Esileht Kodunurk Muruniiduki valimine

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Muruniiduki valimine

Postitas:

Minu vana truu tööloom hakkab otsi andma… kere laguneb ümber mootori lihtsalt ära. Palun soovitage muruniidukit. Olen erinevaid veebilehti kamminud ja no tõesti… ei oska valida. Minu eelistused:
– mult¨iv – see on tingimus, millest ma kindlasti loobida ei taha
– kogujaga – võiks olla see võimalus (sügisel lehtede kokkukorjamine, vahel liiga pikaks kasvanud rohi)
– vedav ei pea ilmtingimata olema või kui on, siis peab olema võimalik see nö deaktiveerida
– hind võiks jääda alla 350.
Murupinda on u 1200-1300 ruutu, parasjagu palju on nikerdamist puude ja põõsaste ümber.
Rohkem nagu ei oskagi midagi lisada. Millele veel tähelepanu pöörata? Aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muruniidukitega on selline tore lugu, et Eestis on valik reaalselt väga kesine. Mootorid on põhimõtteliselt kõigil samad (ja see ei ole halb) B&S. Seega see, mida valid on mootori kubatuur (võimsust ei tohi tarbija huvides enam reklaamida, kuna tootjad hakkasid sellega petma), lõikelaius ja materjal (rattad, laagrid jne).

Kui see paigas, siis vaatad edasi vedav või mitte – kõik nad on \”väljalülitatavad\”, sa lihtsalt ei rakenda vedu. 1200 ruutu pole iseenesest veel selline plats, kus vedu ilmtingimata vaja on, seda enam, et ringiukerdamist on palju. Laius võiks olla 51cm, ja mootori kubatuur 140 cm3. Mina vedavat ei võtaks. Siis juba vaataks mõne miniraideri poole. Koguja on ka minu jaoks pigem tüli, kui mugavus. See on ikka selliste 400 m2 platside teema. Sinu platsi puhul on tühjendamine juba tüli.
Kui 56 cm laiuse masina võtad, siis vaata, et kubatuur ka 190 cm3 oleks, muidu võib juba natuke kõrgema muru puhul mult¨imine väga tülikas olla(mootor ei jõua).

Odav-tootjad (ala Gudnord jne) teevad kõik, mis võimalik plastikust. Peavad garantiiaja napilt vastu, peale seda võid prügimäele sõita. Kallimad tooted on kvaliteetsemad (näiteks Viking) – õigesti hooldades peavad 10-20a vastu.

Tähelepanu pööragi sellele, mida sa teha tahad – vedav on suurele lagedale platsile. Koguja on väikesele platsile. Mult¨ on kõigil olemas. Hind on ostjale alati kallis ja müüjale alati madal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur tänu põhjaliku vastuse eest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Kodunurk Muruniiduki valimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.