Esileht Koolilaps Mustamäe Gümnaasiumi koosolekust

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Mustamäe Gümnaasiumi koosolekust

Postitas:

Palun öelge, mis seal räägiti. Laps määrati sinna kooli. Olen veidi mures SA pärast. Kas kõik järkub ikka samamoodi ja kas inglise k süvaõpe jätkub? Palju oli maksjate protsent? Kuidoas vanemate suhtumine maksmisse? Ise pooldan maksmist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.07 22:54; 13.07 00:24; 13.07 20:03; 13.07 20:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsevanemate hulgas viidi enne suvevaheaega läbi küsitlus, et selgitada välja, kui paljud pooldavad süvaõpet. Tulemusi ma täpsemalt ei tea. Edaspidine stsenaarium ilmselt see, et süvaõpe vaid neile, kes soovivad, st maksavad. Maksjate % klassiti erinev. Alustavate 1.klassi määratud laste vanemate käes sooviti samuti kohe infot. Üks klass siis ilmselt nö tavaklass neile, kes keeleõpet ei soovi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.07 23:51; 13.07 17:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

väga hea, selline variant on mõistlik. usun, et nii mõnigi mittemaksja (kes kull antava haridusega oli rahul) hakkab nüüd mõtlema ja maksma, sest no keelekursused ja eratunnid on ikka oluliselt kallimad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.07 22:54; 13.07 00:24; 13.07 20:03; 13.07 20:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see, kui süvaõpet ei ole, tähendab automaatselt keelekursusi? Naljatilgad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lapsevanemate hulgas viidi enne suvevaheaega läbi küsitlus, et selgitada välja, kui paljud pooldavad süvaõpet. Tulemusi ma täpsemalt ei tea. Edaspidine stsenaarium ilmselt see, et süvaõpe vaid neile, kes soovivad, st maksavad. Maksjate % klassiti erinev. Alustavate 1.klassi määratud laste vanemate käes sooviti samuti kohe infot. Üks klass siis ilmselt nö tavaklass neile, kes keeleõpet ei soovi. [/tsitaat]
Esimesest-teisest klassist ma saan aru, on võimalik teha eradldi grupid eri õppekava järgi. Aga vanemad klassid, kes siiani on saanud süvendatud õpet ja nüüd enam nende laste eest ei soovita maksta? Kuidas neile siis õpe korraldatakse? Tavaõppekavast on nad ilmselt oma teadmistega ees ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]väga hea, selline variant on mõistlik. usun, et nii mõnigi mittemaksja (kes kull antava haridusega oli rahul) hakkab nüüd mõtlema ja maksma, sest no keelekursused ja eratunnid on ikka oluliselt kallimad.[/tsitaat]

Tänapäeval ei maksa selle süvaõppe pärast väga muretseda. Kui ikka laps on keeleliselt andekas ja ka tööd teeb, siis ka kolmandas klassis alustanuna ja kolme nädalatunniga suudab ta riigieksami vägagi edukalt sooritada ja täiesti korralikult rääkida.
Meil, täiesti tavalises Tallinna suurkoolis oli ligi 90-punktiseid eksamitulemusi päris mitu.
Ja laisemategi hulgas ei olnud 75 mingi haruldus.

Tervitades
kägu, keeleõpetaja

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

75 on tavapärane, kuid sõvaõppega koolide õpilaste keeleeksamite kesmine ikka üle 85 tuleb ja sela on arvestatav vahe ja kui vanem soovib sellesse rahaliselt panustada, siis on see tema vaba valik.Need vanemad, kes ei soovi maksta, võivad vabalt valida kooli, kus keeleõpet süvendatult ei ole. Kindlasti ei ole õiglane eeldada,et tema tavaõppekavast ees olev laps saab ka edaspidi teiste kulul tasuta keeleõpet.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.07 23:51; 13.07 17:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]75 on tavapärane, kuid sõvaõppega koolide õpilaste keeleeksamite kesmine ikka üle 85 tuleb ja sela on arvestatav vahe ja kui vanem soovib sellesse rahaliselt panustada, siis on see tema vaba valik.Need vanemad, kes ei soovi maksta, võivad vabalt valida kooli, kus keeleõpet süvendatult ei ole. Kindlasti ei ole õiglane eeldada,et tema tavaõppekavast ees olev laps saab ka edaspidi teiste kulul tasuta keeleõpet. [/tsitaat]

mina arvan sama, et kui ikka ei maksa, siis õpet ei saa ka. eks asja annab nii korraldada, et keeletunnid hommikul/õhtul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.07 22:54; 13.07 00:24; 13.07 20:03; 13.07 20:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas see, kui süvaõpet ei ole, tähendab automaatselt keelekursusi? Naljatilgad :)[/tsitaat]

no keegi ju ei sunni 🙂 tee, mis sa aga heaks arvad oma lapsega. mina oleksin lapse kindlasti pannud kõrvalt keeltekooli, kui poleks sinna kooli saanud ja oleksime läinud tavakooli. aga see on minu valik, sest käisin ise tavakoolis ja lisaks kõrvalt keeltekoolis ja sain riigieksami ca 85 p, meie klassis oli ikka üle 90 p haruldus, enamus said 60-70.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.07 22:54; 13.07 00:24; 13.07 20:03; 13.07 20:07;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Koolilaps Mustamäe Gümnaasiumi koosolekust

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.