Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mutsy Transporter

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Mutsy Transporter

Postitas:

Käisin hommikul vankreid vaatamas. Tundus, et Mutsy Transporter on
*väga hea manööverdada
*ülimalt kerge
*korvi küljes sang, mis teeb tõstmise veel eriti mugavaks
*turvahälli saab kinnitada.
*esimesed rattad pöörlevad 360 kraadi ja saab ka kinni panna
*autosse panekuks käib väga väikseks kokku jne..

Jagage kogemusi, kellel sama vanker olnud või siis praegu kasustuses!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miinused:
*liiga avar kaarvari, ei kaitsnud ei tuule ega kerge vihma eest, laps oli väga avatud seal
*minu Transporteril ei olnud ei vedrustust ega õhkkumme, ehk siis väga jäik
*käruosa on naljanumber, ehk ei saa panna täislamavasse, jalgu üles tõsta ja muidugi see kaarvari oli väga mõtetu.
*pika sammuga inimesel oli raske vankrit lükata, jalg läheb kogu aeg vastu.

Need olid meie miinused. Kannatasin täpselt niikaua ära kuniks käruosa vaja läks, siis müüsin maha ja ostsin Icoo.
Aga eks nõudmised ole erinevad. Turvahälli ratastena ja muidu ilusa ilmaga siledal pinnal on täitsa nitshekas selle käruga kärutada.

PS: minu Transporter oli ostetud 2010, äkki praegu on õhkkummidega variant müügil, ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama käru ja plussid samad mis eelnimetatud ja miinused jah pm samad mis eelmine vastaja välja tõi,ainult et liiga avara kaare vastu aitas korralik kattekile, minu kärul olid õhkkummid ja oli väga mugav.
Kuna olen ise lühike, siis mul ei läinud jalg küll kuskile vastu.
Ka meeldis mulle väga soe kookon.
Mul sündis laps augustis ja talve lõpuni igatahes korvi ei mahtunud-see ka väga suur miinus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! No uuematel mudelitel on jalatugi nüüd täiesti reguleeritav. Ja minu laps sündus ka augustis ja korvi mahtus aprilli lõpuni. Käru on väga kerge ja mugav. Isteosa kohta ei oska nii palju öelda kuna kevadel kasutasime juba kergkäru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja õhkkummid on võimalik eraldi juurde osta(olid vist 30 eur)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kogemused Mutsy 4rideriga ja väga rahul. Laps sai ilusti 6-7 kuud vankrikorvis magada (juunis sündinud laps) ja istumisodaga olen ka rahul köib piisavalt pikali et laps on enamus lõunauned just vankris teinud. Samuti esirattad 360 kr4aadi pöörlevad ja õhkkummid. Väga soovitan. MEil on veel lisavarustusena ostetud juurde ostukorv mis käib raami külge istumisosa-vankrikorvai alla ja sinna saab terve toidukoti ära paigutada 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mutsy Transporter

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.