Esileht Kodunurk mustikatest

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: mustikatest

Postitas:
Kägu

mida head teete teie mustikatest? kuna peal minu kiselli meie peres keegi ei taha ja neid mustikaid kappi see aasta kuidagi palju kogutud nüüd ei oska nendega midagi peale hakata. miliseid kooke ja mida veel teete teie nendega?

Please wait...
Postitas:
pirr

RE: mustikatest

mina panen nt. puuviljasalati sisse mustikaid, smuuti sisse, kuningannakook on väga hea http://nami-nami.ee/recipe.php?q=detail&pID=5934. Vahest võtan niisama söömiseks sulama.

Pane nt. nami-nami lehel mustikas koostisosaks ja saad palju retsepte. Mõni ikka meeldib:) http://nami-nami.ee/otsing.php?begin=&val=&retseptid=on&action=search&liik=-1&tahtpaev=-1&valmistusviis=-1&kaik=-1&rahvuskook=-1&sisaldab=130&vs=130

Please wait...
Postitas:
sipsik

Mustikamuffineid teen kui mustikaid on- imehead ja laste lemmikud. Eriti lihtne on teha muffinipulbrist- sinna kamaluga mustikaid sekka ja nämm:P
*ise see aasta ilma:(

Please wait...
Postitas:
Kägu

Külmutatud mustikatest smuutit. Otse sügavkülmast blenderisse, maitsestamata jogurtit ja banaani juure, käima ja valmis. Hea jäätisekokteili moodi asi, sest külmunud mustikas mõjub nagu jääkuubik.

Külmutatud mustikatest \”jäätist\”. Väike karp mustikaid, paar spl suhkrut ja 100-150ml 35% rõõska koort ja 100-50ml maitsestamata jogurit köögikombaini, ühtlaseks ja kohe serveerida. Võib kasutada ka külmutatud maasikaid, vaarikaid jne.

Siis teeme mustikatest veel pudrule \”lepatriinu\”. St hommikupudrule veidi punast moosi peale ja mustikatest laduda lepatriinule kontuurid, tundlad ja täpid. Pannkoogile võib ka. Mustikad võivad kuumale pudrule pannes olla sulatama, sest sulavad kohe kuumas ära.

No ja lihtsalt hommikupudru peale võib muidugi ka panna. Aga lepatriinuga putru pole mu laps veel küll kunagi söömata jätnud.

Please wait...
Postitas:
elenna

Lausa neelatama ajab, kui mõtlen mustikatele suhkru ja piimaga. Marjulkäigu päeval oli meil alati selline magustoit.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Smuuti sisse.

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Kodunurk mustikatest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.