Esileht Beebi ja mitmikud Murest hullumas – down?Vol 2

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Murest hullumas – down?Vol 2

Postitas:

Olen see ema, kes kunagi kirjutas oma murest, et lapsel pidavat olema imelikud silmad sünnitusmaja arstide sõnul ( mongoliidsed ) ja viitab downi sündroomile.

Sain siis käidud geneetiku juures ja võeti ka analüüs ning täna sain tulemused,milleks oli MINU LAPS ON TÄIESTI TERVE!!!

Hurrraaaaaaaaaaaaaa…ma olen nii õnnelik, sest ma ise ei uskunud, et mu laps haige…aga arstid arvasid kõigest silmade ja väikse pea järgi.

Geneetik ütles ka et teeme igaks juhuks analüüsi kuigi arvas ka et laps täitsa normaalne.

Loodan, et keegi ei pea seda läbi elama, mis mul tuli…

Tänan teid kõiki siiralt minu toetamise eest…hea kui on olemas häid inimesi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 15:37; 26.01 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ilusat elu teile!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallis teemaalgataja,
mul on väga hea meel, et said sellisest muremõttest priiks!
Võin ainult ette kujutada, mida teie pere tunda võis..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on teie üle nii hea meel. Ma polnud sinu juhtumit siin foorumis unustanud. Aitäh, et kirjutasid, mis teist sai. Ma soovin teile kõike, kõike head!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore, et murest lahti! 🙂 Olen ka ikka mõned korrad su peale mõelnud ja tänud ka minu poolt, et update’sid:) Edu kasvamisel!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka meeles see lugu, palju, palju õnne ja rõõmu! Häid uudiseid on nii hea kuulata, teevad päeva kohe ilusamaks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kullakene, ka mina mäletan seda teemat…mul on siiralt hea meel teie üle ja soovin kõike kõige paremat teile!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli ka hingel, sest endal oli ka see downi teema rasedana laual. aga no superluks ju! ainult beebi sünnijärgse aja rikkusid rikkus see värk emal ilmselt ära ..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

SUURED TÄNUD teile…teist siin on ikka palju abi olnud.

Teate see peaaegu 2 kuud oli raske aeg, sest kui kuskil arstil käisin siis vaadati kohe lapse käsi, et kas äkki down ja kui küsisin, et mis lahti siis jällegi mainiti et mongoliidsed silmad, mis viitavad downile.

Ma muidugi vastu, et aga muid sümptome, tunnuseid ju pole. Kas tõesti paljalt silmade kujule paneme diagnoosi.

Nüüd lõpuks saan siis kohe vastu öelda, et ei ole down…saan selle kohta spetsiaalse paberi ka.

Hurraaaaa veelkord:)))))))

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 15:37; 26.01 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mäletan ka sinu teemat. Hurraa tõesti! Väga toredad uudised, mul on teie pärast tõeliselt hea meel! Oli see alles koorem, mis teie õlult langes. Kõike paremat!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mäletan ka teemat. Mul ka mongoliidsed silmad ja väga ilusad pealekauba! Ja ma pole down. Nii et palju palju õnne ja edu! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ka meie lapsega oli sama asi. tegime ka uuringud ja kõik korras. nüüd on imekaunis ilusate silmadega väike preili.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rõõmustan samuti koos teiega!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minu lapsel on ka mongoliidsed silmad, keegi pole öelnud, et down.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole normaalne, et äsja sünnitanud naist niiviisi terroriseeritakse. Peab olema mingi leebem võimalus selliste asjade lahendamiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna see on nii vana teema ja ma kahtlen et sa teemaalagataja seda enam loed. aga olin sama probleemiga silmitsi täpipelt ja räägiti samat juttu… seda nüüd aastal 2015, ma otsisin kõikjalt kas on sama asjaga saatusekaaslasi ja tuleb v2lja et ongi..mind nii huvitab kus haiglas v arstide juures see toimus?muidugi saime me ka 5 elukuuks vastused et kõik hästi.laps 9 kuune ja superh2sti arenenud laps..uskumatu et selliseid juhuseid veel.meil polnud ka tunnuseid va mongoliidsed silmad vms. 😀 enam muidugi pole sellist moodigi ,kellegi arust polnud ka enne,oi kuis tahaks teada kus see toimus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Beebi ja mitmikud Murest hullumas – down?Vol 2

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.