuma inimesesse, kes kõige oma suure kritiseerimisoskuse juures õpetajate suunal kirjutab nii suurte vigadega, et süda läheb pahaks ja ei ole võimeline üheltki õpetajalt välja uurima, kuidas saada eksamil 1! punkt kätte?

Kuule, sul on nende kõrvallause komadega ikka pahasti, tunnen kaasa! Sulge tasub ka kasutada.

Sulge?!:)))))))
Perekooli haritlane on rääkinud.
Rumalatega pole küll mõtet midagi seletama hakata. Haletse ennast ka vahelduseks.

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 25.01 16:44; 26.01 10:31; 26.01 10:34; 26.01 10:50; 26.01 11:14; 26.01 12:35; 26.01 13:45; 26.01 13:51; 26.01 17:34; 26.01 17:36; 26.01 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja tümitamime on ei aita ei teda ega ka järeltulevaid põlvkondi, nagu üks kägudest siin välja pakub. Minu meelest on üks jubedamaid asju, mida noore inimesega teha saab, teda juba eos ebaõnnestunuks kuulutada. Nagu tsementeeriks põhikoolis tehtud halvad valikud kogu edasise elutee. Kõik, kellele vähegi elukogemust, teavad, et ühes või teises aines nõrkade teadmiste omamine ei mängi rolli, kui inimene ise on rõõmsameelne, osav suhtleja, loominguline, enesekindel isiksus. Teemaalgataja, võta kuulda matemaatika eraõpetaja juttu ja ära anna alla.

Teemaalgatajal ei jätku raha eraõpetaja jaoks. Seda on ta siin juba mitmes teemas kurtnud.
Teemaalgataja ja osav suhtleja?:))))) Inimene, kes ei suuda oma õpetaja juurde minna ja küsida, et mida ma pean selgeks õppima, et 1 punkt saada?:)))))))))))))) Tõepoolest, “üliosav” suhtleja.
Teemaalgataja on ennast juba sellisesse auku kaevanud, kust enam välja ei rabele.
No narkoennetustööd ju tehakse nii, et näidatakse koolides oma elu põhja trippinud narkomaane. Õppimislaiskust ja vanemate ahviarmastust võiks sama meetodiga ennetada, et saadetakse teemaalgatajasugused koolidesse rääkima, et kuidas üks noor täiskasvanu on selle tasemeni jõudnud, et enam 1 punktigi ei suuda riigieksamil koguda.
See avaks nii mõnegi lapse ja tema vanema silmad.

+1
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 25.01 16:44; 26.01 10:31; 26.01 10:34; 26.01 10:50; 26.01 11:14; 26.01 12:35; 26.01 13:45; 26.01 13:51; 26.01 17:34; 26.01 17:36; 26.01 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

Kuidas saab üks inimene olla niivõrd õel ja kibestunud? Kohutav.

Aga miks peaks heatahtlikult suhtuma inimesesse, kes kõige oma suure kritiseerimisoskuse juures õpetajate suunal kirjutab nii suurte vigadega, et süda läheb pahaks ja ei ole võimeline üheltki õpetajalt välja uurima, kuidas saada eksamil 1! punkt kätte?

Kuule, sul on nende kõrvallause komadega ikka pahasti, tunnen kaasa! Sulge tasub ka kasutada.

Sulge?!:)))))))

Perekooli haritlane on rääkinud.

Rumalatega pole küll mõtet midagi seletama hakata. Haletse ennast ka vahelduseks.

Tüüpsõna on “riik”. Proovi käänata, äkki õnnestubki.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.01 13:22; 26.01 14:15; 26.01 17:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

enam 1 punktigi ei suuda riigieksamil koguda.

Nagu ma korra juba ütlesin, hoia oma vihakõne endale. Teemaalgatajal on eksamini veel mitu kuud aega ja tal on hirm. Hirmul on suured silmad, see, et ta ei saa isegi ühte punkti eksamil, on nüüd küll puhtalt vaid sinu soovunelm.

Ta sai siit häid nõuandeid ja julgustust, võtab rahulikult selle teema ette ja saab õige mitu punkti rohkem kui selle 1.

Aga sinu üdini õel ja mürki täis suhtumine on nii üle võlli, et lausa paha hakkab. Inimene püüab ja pingutab, sa tuled teda lahterdama, tema kallal õiendama, teda alaväärseks tembeldama ja mida kõike veel. Mis sul viga on? Mine trei kuskile ajaviitejuttudesse mõni ilusa elu teema juurde ja jäta Teemaalgataja kallal irisemine järele.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.01 17:04; 26.01 12:18; 26.01 14:25; 26.01 18:08; 27.01 08:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

enam 1 punktigi ei suuda riigieksamil koguda.

Nagu ma korra juba ütlesin, hoia oma vihakõne endale. Teemaalgatajal on eksamini veel mitu kuud aega ja tal on hirm. Hirmul on suured silmad, see, et ta ei saa isegi ühte punkti eksamil, on nüüd küll puhtalt vaid sinu soovunelm.

Ta sai siit häid nõuandeid ja julgustust, võtab rahulikult selle teema ette ja saab õige mitu punkti rohkem kui selle 1.

Aga sinu üdini õel ja mürki täis suhtumine on nii üle võlli, et lausa paha hakkab. Inimene püüab ja pingutab, sa tuled teda lahterdama, tema kallal õiendama, teda alaväärseks tembeldama ja mida kõike veel. Mis sul viga on? Mine trei kuskile ajaviitejuttudesse mõni ilusa elu teema juurde ja jäta Teemaalgataja kallal irisemine järele.

Püüab ja pingutab Perekooli teemasid treida?
Pingutamise aeg oli põhikoolis, nüüd tuleb oma valmiskeedetud puder ära süüa, mitte Perekoolist!:)))))))) abi anuda.

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 25.01 16:44; 26.01 10:31; 26.01 10:34; 26.01 10:50; 26.01 11:14; 26.01 12:35; 26.01 13:45; 26.01 13:51; 26.01 17:34; 26.01 17:36; 26.01 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

Kuidas saab üks inimene olla niivõrd õel ja kibestunud? Kohutav.

Aga miks peaks heatahtlikult suhtuma inimesesse, kes kõige oma suure kritiseerimisoskuse juures õpetajate suunal kirjutab nii suurte vigadega, et süda läheb pahaks ja ei ole võimeline üheltki õpetajalt välja uurima, kuidas saada eksamil 1! punkt kätte?

Kuule, sul on nende kõrvallause komadega ikka pahasti, tunnen kaasa! Sulge tasub ka kasutada.

Sulge?!:)))))))

Perekooli haritlane on rääkinud.

Rumalatega pole küll mõtet midagi seletama hakata. Haletse ennast ka vahelduseks.

Tüüpsõna on “riik”. Proovi käänata, äkki õnnestubki.

Sa oled teemaalgatajaga paras paar. Asi pole mitte käänamises, vaid sulgude kasutamises. Seda ei tehta arvamust avaldades kirjandis, foorumis jm. See on halva stiili näitaja.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 25.01 16:44; 26.01 10:31; 26.01 10:34; 26.01 10:50; 26.01 11:14; 26.01 12:35; 26.01 13:45; 26.01 13:51; 26.01 17:34; 26.01 17:36; 26.01 18:46;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )


Esileht Koolilaps Mures! :( Kuidas saan vähemalt selle 1 punkti eksamil? :((