Esileht Väikelaps Mustust hülgav kombe või traksipüksid

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Mustust hülgav kombe või traksipüksid

Postitas:

Praeguste sopaste ilmadega oleks lapsel lasteaeda vaja head mustust hülgavat kombet või traksipükse – soovitusi?

Praegu on tal ühed sügisisesed traksikad, aga nendega olevat juba külm ning eelmine aasta kasutatuna ostetud kombe muutub lasteaias püherdades täielikuks sopakänkraks, nii et vajab pesu (muidu määrib kõik ümbritseva ära).

On mingeid häid ja soodsaid variante kuskil soovitada (Tallinnas).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 20:47; 29.10 22:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina selliste sopailmadega nagu praegu panen tavalisele ilmaga sobivale kombekale voodrita kummipüksid peale. Need on enamasti nii avarad, et kannatab ka talvekombe peale tõmmata. Mul jalutab õhtul nendega lasteaiast koju ja enne kui lapse tuppa lasen, pritsin ta püksid ja kummikud veega puhtaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 21:22; 30.10 18:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on kojujalutusmaa liiga pikk. Peame bussiga sõitma.  Ja kui on end korralikult mudas rullinud, siis bussi nii ei saa minna.  Ja sellise sopakäkiga on vilets järgmisel päeval ka lasteaias olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 20:47; 29.10 22:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummipükse olen ka autosse istumise ajaks pealt ära võtnud, sama võiks bussi minnes teha.

Muidu Lassiel on need poolkumm-poolkangas-kombekad, aga ega need ka poris puhtaks ei jää, lihtsalt puhastada on kergem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ei tea, et ükski kombe oleks niimoodi mustust hülgav, et kui ikka poris püherdada…

Kuigi mulle endale see kummipüksid kombe peale versioon tundub jube ebamugav, siis kui seda praktiseerida näti4eks, saad ju lasteaeda järgi minnes kummipüksid pealt ära võtta ja kilekotti panna või tagasi kappi. Koduteel ei lase maas püherdada. Või ongi täitsa eraldi lasteaia õueriided ja viimis-toomisriided.

Ühistranspordi kasutamise korral saan täitsa aru, et ebameeldiv, kui seal on üleni porine laps, eriti veel kui buss on rahvast täis ja määrib ka teisi. Me käime autoga ja mul poogen, kuidas nad autos istuvad, aegajalt pesen turvatooli katteid 😀 Täna hommikul vaatasin küll, et vist oleks võinud õhtul kombesid puhastada, piinlik nii mustalt lasteaeda viia – aga kuna mees tõi, siis ma ei märganud ja ekstra ei käi kapis riideid vaatamas 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks mitte toomiseks-viimiseks teised riided? Ma ei viitsi lasteaeda viimiseks talle kombet selga toppida ja toon-viin hoopis jopega. Õues püherdamise kummikombe on lasteaias ja toon aeg-ajalt puhastamuseks koju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasteaias võiks olla kaks komplekti riideid. Ühtedega on õues ja teised on nn linnariided. Ja teel bussi ei luba end mustaks teha.

Õue on head fliisvoodriga kummiriided, nii Kuling kui Didrikson, miski soodsam variant on ka, nimi ei meenu ja ka täitsa ok. Mina tellin alati sooduka ajal ette, pole kunagi liiga suur ega liiga väike ja hind mulle üksikemana täitsa taskukohane, Didrikson Boardman tellisin 49 euroga uue.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vaja bussiga (või autoga) peale lasteaeda sõita, on kummipüksid kombe peal ju ainumõeldav variant. Need tõmbad järgi minnes pealt ära ja all on üsna puhas laps. Need kummipüksid on paljud nii laiad, et saab jalanõud jalast võtmata üle tõmmata.

Praegu ei lasta meil lapsevanemaid majja, lapse saab kätte õuest. Seega peaks laps pealelõunal nende kojuminekuriietega ikkagi õue minema. Kui minna järgi 17 ajal oleks need kojuminekuriided ikkagi selleks ajaks lapsega tund aega õues olnud ja vaevalt enam puhtad.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 21:22; 30.10 18:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ciraf’i tootevalikus on selline kevad/sügiskombe, mis on nabast allapoole nagu kummipüksid ja ülevalt nagu Lenne. Õhuke vooder ja toimiv kapuuts on Cirafil ka.

Prisma müüb muidu Cirafi aga pole ise vaadanud, kas neil midagi sellist hetkel ka müügil on või mitte. Enda lapsele leidsin selle kirbukast. Igatahes imeline asi praeguste ilmadega. Saab lompidest läbi joosta, vihmaga väljas olla jne. Laps jääb kuivaks isegi kui kukub lompi istuli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Väikelaps Mustust hülgav kombe või traksipüksid