Esileht Väikelaps Mütsi mure

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Mütsi mure

Postitas:

Tere,

Mul on 3a. poiss, mütsi suurus peaks olema 54-56.
No mitte kusagilt ei näe antud suurust mütsi, mida alt kinni saaks panna. Antud suuruses on juba tavalised mütsid, kust kõrvad välja kipuvad tulema ja kui laps mänguhoos, siis ei märka ta seda tagasi sättida ega oska ka vist. Tuukrimütsid aina keerlevad peas. Proovitud Reima ja H&Mi oma.
Tahaks kindlalt peas püsivat mütsi ja ei leia :(((

Mul on kodus kolm talvemütsi ja üksi pole hea. Raha ka kulutatud 🙁 Reima- 28 eur. Po.p 30 eur. H&M 8 eur, Ökaidi (või kuidas seda kirjutataksegi) 14 eur. Alguses vaatad, et sobib, kuid kandmisel selgub kibe tõde 🙁 Nüüd pean veel mingi mütsi ostma- oeh :((( Kivat vist oli kallis, eks? Ka mingi 30 eur ringis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 16:00; 11.02 21:42; 11.02 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui Reima käib peas ringi, siis proovi Kivati tuukrimütsi, need püsivad enamasti päris ilusti peas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata ka Huppa valikut. Ma ei taha enam eriti muud firmat mütsiks. On siis talv või suvi, kuid laste kõrvad jäävad ikka peitu. Vastupidiselt Lennel kus on pidevalt mingi vastik tuulekoridor kõrvade juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huppa tuukrimüts on meie kolmeaastasel ja hea lihtne…ei mingit sidumist ega salli pole vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu rüblikul püsisid paksudest talvemütsidest kõige paremini peas kivati tuukrikas ja reimateci lendurimüts (nokaga müts, mis käib lõua alt takjaribaga kinni).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie poiss 3,5 aastane ja poodi mütsi valima minnes, olin kindel et vaja suurust 54. Õnneks võtsin lapse kaasa ja proovisime nii 54 kui 52 ja võtsime väiksema. Müüja oli hästi abivalmis ja soovitas võtta väiksema, kuigi suurem tundus sel hetkel ka ok ja paras. Tuukrimüts peab olema hästi ilusasti ümber, siis ei hakka ta ringi käima midagist. Eelnevatel aastatel meil ka alati peamõõdu järgi \”paras\” müts oli ostetud ja kippus keerlema (laps siis kodune oli ja sain ise jälgida). Nüüd lasteaias ja oluline, et kõrvad ilusasti soojas oleksid. Ja ongi! Vahel koduaias müürab ja mässab 3 tundi jutti. Ja müts püsib ilusasti.
Ära võta liiga parajat mütsi, ehk sellest abi! (Meil siis 3,5 aastane laps ja talveks Reima tuukrimüts 2011-2012 mudel 52 suurus). Hoiab põskede juurest ka ilusasti ümber, ei puhu sealt ka tuul sisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu vanemast suure peaga poisist on jäänud nr.56 lassie-tec talvemüts. niipalju kui mäletan, püsis see küll ilusti peas.väga hea lõikega on. prismast ostsin omal ajal.kas nö läki-läki tüüpi mütsid ei sobi?
minu 3a4k vana kannab nr 50 Reimat ja peaümbermõõt on 50, ja see küll peas ei keerle.reima tuukrimüts peaks olema alates sellest peamõõdust mis mütsil kirjas. läki-läki tüüpi müts on meil nr.52, sellel õmblesin lõuaalust trukki koomale veidi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mille järgi sa seda mütsi suurust otsustad? Kas see on tõesti su lapse pea ümbermõõt või vaatad kusagilt \”tabelist\”? Küsin sellepärast, et näiteks minu 7-aastane kannab suurust 52 ja ei ole ebatavaliselt väikese peaga laps. 56 peaks juba teismelise suurus olema? Vabandan, kui mulle vale mulje on jäänud ja su lapse pea ümbermõõt ongi selline. Lihtsalt olen ise ka kunagi \”tabeli\” järgi mütsi valinud ja panin ikka väga puusse.
Kui müts peas keerleb, siis on see ilmselgelt liiga suur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võin sulle pakkuda Lenne alt kinnitavat sooja mütsi. Minu lapsele ei sobinud. Suurus on 54.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]krokodill kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mille järgi sa seda mütsi suurust otsustad? Kas see on tõesti su lapse pea ümbermõõt või vaatad kusagilt \”tabelist\”? Küsin sellepärast, et näiteks minu 7-aastane kannab suurust 52 ja ei ole ebatavaliselt väikese peaga laps. 56 peaks juba teismelise suurus olema? Vabandan, kui mulle vale mulje on jäänud ja su lapse pea ümbermõõt ongi selline. Lihtsalt olen ise ka kunagi \”tabeli\” järgi mütsi valinud ja panin ikka väga puusse.
Kui müts peas keerleb, siis on see ilmselgelt liiga suur.[/tsitaat]
minu suurt kasvu poiss kandis nr. 56 mütse vist 6. kuni 9. eluaastani.selleks talveks ostsin nr.58 mütsi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

KUi müts keerleb, siis on ilmselt liiga suur – õmble sisemist voodrit väiksemaks nii et paras jääb 🙂
Meil oli eelmine talv linnupoeg nii väike, et müts tikkus silmadele vajuma, õmblesin voodrit pealaelt kokku, nii et paras jäi ja originaalmõõtudega saame sel talvelgi kanda

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka koguaeg üks jama mütsi leidmisega. 4-5-aastaselt nr 56, Kivat nt number 3. Olen ostnud selliseid Reima mütse n 54-56, millel sellised kumerad kõrvaklapid, neile olen siis ise paelad külge pannud. Suure külamaga on Kivati tuukrimüts nr 3, aga lõua alt õmblesin natuke sisse. Kevadmütsid ka kuidagi peas ei seisa, mõni üskik Lenne mudel enam-vähem sobib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse peaümbermõõt on 54, seega teatud kaubamärgid toodavadki 54/56 suurust ja neid ostan. Osad Lenne mudelid on 54 väiksed nt ja osad PO.p 52 täista parajad. Keeruline nende mütsidega 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 16:00; 11.02 21:42; 11.02 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Võin sulle pakkuda Lenne alt kinnitavat sooja mütsi. Minu lapsele ei sobinud. Suurus on 54.[/tsitaat]

Kas pilti näeb kusagilt? Mis hind? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 16:00; 11.02 21:42; 11.02 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma sain lapsele (peaümbermõõt 54 cm) Stockmannist nn läkiläkitüüpi mütsi. Alt kinnis on krõpsuga. Värvivalikus olid roosad, valged ja sinised. Hind jäi 12 ¤ kanti. Kaubamajas olid analoogsed samuti.
Täna proovisime ka järgi ja ilusti olid kõrvad mütsi sees soojas ning pead keerates välja ei tulnud nagu juhtus Kivati tuukrimütsiga. Kuna eelmistel aastatel tuukrimüts ei keerelnud niimoodi peas siis tundub et see on välja veninud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Väikelaps Mütsi mure

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.