Esileht Koolilaps Muusikakool Tal kesklinnas?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Muusikakool Tal kesklinnas?

Postitas:

Oleme hiljuti kolinud Tallinnasse elama, laps läheb kesklinna I klassi sügisest.
Palun soovitage, millisesse muusikakooli võiks laps astuda sügisest. Tegemist on musikaalse lapsega ja ühe aasta on juba eelmises kodukohas käinud muusikakoolis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu seal oleks neid kümneid. 🙂 Riikliku õppekava järgi töötab suhteliselt kesklinnas Narva maanteel asuv Tallinna Muusikakool, peale selle ka Nõmmel Nõmme Muusikakool.

Ülejäänudel on mingid oma õppekavad. Vanalinna hariduskolleegiumi juurde kuuluv muusikakool olevat ka kuulu järgi enam-vähem, aga ma ei tea, kas seal käivad ainult nende oma lapsed või muud ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitaks siiski alustada ka siin 1. klassist, nõudmised on suuremad, meil see tee läbi käidud. Narva mnt muusikakoolis siis. Uus linn ja kooliminek nagunii, lisaks veel uus muusikakool, eks pinget jagub, aga õnneks lapsed harjuvad ruttu, samas võiks 1. klassis uues keskkonnas mitte last tegevustega üle kuhjata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. klass muusikakoolis on riikliku õppekavaga koolides igal pool ühesugune. Miks seal 2 aastat järjest peaks käima?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

GAG juures on ka muusikakool, kuid õppemaks on seal kõrge võrreldes riikliku kooliga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleneb ju ka sellest, mida ta sul selle ühe aasta õppis muusikakoolis? muidu on tln kesklinnas (ok, kesklinna servas) ka arsise kellade kool, mis on natuke erinev tavalisest muusikakoolist, kuid minu meelest siiski (või just seetõttu 😉 ) väga hea koht.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Koolilaps Muusikakool Tal kesklinnas?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.