Esileht Koolilaps Muusikakooli katseteks harjutamine/õppimine

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Muusikakooli katseteks harjutamine/õppimine

Postitas:

Laps tahab minna muusikakooli ja vaatamata natuke kõrgemale vanusele kui vaja läheb ja proovib siiski katsetel. Järgmine nädal konsultatsioon ja kui antakse nõusolek siis juuni alguses katsed. Nüüd aga küsimus: Kuidas temaga neid vajalike asju harjutada, küllalt vana (13) et loogilist juttu ajada saaks temaga, aga kuna olen ise muusika alal absoluutne võhik ma talle neid rütmiasjandusi küll ette teha ei oska. Ehk mida ma tegema peaks, kuidas temaga neid harmoonilise kuulmise (mis see on?) ja rütmi koputamise ning muu sarnasega seotud asju harjutada?

Lisaks: Kas 13 aastasel oleks üldse võimalik sisse saada, või valitakse eesjärjekorras siiski need 7,8 aastased ja teda, kui tal peaks vajalik talent olema, ei mina seda ju tea, võetakse vaid kui teisejärgulist varianti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palu, et kooli muusikaõpetaja aitaks. Koputamise rütmid keerulised ja pikad, istusin eelmisel aastal ukse taga ja kuulasin. Oleneb, mis pilli laps õppida tahab, iga asi ei sobigi 7-8 aastasele. Minul läks 10ne, sellest küll probleemi polnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi aeg tagasi oli pere või muude juttude all mingid lingid, kus pidi kuulama rütme/muusikapala lõike ja siis võrdlema kas on sama või erinev – pakun, et ka sellistest asjadest on abi. Olid ka igast muid teste, mis muusikaga seotud.
Rütmidega on küll nii, et peab lihtsalt keskenduma ja meelde jätma. Kolmkõlade laulmine on minumeelest ikka kordades raskem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Koolilaps Muusikakooli katseteks harjutamine/õppimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.