Esileht Pereelu ja suhted Mures võõraste laste pärast.

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Teema: Mures võõraste laste pärast.

Postitas:
Kägu

RE: Mures võõraste laste pärast.

kui KOv muhvigi ei tee, siis meedia peale ja tuld.
Selliste laste koht on asendusperes või lastekodus. ei piisa paarist päevas nädalas mingite tädikeste visiidist.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]EILE kuulsid tuttavalt ja täna tahad kohe lapsendada ja emaks hakata? Veits kohtlane oled või?
Üle pika aja PÄRIS HEA NALI![/tsitaat]

Uskumatu mis inimesed siin ikka koos on.
Kui keegi lapsi ei aita on kisa, kui keegi tahab aidata siis on jälle kisa.
Mina hakkasin nt naabrinaise 3 lapse kasuemaks üle öö.Just nii, üle öö.Õhtul ema suri, muid sugulasi polnud, taheti turvakodusse viia ja võtsin endale, oma 2le lapsele lisaks.
Hiljem juba paberimajandus ja ametlikuks asja ajamine.

Miks peab selliseks asjaks kohtlane olema.

Teemaalgatajale, ära tee siin jobudest välja.Homme helista sotsiaaltöötajale kes asjaga tegeleb ja paku oma abi, ükskõik millist siis.

EDU EDASPIDISES!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ei pruugi ulme olla, kui ainult KOV teab. KOV kardab arvatavasti väljaminekuid, mis laste lastekodusse paigutamisega tulevad. Lihtsam on vait olla ja sellel 14 aastasel oma õdede-vendade eest hoolitseda lasta ja hiljem kui asi j
välja tuleb siis väidab KOV, et sotstöötaja on järjekindlalt perekonda külastanud. Aga kas sellest kasu on…..?[/tsitaat]

Kas see lastekodu lapse pearaha, mis oli vanas rahas 10K tuleb siis KOV käest ? Sellisel juhul võib tõesti olla olukord, kus laste huvid on tahaplaanile jäetud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

25aastat tagasi mind viidi lastekodusse sellistest tingimustest. Natuke vanem laps ei peaks täitma nii noorelt emarolli!. Maailma õigeim otsus tagantjärgi vaadates:)!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgatajal on väga õige suhtumine!
Ja need, kes soovitavad spetsialsti poole pöörduda, peaksid ise hoopis spetsialisti külastama. Äkki silma- või kõrvaarsti.
Siin Eesti riigis on selle koha pealt asjad ikka väga-väga mädad ja kui meie, lihtinimesed, selliseid lapsi ei märka, ei suuda ükski spetsialist neid päästa!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, KOV (mitte maavalitsus) maksab laste koha eest asenduskodus. Ja see on päris kobe kopikas kui lapsi tuleb korraga 5 ja vald on mingi tuhande elanikuga…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Carmen-Pritson Tammelt abi ja nõu küsida?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ma ei taha kohe emaks hakata ja lapsendada. Tahan neid aidata. Ja raha pärast seda üldse ei tee. Ma ei teagi veel mis võimalused mul on, lepin alles aja kokku KOV’iga ja sotstöötajaga. Lapsi peab ju aitama ja KOV seda üksi ei suuda. Minu lapse sünnini on veel ilusti 2 kuud aega ja selle aja sees saan teisi aidata, pärast lapse sündi saan ka aidata, küll aga vähem. Samas on mul olemas paar tuttavat, kes on samuti nõus abikäe andma. Headest inimestest puudust pole. Ja tõesti kui ei jää midagi üle, siis on Kodutunne ja Räägimata lugu abiks.
Nendele, kes kritiseerivad ja aru ei saa, siis Andestust, aga te tõesti ei pea lugema ja kirjutama siia midagi nõmedat ja arulagedat. Tahtsin lihtsalt abi, kuidas saaks edasi käituda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ei ma ei taha kohe emaks hakata ja lapsendada. Tahan neid aidata. Ja raha pärast seda üldse ei tee. Ma ei teagi veel mis võimalused mul on, lepin alles aja kokku KOV’iga ja sotstöötajaga. Lapsi peab ju aitama ja KOV seda üksi ei suuda. Minu lapse sünnini on veel ilusti 2 kuud aega ja selle aja sees saan teisi aidata, pärast lapse sündi saan ka aidata, küll aga vähem. Samas on mul olemas paar tuttavat, kes on samuti nõus abikäe andma. Headest inimestest puudust pole. Ja tõesti kui ei jää midagi üle, siis on Kodutunne ja Räägimata lugu abiks.
Nendele, kes kritiseerivad ja aru ei saa, siis Andestust, aga te tõesti ei pea lugema ja kirjutama siia midagi nõmedat ja arulagedat. Tahtsin lihtsalt abi, kuidas saaks edasi käituda.[/tsitaat]
Kuule tibi, kui sa lähed iga asja peale põlema nagu säraküünal, siis hoia lastest parem eemale. Las nendega tegelevad inimesed, kellel jätkub kannatlikkust ja tolerantsust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja,muidugi on tore, et sa tahad neid lapsi aidata. Aga nagu näha pole sul aimugi, mis selliste lastega tegelemisega kaasneb.Just seepärast ongi tänapäeval koolitused.Muidugi võid hea tädina neid toetada, aga et võtta vastutus 24/7 viie võõra lapse eest, on ikka väga karm värk. Tean seda oma kogemustest. Aga eks me ole alguses kõik vähe sinisilmsed…Süda nagu näha on sul õiges kohas. Edu sulle!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
rinxy

