Esileht Sünnitus Mures põhjusega või põhjuseta?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Mures põhjusega või põhjuseta?

Postitas:

Tere. Rasedust 40+2. Üleeile käisin ämmaka vastuvõtul ja pani mulle esilekutsumisaja 14.09.. TA oli 02.09 kas on okei et nad nii kaua ootavad esilekutsumisega? Veel enam kui mu enda viimase kaalutõus 2nädalaga on olnud kahtlaselt suur (4kg) ja kui augusti keskel öeldi juba, et arvatavasti on laps suur. Olen väga mures kuna olen lugenud, et lapse kondid on selleks ajaks väga tugevad ja võivad sünnituse ajal murda ala rangluu või on lootevesi roheline, mis pole lapse tervisele üldse hea. Kas on põhjust muretseda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No küsi mõnelt teiselt ämmakalt üle ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vōib-olla sünnib varem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul on tunne, et see on liiga kaugel, siis väljendagi seda nii. Ja kõik need sinu mured arutasite siis läbi?
Mulle isiklikult ei meeldiks nii kaua oodata, aga ainult enda rasedustest lähtuvalt. Mul on juba 38 nädalal olnud looteveed rohelised ning 39+3 ka looteveed rohelised ja platsenta niiöelda “vana”. Kui sul on kõik korras, siis usalda sisetunnet ja kindlasti väljenda oma murekohti ka ämmaemandale. Sa ei pea küsimusteta vastu võtma oma saatekrja.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu laps sündis 41+5 ise. Teisega sain esilekutsumise 41+5 kuupäevaga, laps sündis varem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul taheti kutsuda esile 42+0, sündis ise 41+4, esimene rasedus.
On sul veel ÄE vastuvõtt? Kui jah, siis palu varasemaks panna esilekutsumine või käi UHs, kus äkki nähakse oodatavat kaalu?
Kui suurt last siis ennustati kaalu poolest?
Võid kodus proovida erinevaid asju, et sünnitus esile kutsuda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja esilekutsumine ongi ju pandud 41+5 nädalale. Kuni 42+0 on täiskantud rasedus, üle selle on nö. ülekandmine.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli tähtaeg 16.08,esilekutsumisekuupäevaks pandi 27.08,beebi aga tuli täpselt päev ennem.
Vötsin ka rasedusega kövasti juurde,kokku siis +30 kg,ausalt olin nagu maakera:D,viimasel 2 kuul ainult kaalu tuligi,vahet polnud,kas söin vabalt mis hing ihkas vöi jälgisin hoolega,mida söin.
Ämmakas kahtlustas,et suur laps tuleb,kuid UH-s öeldi,et pole midagi nii suur,pakkusid 3600-3900 vahemikus,aga miskipärast sisetunne ei tahtnud kuidagi nöustuda nendega.Raseduse löpuks
kaalusin 94 kg,laps sündis 4200 g ja täitsa terve ja tubli aga sünnitus oli raske.
Kodus proovisime ka erinevaid soovitusi,küll trepist köndimist,jalutamist,sauna,seksi..you name it,aga mingit kasu polnud.Löpuks aitas kuuma dushi all löögastumine( eelmine öhtu käisin,järgmine hommik läksin juba haiglasse sest tundsin et enam ei kannata kodus olla),nädalaid oli selleks ajaks 41+.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on täiesti tavapärane aeg, mis pannakse esilekutsumiseks (kui muid põhjuseid selleks pole kui ülekandmine)
Täpselt nii seda arvestataksegi (TA + 2 nädalat) Kui sünnib vahepeal ise ära, on kenasti tähtaegne laps

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teemaalgatajal läks? Millal beebi tuli?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Sünnitus Mures põhjusega või põhjuseta?