Esileht Tööelu, raha ja seadused. Müügisekretärid, kuidas alustasite?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Müügisekretärid, kuidas alustasite?

Postitas:

Kas päris nullist seda tööd alustada on väga raske?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.08 14:28; 22.08 21:54; 24.08 08:37;
To report this post you need to login first.

kindlasti ei ole raske – mingi koolitus toodete ja programmi kohta kindlasti tehakse, sealt edasi on pmt telefonile ja meilidele vastamine, tellimuste sisestamine ja konsultatsioon.
Kui ei tea, mida öelda, siis vabandad ning ütledki, et konsulteerid targemaga.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kardan just programme, aga ilmselt pole ka need vist väga keerulised.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.08 14:28; 22.08 21:54; 24.08 08:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänapäeval on kõik programmid juba väga loogilised. Töövestlusel selgub ka enamasti mida kasutatakse. Minu jaoks oli ohu märk, kui öeldi, et meil on pisut vanemat tüüpi prorg.töös ja läheme tasapisi uuele üle. See nö.pisut vanemat tüüpi oli eelajalooline. Otsustasin 8 aastat tagasi hakata müügiassistendiks, ilma igasuguse kogemuseta. Sellest ajast saadik olen töötanud kahes erinevas firmas. Küll hakkama saad! Peaasi on olla positiivne ja õpihimuline.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1400

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hoiduksin firmadest kelle põhiline tööprogramm on excel. See on tore asi omal kohal, aga põhilise töövahendina, no ma ei tea, on palju paremaid, kõik on õpitav soovi korral. Ka esmapilgul kõige keerulisema saab varsti selgeks mõningase harjutamisega.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, te olete nii toredad ja toetavad siin, kartsin hurjutavaid kommentaare. Ise arvan ka, et kõik on siiski õpitav ja et iga algus on raske. Peamine, et oleks suurt pealehakkamist ja õppimise soovi 🙂

Kel veel soovitusi ja nõuandeid, siis ootan huviga.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.08 14:28; 22.08 21:54; 24.08 08:37;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Müügisekretärid, kuidas alustasite?