Ma ei lähe põlema. Olen täiesti rahulik. Ja räägin, vabandust, kirjutan ka täiesti rahulikult. Pole ju põhjust närvitseda. Ja sorry tõesti, aga no pole vaja selliseid märkusi siia ülesse panna. Ja mainin veelkord, et ütlen seda ülima rahulikkusega. Pole üldse närvitseja tüüp. Milleks:D? Tundub, et Teie olete rohkem närvis.
Ja teeks nii, et kui Teil pole midagi tarka öelda, siis ärge pange seda ka siia kirja. Milleks? Oma närve ja aega kulutate:D Mõtetu ju. Tahtsin lihtsalt nõu:) Tänan tähelepanu eest:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei lähe põlema. Olen täiesti rahulik. Ja räägin, vabandust, kirjutan ka täiesti rahulikult. Pole ju põhjust närvitseda. Ja sorry tõesti, aga no pole vaja selliseid märkusi siia ülesse panna. Ja mainin veelkord, et ütlen seda ülima rahulikkusega. Pole üldse närvitseja tüüp. Milleks:D? Tundub, et Teie olete rohkem närvis.
Ja teeks nii, et kui Teil pole midagi tarka öelda, siis ärge pange seda ka siia kirja. Milleks? Oma närve ja aega kulutate:D Mõtetu ju. Tahtsin lihtsalt nõu:) Tänan tähelepanu eest:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis seis on? Kas neil on soe? Praegult väga külmal ajal see kõige suurem probleem. Või on tegemist keskküttega korteriga?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
mäu

Olen ka kindel et parim abi on kui lähed nende juurest läbi, annad nõu kuidas midagi teed, kuulad vanemaid lapsi, kallistad nooremaid. Uuri kas kooli ikka lähevad….Aga pead endale aru andma, et Sinu pere vajab Sind samuti. Tore kui inimesed hoolivad. Aga sooja kartulipudru või koogi küpsetamine on samuti hea mõte. Usun et tegelikult on neil lastel suur vajadus just täiskasvanuliku soojuse järele. Edu Sulle!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga huvitav millise karistuse saavad laste vanemad? Nad on ju laste elu ohtu seadnud hoolimatusega.
Vangi võiks reaalselt panna.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Esileht Pereelu ja suhted Mures võõraste laste pärast.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.