Esileht Kodunurk Muru niitmine

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Muru niitmine

Postitas:

Küsin igaks juhuks, et kas vihmaga on hea mõte muru niita? Või ei tasuks?
Sorry, kui rumal küsimus, aga – kes rumalaid küsimusi ei esita, see targaks ei saa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei tasu, märg muru kleepub kokku ja võib ummistusi tekitada. Oota, kuni ära taheneb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult märga muru on lihtsam lõigata, proovi ära. Vanasti mindi just hommikukastega heinale, sest oli lihtsam niita.

Vikatiga jah, aga niidukiga saad silo, mis hiljem hakkab haisema jne … lisaks, haljasmass suure hunnikuna läheb seest soojaks, kohati ka kuumaks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja nii need tulekahjud tekivad. Isegi näinud ja kustutanud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koduhoovis märga muru niites vaevalt et hoov leekidesse lahvatab.
Üldiselt märg muru kitib niidukisse rohkem kinni, aga seegi sõltub pigem niidukist. Mul endal on selline lihtsamakoelisem niiduk, olen märga rohtu niitnud küll, pärast olen ainult hoolega masinat puhastanud (kompressoriga toimetan, isalt õpitud harjumus).
Päris vihmaga on muidugi niru niita, ise märg ja märjad rohutombud pole just ka suurem asi väärtus. Aga kerge vihmasabina ajal või järgselt – miks mitte. Kogu aeg ei ole võimalust ilusa ilma järgi toimetada, eiti kui seda ilusat ilma ainult näpuotsaga või vihmaga segi antakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie niidame, kui mahti on. Pärast padukat päris sageli, eilegi. Raideriga pole sellest küll midagi juhtunud. Muruniitja püsis samuti pikki aastaid töökorras. Rohi ju nagunii on märg, elav mahlane asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

maja põhjaküljest eile niita ei saanud – masin jooksis kinni, seal on väga märg maa.
aga vihm ongi hea ettekääne muru mitteniitmiseks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk Muru niitmine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.