Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Mures

Postitas:

Hommikust perekooli inimesed.
Ma nüüd mures ja südamerahuks mõtlesin siit nõu küsida.
Meil puuküttega maja ja jube vastik on….õhtul on palav ja hommiuti tavaliselt väga soe,täna aga jube külm.Mure siis selles,et jätsin meelega lapse magama vaid lv body ha pikka varrukalise pluusiga. Sukapüksid võtsin jalast ja soe tekk peale. Öösel vot just täna nyyd ei ärkand ei tema ega mina ja hommiku nyyd kui ärkas olid jalad tõsiselt jäääkülmad :((((soojendamisega läks mul tükk aega. Toas vaatasin näitab küll 21C…aga no jube külm on:S
Kas laps võib sellest haigeks jääda ja kui mingi põletik tekib,siis kui kiiresti sellest aru saab ja kas põletikuga alati tekib ka palavik?
Tänud
Murelik ema

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on toas 23 kraadi ja poisi jalad on ikka vahel külmad. Arst ütles, et see on lihtsalt tema veel üsna halvast vereringest. Ma ei tea.. pane lihtsalt järgmine kord soojemalt riidesse ning hoia täna veel eriti soojas. Mis põletik tal tekkida saaks, seda ma küll ei tea..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan neid kinniste jalaotstega tudukombekaid, selle panen peale pesu (alla rohkem ei pane midagi). Meil ka ahjuküttega, vahest hommikuti 16-19 kraadi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse magamisruumi temperatuuriks ei soovitatagi üle 18 kraadi. Lihtsalt tuleb jälgida, mis seljas on. K6ige parem on beebil magada magamiskotis ilma tekita. Meil on v6rdlemisi 6huke magamiskott ja selle all pv bodi, laps ei ole külmakartlik.
Külmad käed ja jalad ei tähenda veel midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina panen lapsel jalad sooja vette natukeseks kui jalad väga külmad tunduvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ongi toatemperatuur 21 kraadi ja magamistoas ca 19, sest seal on aken enamasti terve päeva tuulutuse peal. Seepärast kasutangi lastel sünnist saati kinniste jalaotstega pid¸aamasid (no suurem poiss enam muidugi ei kasuta, sest ta mõistab juba ise teki peale tõmmata, kui külm on). Nendega ei pea muretsema, kui tekk maha aetud, siiani pole ilma tekita magades veel ära külmunud:)

Teine variant on jah magamiskott, väiksemana oli see ka meil kasutuses, siis pole samuti muret, et jalad paljaks ja külmaks läheks:) A meil poiss kasvas sellest lõpuks välja ja uut pole enam ostnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt külmetamisest nüüd küll mingit põletikku ei teki. Aga muidu jah, kui on põletik, siis tavaliselt ka palavik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.