Esileht Tööelu, raha ja seadused. Müügijuhtide ja müügiesindajate palgad Eestis

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Müügijuhtide ja müügiesindajate palgad Eestis

Postitas:

Huvitab, kui palju müügiinimesed Eestis teenivad? Tööpiirkond, kus ise elate?
Oleks kena kui paneksite siia teemasse kirja netopalga (palju kätte saate), lisaks veel muud boonused (kui neid on).
Teen otsa lahti.
Elan pealinnas, kontor Tallinnas, tööpiirkond kogu Eesti.
Kuus sõidan läbi ca 2500 km. Ametiauto ja kütus sinna juurde, tasuta telefon firma poolt.
Palk kätte olenevalt kuust 1400-1600. Lisaks kaks korda aastas preemia, ca 800 kummalgi korral.
Tööga seoses on mul võimalik “lisa teenida”, umbes 300 iga kuu stabiilselt. See võimalus mul kaoks, kui ma ei töötaks praegusel kohal.
Seega kokku aasta keskmine kuu sissetulek on nii 1900-2000 iga kuu.
Kas olen rahul. Nii ja naa. Ühest küljest võiks ehk mujal rohkemgi teenida, aga praeguses töökohas mulle meeldib. Meeldiv seltskond, paindlik tööaeg, töö ise ka on mulle huvitav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elan Lääne-Virumaal, tööpiirkond üldiselt Tallinn. Ei müü eraisikutele, ainult ettevõtetele. Bensukompensatsiooni ei ole, küll aga kodukontorivõimalus kuni 8 tööpeva kuus omal valikul. Puhkust tasustatuna 35 kalendripäeva. Firma poolt läpakas. Firma maksab telefoniarved. Tallinna piires kõik taksoarved klientide juurde maksab firma. Hea toon on 2-3 korda kuus mõni klient viia normaalsesse restorani lõunale ja ka selle arve maksab firma. On puuviljapäevad ja sporditoetus. Oma firma toodetele on suur soodustus.

Kätte põhipalka kuus 1280, millele lisandub müügipreemia kätte vahemikus 300 kuni 2900. Rohkem pole müügipreemiat saanud ja vähem ka mitte. Aasta keskmine ühe kuu müügipreemia netos, mis lisandub palgale, on 1300.

Ehk siis keskmiselt saan kuus kätte kübe alla 3000, aga kõigub väga kuude lõikes ja ega seda päris keskmist tegelikult ju ei esine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Müügijuhtide ja müügiesindajate palgad Eestis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.