Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mures natukene.

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Mures natukene.

Postitas:

See teema ei pruugi siia enam kuuluda,aga siin liigub rohkem rahvast.

Sain alles hiljuti teada,et mu rasedus peetus :((.Eile sai siis käidud haiglas ja tehti mulle tabletiabort.
Küsimus aga selles,et kas on normaalne,et täna ka veel hooti sellised tugevamad/teravamas valud nii tupes see kui alakõhus.Just nagu keegi lööks noaga sinna.Ja üldse see kõik väga hell.Vetsus ka natukene valus käia.Verd tuleb ka veel päris korralikult.
Mida arvata?Soovitate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun räägi mulle lähemalt, kuidas see asi toimub- mul paraku kolmapäeval sama saatus ees:(
Kas olid öö haiglas, või said kohe koju?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka mina olin sunnitud pärast peetumist tabletipuhastuse tegema. Valusid ja ebameeldivat pakitsust oli 2-3 päeva, verd tuli ka palju. Õnneks olin töölt 3 vaba päeva võtnud, valude pärast oleks üsna raske olnud päev otsa kontorilaua taga istuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on nii ebameeldiv ja kahjuks vägagi emotsionnalne ja valus kogemus.Vähemalt mulle on olnud.Ja see polnud kahjuks esimene kord.Kaks aastat tagasi oli sama asi.. :((

Mariska- Alustan sellega,et mina läksin haiglasse päevaravisse nagu.Kell 9 hommikul pidin kohal olema,kaasas vahetusriided,sidemed jm vajalik vajadusel.Siis kutsus arst mu läbivaatusruumi ja tegi algul UH.Oli näha,et pole ise katkenud(sest reedel kui sellest teada sain,siis andis arst mulle mingi suu kaudse tableti(oled sa selle saanud?)).Siis pani tuppe neli tabletti,mis siis kutsuvad esile selle,et emakakael avaneks ja loode väljuks ja limaskest.Mulle öeldi,et see võib kesta kuni 6 tundi.Minul läks 4 tundi enne kui loode väljus,siis ootasin veel tunnikese ja tehti UH uuesti.Saadeti koju ja öeldi,et 2 nädala pärast uuesti kontrolli.Ja kuna mul kahesarveline emakas,siis olen 100% kindel et pean minema ka kirurgilisele puhastusele.Kuna esimene kord käisin ka.Kuid samas loodan,et ei pea.Kuna see veel raskem ja ohtlikum eriti neile,kes pole veel sünnitanud.Võivad tekkida igasugused tüsistused,aga ei pruugi.
Ma loodan,et ma sind kuidagi ära ei ehmatanud nüüd.Vähemalt oli selline minu kurb kogemus 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vaid vaikselt kujutan ette, kui hirmus see on. Tabletti ma ei ole saanud- saan kohe kolmapäeva hommikul. Arst mainis vaid, et ca 6 tundi pean haiglas jälgimisel olema. Väga kurb igatahes…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On..ja veel hullem kui see on korduv juba :(((

Homme lähen arsti vastuvõtule..lõpetab mul sinise lehe ära ja siis saan arvatavasti saatekirja geeniarsti juurde,et mehega minna.Sest nagu valvearst ütles,et see ei ole enam normaalne ja et äkki asi meie geenides või siis on asi ainult minus..Eks näha ole,mis saama hakkab 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On..ja veel hullem kui see on korduv juba :(((

Homme lähen arsti vastuvõtule..lõpetab mul sinise lehe ära ja siis saan arvatavasti saatekirja geeniarsti juurde,et mehega minna.Sest nagu valvearst ütles,et see ei ole enam normaalne ja et äkki asi meie geenides või siis on asi ainult minus..Eks näha ole,mis saama hakkab 🙁

