Esileht Kodunurk Must pesu riidetolmu täis:(

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Must pesu riidetolmu täis:(

Postitas:
sedajateist

Kiire küsimus! Must pesu peale pesutsüklit riidetolmu täis. Kuidas päästa?

+1
-2
Please wait...

Postitas:
kohalik

Uuesti loputada masinas ja kindlasti koos tolmukogujaga/karvakogujaga

0
0
Please wait...

Postitas:
sedajateist

oskate soovitada, millised on ok?

0
0
Please wait...

Postitas:
kurimari123

Palun valgustage mind, mis asi on pesumasina tolmukoguja? Googeldades ei leidnud midagi. Kas saaks linki mõnele tootele?

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Karvakoguja teeb sama töö ära.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis asi on karvakoguja? Palun viidet.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Millal viimati pesumasinast ennast – vahendiga ja tühjalt, pesid?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just tuli garantiiremondist ja peale seda lasin tühjalt pesta ühe tsükli

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuivatisse, klopib kogu tolmu ja karvad lahti.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu pesud tolmasid, kui kasutasin pesupulbrit. Geeliga pestes pole mingit tolmu olnud.

Musta värvi pesu kohta küsid? Kui see tolmune tundub, siis pesid ilmselt koos millegagi, mis seda nn tolmu annab, must tavaliselt ise ei anna, aga mingi linane või puuvillane võib anda küll. Mul üks vana linane lina jättis näiteks muule pesule ebemed külge, riidetolmuks just seda ei nimetaks, aga jah loputasin ülejäänud pesu uuesti masinas läbi ja jätsin meelde, et selle linaga koos pesen ainult valget pesu.

Seega mina teeks lisaloputuse või peseks uuesti läbi ilma pesuvahendita (ja ilma potentsiaalsete valgete ebemete andjateta).

Kuivatit ei oma, võib-olla on sellest ka abi. Edaspidi siis peseks tumedad esemed eraldi ja valged eraldi ja värvilised.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuivatisse, klopib kogu tolmu ja karvad lahti.

Ma arvan, et paljudel inimestel siiski pole kuivatit.

Mina ka esimene kord kuulen tolmu- või karvakogujast. Või oot-oot – guugeldasin praegu ja tuli meelde, et ükskord ma lemmikloomapoes tõesti vaatasin karvakogujat – aga kas see loomakarvadest väiksemate ebemete puhul ka aitab?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui äkki juhtus, siis võis jääda pabertaskurätt  kuhugi taskusse (või pesukaitse alukatesse), see pudistab kogu pesumasinatäie valgeks 🙁 Kui kuivatit ei ole, siis klpooida riided, lasta kuivada, kloppida uuesti ja kui ikka on rämpsune, siis veelkord pesta.

Kui kogu aeg ja mitte ainult ühe pesutäiega, siis teeks korraliku katlakivieelamduse-läbipesu kõigepealt masinale ja siis prooviks mõne muu psuvahendiga (tumeda pesu geeliga nt).

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui masin on hooldusest tulnud, siis vast pole põjhjust kahtlustada, et masina enda sodifilter on umbes, aga seda võiks aeg-ajalt puhastada küll:

https://www.youtube.com/watch?v=iH0LcSpKfp0

Ja siis on olemas sellised jullad, ma ausõna ei tea, kas neist mingit reaalset kasu on: https://www.youtube.com/watch?v=7T04a4FNQhQ

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Palun valgustage mind, mis asi on pesumasina tolmukoguja? Googeldades ei leidnud midagi. Kas saaks linki mõnele tootele?

Ma tahaks ka teada, mis see on ja kust seda saab

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seda nimetatakse pigem karvakogujaks.

0
0
Please wait...

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Esileht Kodunurk Must pesu riidetolmu täis:(