Esileht Ajaviite- ja muud jutud muusika kuulamine telefonis

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: muusika kuulamine telefonis

Postitas:
Lepaleht29

Kustkohast kuulate muusikat?

Ise olen siiamaani youtubest kuulanud, kui õhtuti jalutama lähen.

Aga nii kui telo käes ei hoia ja tasku panen, läheb pilt eest ja muusika kustus.

Kust saaks veel muusikat kuulata a la nagu youtube, ja nii et tasku võiks telefoni panna ilma et see kustuks 😀

+2
-4
Please wait...

Postitas:
uuskasutaja123

spotify

+18
-1
Please wait...

Postitas:
Vana-Ann

Spotifyst kuulan.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
tiigertungel

Spotify ja Fairmus. Spotifys on valik suurem, aga põhimõtteliselt tahaks rohkem Fairmusi toetada, lihtsalt seal on rohkem eesti muusikat, mitte välismaist. Õnneks Fairmusi kuumaks on nii väike, et pole eriline lisa Spotifyle. Eales ei viitsiks enam reklaamidega kuskilt YouTube’ist kuulata, parem maksan need mõned eurod. Kuigi, jah, Spotify on suht ebaeetiline ettevõte, aga kasutada on seda mugav.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
plaraleenu

Youtube’st saad ka muusikat edasi kuulata, kui ekraan kinni, kui võtad tasulise youtube’i.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Gruune

mul on https://www.di.fm/

Selle äpp on telefoni laetud ja kui kuskile kaugemale lähen rogiga, laevaga, siis kuulan. Ega igale maitsele ei sobi, aga mulle meeldib, saab kanaleid vahetada, teinekord enda jaoks midagi uut avastada. Meeldibki just see osa, et see on raadiojaamade kogum ja saab täiesti uusi asju kuulda, muidu YT või spotify kipuvad ikka ette viskama sarnaseid asju.

0
0
Please wait...

Postitas:
km70

Spotify ikka. Tasuta variandil pole häda midagi, harjud reklaamidega ära.

Iseasi (nüüd saan muidugi pahandada), kas jalutamine pole äkki ilma muusikata toredam – kuulda elu enese hääli. Ma päris ei mõista seda vajadust kogu aeg klappe kõrvas hoida ja muusikat kuulata. Just jalutamine on toiming, millele minu arust loomulikud hääled palju juurde annavad – linnas trammi kolin ja autode mühin, varblaste sirtsumine, looduses metsa hääled, meremühin, linnuhääled.

Aga ma ei õpeta, pigem oli see mõtisklus, et miks inimesed seda muusikat kõrva pidevalt vajavad, eriti noored? Mu oma lapsed ei oska vastata. Äkki perekoolist keegi oskab?

+10
-4
Please wait...

Postitas:
ninakaru

Kas tõesti mõni ei ole veel Spotify’st kuulnud? 🙂

+4
-4
Please wait...

Postitas:
troll

Spotify-st

+1
0
Please wait...

Postitas:
K4gu

Spotify-s ei ole nt Singer-Vingerit.

0
-8
Please wait...

Postitas:
alexxx

Aga ma ei õpeta, pigem oli see mõtisklus, et miks inimesed seda muusikat kõrva pidevalt vajavad, eriti noored?

Ma küll ei arva, et inimesed seda “pidevalt” vajavad. Ma käin palju looduses jalutamas ja siis ei ole tõesti mingit muusikat vaja. Aga kui tegemist on tuima aastast-aastasse sama kodu-töö-kodu marsruudi või nö sunniviisilise kalorite kulutamisega, siis muusika annab väga palju juurde. Paneb energilisemalt kõndima, teeb tuju rõõmsamaks ja aeg möödub kiiremini.  See ongi minu muusikakuulamisaeg, muusikal on minu elus väga suur tähtsus. Samas mulle muidugi meeldib väga ka podcaste kuulata, nii et hea meelega kõnnin kohe pikemalt, et hea saade ära kuulata.

Aga ikka Spotify. Tasuta versioon mulle ei istu, kasutan Family paketti, mis kuue inimese vahel jaotatuna on päris soodne.

+14
0
Please wait...

Postitas:
Lady_Red

Spotify-d katsetasin, ei meeldinud väga. Polnud minule mugav ja katsetasin tasulist versiooni. Paljut pole seal samuti.

