Esileht Koolilaps Mustamäe koolide 1.klassid

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Mustamäe koolide 1.klassid

Postitas:

32.KK on juba nii ülerahvastatud, et kehalise tunnid toimuvad kas koridoris( kus peab väga tasa olema, sest teised ju õpivad samal ajal klassides), aeroobika saalis, mis on lihtsalt liiga väike, et seal midagi saaks teha, mis oleks kehalise moodi või siis lausa viiakse lapsi jõusaali, et siis masinate vahel midagi/kuidagi teha(vähe nagu eluohtlik vist).
Ventilatsioon ei ole isegi mitte rahuldav. Poolest tunnist on klassiruumis kuum nagu saunalaval.
Kool on kvantitatiivse suhtumisega. Tulijatele tehakse head nägu, olijad saavad tünnitäie tõrva.
Vaatamata suurele ruumipuudusele( kap. remondiga vähendati oluliselt klassiruume), soovib kool hakata kahe vahetusega tööle(ilmselgelt ahmitakse enesele palju lapsi, sest kusagilt peab ju see palk tulema). Aga avage üks kilukarp, pistke sinna oma kilu juurde ja suruge see karp siis jälle kinni…
Ma ei tea, kuidas teistes koolides, aga meie koolis lippasid terve esimese poolaasta täid ringi. Uskumatu, ma arvasin tõesti, et need elusolendid jäid eelmisse sajandisse maha.
Soovitan kõigile, kes soovivad oma last 32.KK panna. Olge nii kenad ja võtke enne vaevaks sealt läbi astuda. Vaadata kuidas asjalood on tegelikkuses. Muidu näete tõesti vaid kenasti remonditud kooli ja ehk ka esialgu lahkeid nägusi.
Nii direktorid kui ka õppealajuhatajad voolavad sellest koolist läbi. Iga uus on uus omal kohal ja ei tea kuhupoole vaadata.
Aijaa, ka garderoobi pole algklassidel. Võib muidugi osta enesele koht lukustatavas kapis, kuid iial ei või teada, kuhu see võti kaob.
Minge, kallid lapsevanemad, selle kooliga tutvuma just tundide ajal ja te näete kuidas riided on mööda koridori laiali. Tehke lahti klassiuks, vaid korraks, et tunda seda kuumalainet, mis sealt näkku lööb. Piiluge sööklasse söögivahetunnil ja vaadake, kas kõik saavad koha lauas.
Ärge unustage juhtkonnalt pärida, milliseks kujuneb teie lapse järgmine aasta, ülejärgmine jne. Kas reeglid, millega teie laps kooli võeti püsivad või hakkab kool neid lapsi hiljem kuhugi paigutama.
Kokkuvõtteks, kool on õpetajate sõbralik, mitte lapsesõbralik.
Üks hea asi on meil selle kooliga, õpetaja on oma ala proff. Aga see õpetaja on juba kinni kui ta just ei hakka edaspidi kolmandas vaetuses klassi pidama.
NB! Minu laps pole probleemne, jooksvad hinded viied ja asju ei kaota. Siiski kaalun teda panna järgmisel aastal mõnda lapsesõbralikku ja mitte tervist kahjustavasse kooli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole kooli süü, et lapsi rohkem, kui koole. Mul pole küll paha sõna 32. kk kohta algõpetuse kohta öelda ja ei ole näinud asju lendamas mööda koridore. Algklassidel on nagid klassiukse taga, mis minu meelest väga hea variant, et kui lapsel vaja, siis kõik käe-jala juures ei pea suures garderoobis möllama. Direktor vahetus ja eelmine oli ju partei poolt paika pandud, vaevalt et see erand nüüd reegliks jääb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.03 22:03; 05.03 16:10; 06.03 13:17; 22.03 21:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu laps käib ka 32. kk algklassis. Pole veel kuulnud, et sööklas kohti ei jätkuks. Ja mu teada on juba praegu kool kahes vahetuses, nagu nii mõneski teises koolis, mitte alles ei planeeri seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Miisuke kirjutas:[/small]
[tsitaat]32.KK on juba nii ülerahvastatud, et kehalise tunnid toimuvad kas koridoris( kus peab väga tasa olema, sest teised ju õpivad samal ajal klassides), aeroobika saalis, mis on lihtsalt liiga väike, et seal midagi saaks teha, mis oleks kehalise moodi või siis lausa viiakse lapsi jõusaali, et siis masinate vahel midagi/kuidagi teha(vähe nagu eluohtlik vist).
Ventilatsioon ei ole isegi mitte rahuldav. Poolest tunnist on klassiruumis kuum nagu saunalaval.
Kool on kvantitatiivse suhtumisega. Tulijatele tehakse head nägu, olijad saavad tünnitäie tõrva.
Vaatamata suurele ruumipuudusele( kap. remondiga vähendati oluliselt klassiruume), soovib kool hakata kahe vahetusega tööle(ilmselgelt ahmitakse enesele palju lapsi, sest kusagilt peab ju see palk tulema). Aga avage üks kilukarp, pistke sinna oma kilu juurde ja suruge see karp siis jälle kinni…
Ma ei tea, kuidas teistes koolides, aga meie koolis lippasid terve esimese poolaasta täid ringi. Uskumatu, ma arvasin tõesti, et need elusolendid jäid eelmisse sajandisse maha.
Soovitan kõigile, kes soovivad oma last 32.KK panna. Olge nii kenad ja võtke enne vaevaks sealt läbi astuda. Vaadata kuidas asjalood on tegelikkuses. Muidu näete tõesti vaid kenasti remonditud kooli ja ehk ka esialgu lahkeid nägusi.
Nii direktorid kui ka õppealajuhatajad voolavad sellest koolist läbi. Iga uus on uus omal kohal ja ei tea kuhupoole vaadata.
Aijaa, ka garderoobi pole algklassidel. Võib muidugi osta enesele koht lukustatavas kapis, kuid iial ei või teada, kuhu see võti kaob.
Minge, kallid lapsevanemad, selle kooliga tutvuma just tundide ajal ja te näete kuidas riided on mööda koridori laiali. Tehke lahti klassiuks, vaid korraks, et tunda seda kuumalainet, mis sealt näkku lööb. Piiluge sööklasse söögivahetunnil ja vaadake, kas kõik saavad koha lauas.
Ärge unustage juhtkonnalt pärida, milliseks kujuneb teie lapse järgmine aasta, ülejärgmine jne. Kas reeglid, millega teie laps kooli võeti püsivad või hakkab kool neid lapsi hiljem kuhugi paigutama.
Kokkuvõtteks, kool on õpetajate sõbralik, mitte lapsesõbralik.
Üks hea asi on meil selle kooliga, õpetaja on oma ala proff. Aga see õpetaja on juba kinni kui ta just ei hakka edaspidi kolmandas vaetuses klassi pidama.
NB! Minu laps pole probleemne, jooksvad hinded viied ja asju ei kaota. Siiski kaalun teda panna järgmisel aastal mõnda lapsesõbralikku ja mitte tervist kahjustavasse kooli.
[/tsitaat]

