Esileht Väikelaps Mutsy Urban Rider

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Mutsy Urban Rider

Postitas:

Kas keegi on kasutanud Mutsy Urban Riderit koos kahe lapse käruosaga? Huvitab just see, et kaua see suurem laps sinna ära võiks mahtuda… meil tuleb laste vahe 2a 2k ja suurem pole absoluutselt ise kõndija… seega seisulaud pole ka mõeldav meie jaoks. Ja kui keegi on kasutanud seda kombinatsiooni, siis äkki oskab öelda käru mõõte ka sellise lahendusega. Ette tänades juba vastajaid/teadjaid 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleks meil vaid oma aed… kahjuks elame vanemas paneelikas ja laste õuesoleku nimel üritan leida siis sellist käru, millega oleks võimalik nende kahega liikuma saada… aga konks veel selles ka, et see peaks meie väiksesse lifti ka ära mahtuma. Olen kuu aega aktiivselt sellise käru otsimisega tegelenud ja tundub, et peab vist elukohta vahetama, sest minu nõudmistele vastavat käru ei ole olemas 🙂 eile just käisime Beebicenteris ja sealt müüja siis soovitas seda Mutsy varianti aga nagu näha, siis ei tule sellest ka miskit välja. Tänan Jassuke12, et võtsid vaevaks vastata!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna mul esimesel lapsega ka Mutsy vanker ja kahe lapse vahel tuli 2,6 aastat, siis soovisin kohe agaralt ka selle teise istme varianti proovida. Läksime poodi ja samuti pettusime-jube väike ja kitsas iste, sinna mahub tõesti vaid aastane laps. Seega ka mina seda kahjuks ei kiida.
Ise lahendasin sedasi, et kasutame lyhikeste otstega seisulauda ja kui pikemalt, siis kahjuks peab mees ka kaasa olema. Väiksem siis vankris ja suurem laenatud vihmavarjukas. Ehk ei oskagi ideaalset varianti soovitada…Ehk mõni teine hea tandemkäru, nende hinnad aga krõbedad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://strollersandprams.com/strollers/120/i%27coo-Platon-Duo-4-Air/reviews.html#reviews

Seda I’coo varianti ei ole mõelnud? Sellel on küll istumisosad suuremamõõtmelised. Lisaks saad kasutada vajadusel ka ühelapsekäruna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda varianti näen esimest korda aga kas mõõtudelt mahuks väiksesse lifti ka (laius 63 cm ja pikkus 104 cm)? Ja kas see päiksevarju osa 2 a lapsel vastu pead ei hakkaks käima? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga emmaljunga+teise lapse iste sinna peale? Minu teada peaks see emmaljunga ära mahtuma ka väiksesse lifti, vähemalt meie majas on ühel emmaljunga ja ma ei usu, et ta seda käes tassib(ma täpselt ei tea, mitmendal ta elab, 4-6 korrus).
Samuti mahtus minu suur Brio Duo Kombi täpselt ära pisikesse paneelika lifti, kuid briol pole kahjuks vist seda teise lapse istet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul endal olemas hetkel BRIO Kombivanker ja see mahub tõesti ilusti lifti ära aga lisaistet küll ei tea sellel olevat… ühte universaalset sain proovida aga see oli nii väike, et isegi aastane ei mahtunud sinna sisse enam ära… ja minuteada see Emmaljunga oma on samuti pisike või eksin? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ohh jahh, tegin just teema Mutsy kohta ja nüüd leidsin selel siit. Masendav lihtsalt. Miks ei ole olemas 4rattalist ühekordsete ratastega vankrit, millel käib peale lisaiste.
I’coolisaistet ei toodeta juba aastiad. Olen otsinud järelturult. Ei ole olemaski.
Emmaljunga lisatool ei ole küll mingi asi, millega pikemale otsale minna. Sellega pääseb muretult kodupoodi ja mänguväljakule, aga mitte linna, kus hakkab vihm sadama või vanem laps tahab silma looja lasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps Mutsy Urban Rider

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.