Mariska,edu ja jõudu sulle!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

NeiuTriin- mitmendal nädalal sul rasedus peetus? Minul on lood sellised, et lootemuna kenasti olemas, kuid loodet paraku eikuskil- tahan asja ruttu ära lõpetada.
Ära kurvasta, pea püsti ja asja uurima! Loodan südamest, et saate oma murele lahenduse!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallid Teile kõigile, kes sellise asja on pidanud läbi elama:(
Ei vasta küll päris teemasse, aga lihtsalt pidin kirjutama…
Minu esimene ja väga väga oodatud rasedus katkes/peetus 2008a. Uuesti ootele jäin 4-5kuu pärast (kahjuks selgus peale lapse sündi, et laps ei ole päris terve- õnneks hetkel ta meil elurõõmus tüdrukutirts:)) Uuesti üritasime ja julgesime proovima hakata eelmise aasta alguses. Käisime mehega arstidel, et kõik ikka korras oleks, ka geneetiku juures (kus avastati, et minu organism ei omasta foolhapet nii kui peab, aga kuna olin tarvitanud foolhapet juba pea aasta enne seda uuringut, siis see tase oli korras). Kõik oli nagu justkui korras, kuid rasedaks ei jäänud. Juulis lõpuks õnnestus jääda, kuid kahjuks katkes see ootus:( Novembris avastasin, et olen lapseootel ning 7.nädala paiku algas määrimine….JÄLLE….arstile minnes selgus, et minu veritsus ei tule loote juurest, vaid teisest õõnest, ehk siis tegu ka kahesarvelise emakaga. Hetkel rasedusega hästi. Arsti sõnul on minu eelnevad katkemised ja ka mitterasestumine suure tõenäosusega põhjustatud kahesarvelisest emakast. Olen nüüdsest riskiraseda arsti jälgimisel,kuhu paari nädala pärast lähen ja ilmselt uurin siis veel ka tema käest selle \”müstilise\” emaka kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallis Kägu!
Vaid tugevatele inimestele antakse elus sihukesed katsumused läbi teha- väga vapper oled, et endiselt pea püsti ja uuel katsel.
Kõik läheb hästi- usu mind!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mariska- Esimese rasedusega peetus 9+5 ja teisega nüüd 7+6.Mina nägin aga ilusti kõike UH-s.Nii südamelööke kui tema kuju.Kuid ka seda kui ta mu seest väljus tundsin ja nägin..See vaatepilt oli küll kurb ja kustumatu,kuid püüan seda unustada ja mitte sellele tundele väga mõelda.
Ei jõuagi kurvastada enam..Nii palju on muid asju järsku tekkinud,et ei jõua selle peale mõelda,mis mind ka kurvaks muudab ja pisarad silma toob..! 🙁 Kuid ega see kustu kunagi!

Kägu(20:09)-Nii jube ikka lugeda sinu lugu!Arvatavasti kui nüüd millalgi uuesti rasedaks jään,siis suunatakse mind ka riskiraseda arsti jälgimise alla.Hoian sulle praeguse raseduse juures pöialt ja et kõik hästi läheks!!

Minul esimese rasedusega olid ka kerged määrimised,kui duphastoniga sai asja kontrolli alla,kuid lõpuks ka see ei aidanud.
Teise rasedusega nüüd algas juba 5.nädalal kerge roosakas määrimine.Teine määrimine koos veretükkidega oli 6+3 nädalal,jäeti haiglasse ja pandi rohud peale.Olin 4 päeva haiglas ja kõik oli korras kui koju sain.Kolmanda korraga oli aga hoopis verejooks 7+3 nädalal,jäeti haiglasse,tehti UH ja kõik oli hästi.Saadeti koju ja öeldi,et voodireziimile põhimõtteliselt.Peale seda jäigi natukene määrima,mõni päev heledamalt ja vähem,teine päev tumedamal ja rohkem.Nüüd siis reedel aga läksin taas emosse,kuna süda ei andnud rahu.Sest sisetunne ütles,et midagi valesti.Ja…(nuuks)kahjuks mu sisetunne ei valetanud!

Mariska-Kui aus olla siis,ma ei ole tugev inimene.Olen elus pidanud nii mõndagi läbi elama peale nende raseduste peetumiste.Elan kõike väga raskelt läbi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mures natukene.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.