Esileht Väikelaps Mutionu või Tihase lasteaed Tallinnas

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Mutionu või Tihase lasteaed Tallinnas

Postitas:

Palun jagage kogemusi nende lasteaedade kohta. Kolimas Tallinna ja otsime kohta 2-aastasele ja 5-aastasele. Hetkel on need lähimad, kus oleks mõlemile koht olemas ja ei peaks mitme aia vahet sõitma, kuid ei tea, kumba eelistada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun jagage kogemusi nende lasteaedade kohta. Kolimas Tallinna ja otsime kohta 2-aastasele ja 5-aastasele. Hetkel on need lähimad, kus oleks mõlemile koht olemas ja ei peaks mitme aia vahet sõitma, kuid ei tea, kumba eelistada.

Olen ise lasteaiaõpetaja. Ei oma nende kummagi lasteaia kohta mingit teavet, peale selle, mida on võimalik välja lugeda nende lasteaedade kodukatelt. Tegemist on siis väikeste mõnerühmaliste lasteaedadega, mis iseenesest on väga hea variant – s.t. kõik lapsed on terve lasteaia jaoks tuttavad, ehk siis kõik tunnevad kõiki. Küll aga on mul viimaste aastate jooksul silma jäänud, et Tihase Lasteaeda otsitakse pea igal aastal uusi õpetajaid. Miks see nii on, ei tea…

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun jagage kogemusi nende lasteaedade kohta. Kolimas Tallinna ja otsime kohta 2-aastasele ja 5-aastasele. Hetkel on need lähimad, kus oleks mõlemile koht olemas ja ei peaks mitme aia vahet sõitma, kuid ei tea, kumba eelistada.

Olen ise lasteaiaõpetaja. Ei oma nende kummagi lasteaia kohta mingit teavet, peale selle, mida on võimalik välja lugeda nende lasteaedade kodukatelt. Tegemist on siis väikeste mõnerühmaliste lasteaedadega, mis iseenesest on väga hea variant – s.t. kõik lapsed on terve lasteaia jaoks tuttavad, ehk siis kõik tunnevad kõiki. Küll aga on mul viimaste aastate jooksul silma jäänud, et Tihase Lasteaeda otsitakse pea igal aastal uusi õpetajaid. Miks see nii on, ei tea…

Issand, mis kommentaar.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa ok lasteaed, väike, oma köögiga, lapse toidutalumatusega arvestati ja anti vajadusel eraldi söök. Kuna on väike, pole eraldi spetsialiste nagu tervishoiutöötaja, logopeed jne.
Kui see on ok, siis täitsa rahulikult võid oma lapsed simna saata.
Kõiki lapsi tuntakse nimepidi.

Aga kui laps nt ei maga lõunal, siis halb, sest mängimine-magamine toimub ühes ruumis ja pole võimalust vaikselt üleval olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps Mutionu või Tihase lasteaed Tallinnas