Minu laps käib kuuendas klassis nimetatud koolis – 32.kk siis. Pean paljudele asjadele vastu vaidlema, sest minu meelest on asjad väga teistmoodi.
Kool on remonditud ja ilus, see on tõsi. Algklassid hoiavad oma riideid tõesti klassiuste taga, aga miks? Sest nii on neil eraldi kompleks, kuhu suurtel asja pole ja mis on ainult nende territoorium.
Direktorid ja õppealajuhatajad ei vahetu midagi tihti. Praegune direktor on endine õppealajuhataja. Eelmine direktor lahkus peale ühte aastat – oli tõesti partei poolt nimetatud ja lahkus ka segastel asjaoludel, õnneks lahkus. Enne seda oli direktor pr Puskar, kes oli seal aastaid direktoriks. Õppealajuhatajad on olnud pikka aega.
Sööklas nüüd küll mingit ruumipuudust pole olnud.
Olen käinud seal koolis päeval tundide ajal ja õhtuti. Kuna olen käinud ka teistes koolides, siis mingit erinevust ei ole küll näinud. Võib-olla tundub esimest korda põhikooli keskastmet vahetunnis nähes, et midagi kohutavat toimub. Aga sellised nad selles eas on. Ka GAGis, lütseumis jne, jookstakse ja vahel ajab ikka karjuma ka.
Koolis tegeleti kiusamisega väga efektiivselt.
Kuumus? Koolis on normaalselt soe. Ventilatsioon toimib. Äkki peaks vähem riideid koolis seljas olema?
Üldiselt, mina olen väga rahul selle kooliga.
Täidest selles koolis ei ole kuulnud, tegelikult on nendega paljudes kohtades tänapäeval probleeme. Kahjuks tõesti ei ole see eelmise sajandi probleem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan teemat ära ja küsin veel 32.kk kohta. Plaan laps panna sügisest selle kooli kuuendasse klassi. Hetkel on mõlemas paralleelklassis kohti, ühes rohkem ja teises vähem. Kas keegi kelle laps selles koolis juba õpib, oskab soovitada milline klass valida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Koolilaps Mustamäe koolide 1.klassid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.