Seega, nüüd meil perepeale tasuline Youtube, siis ei lähe midagi kinni ja reklaame ka pole. Ma olen suur enda isiklike playlistide fänn ja seetõttu mulle just Youtube meeldib, kuna ma saan käsitööna vastavalt meeleolule (või sündmusele) mingi listi mängima panna.

+3
-8
Please wait...

Postitas:
Vana-Ann

Spotify-d katsetasin, ei meeldinud väga. Polnud minule mugav ja katsetasin tasulist versiooni. Paljut pole seal samuti.

Seega, nüüd meil perepeale tasuline Youtube, siis ei lähe midagi kinni ja reklaame ka pole. Ma olen suur enda isiklike playlistide fänn ja seetõttu mulle just Youtube meeldib, kuna ma saan käsitööna vastavalt meeleolule (või sündmusele) mingi listi mängima panna.

Spotifys saab ju samuti playliste luua. Pigem ei meeldinud Spotify ehk sellepärast, et ei osanud kasutada.

+9
-3
Please wait...

Postitas:
Lady_Red

Spotifys saab ju samuti playliste luua. Pigem ei meeldinud Spotify ehk sellepärast, et ei osanud kasutada.

No saab, aga pole nii mugav, lisaks ikkagi sealt muusikat puudu, mida konkreetselt oleks tahtnud lisada. Sellepärast ma räägingi, et MINULE oli ebamugav, harjumatu ja liiga aeganõudev. Kolmekuise proovimise järel tegin otsuse. Läksin Youtube juurde tagasi ja seekord siis tasulise versiooni juurde. Ka seal on nö “perepakett”.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Neiu M

Kuulamiseks on olemas spotify, soundcloud ja oma telefonisisene isiklik muusika kaust, mis ei nõua mingisugust internetti, kuutasu ning reklaamidega jamamist ja on kõige parem lahendus, kui teised parasjagu ei kõneta.

+2
0
Please wait...

Postitas:
kata85

Kas tõesti mõni ei ole veel Spotify’st kuulnud? 🙂

Olen, aga seal pigem ingliskeelne muusika.

Endal on lemmiklaulud pandud sd- kaardile

0
-2
Please wait...

Postitas:
Tuti Helve

Kuulamiseks on olemas spotify, soundcloud ja oma telefonisisene isiklik muusika kaust, mis ei nõua mingisugust internetti, kuutasu ning reklaamidega jamamist ja on kõige parem lahendus, kui teised parasjagu ei kõneta.

Kuidas see muusika kausta telefonisse tegemine käib?

0
0
Please wait...

Postitas:
Coldasice

iphonedel paraku sellist varianti ei ole

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu007

Ma kuulan Spotify-s ainult enda playliste, mul on mitu erinevat, rahulikum  tempokas jne. Vastavalt meeleolule. Vahel lisan midagi juurde, vahel soovitab Spotify ise midagi uut.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
alexxx

iphonedel paraku sellist varianti ei ole

On ikka, miks ei ole. Näiteks Itunesi (aga kindlasti ka mõne teise programmi) abil saab failid arvutist telefoni laadida. Kuulamiseks on “Apple music” app.

Pigem on küsimus selles, et kuskilt on need failid ju vaja soetada ja alla laadida, mida siis “kausta” panna. Või varastada…

Vanasti harrastasin isegi failimajandust, juba mitukümmend aastat tagasi, kui sai esmalt CD-plaate kõrvetatud, seejärel faile MP3-mängijatesse ja lõpuks ka oma esimesse iphone’i laaditud. Täna enam küll sellele aega raisata ei taha, sest nii palju mugavamad lahendused on olemas.

Ja Youtube’is muusika kuulamine, nii et video kinni keeratud ja heli käima jäetud, tundub lihtsalt kuidagi väga kilplaslik teguviis…

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Magnoolia

Kui oled Youtube`st kuulaja, siis võib abiks olla äpp: Music app: Stream

Mul androidis see, iphone osas ei tea öelda.

0
0
Please wait...

Postitas:
ninja

on ka youtube premium sõpradega mitme peale. Spotifys ei ole kõike seda obskuursemat kraami mis YT. pealegi saan siis videosid ka katkestusteta vaadata ja rohkem kui ühe tasulise striimimise eest ma ei maksa.

0
0
Please wait...

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud muusika kuulamine telefonis