Esileht Koolilaps Muusikakoolide eelklassid Tartus

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Muusikakoolide eelklassid Tartus

Postitas:
Kägu

Laps lõpetab nüüd lasteaia ja läheb sügisel kooli. Lasteaiast soovitati jätkata muusikaliste eelduste arendamisega. Laps ise tahaks ka muusikakooli minna, aga ma pole kindel, et tal selleks ka päriselt püsivust ja huvi jätkub. Seega olen mõelnud, et paneks ta alguses muusikakooli eelklassi. Muusikakoolide kodulehti uurides ei saa ma päris täpselt aru, kas eelklassi astumiseks on vaja sooritada ka katsed või piisab ainult avaldusest. Palun kommenteerige, kelle laps on käinud Tartus muusikakooli eelklassis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas su laps tahab laulda või mõnda pilli õppida? Minu lapsed soovisid pilli õppida, panin nad huvikooli, väga rahul, ühel lapsel on eraõpetaja. Laulavad laulukooris. Jälle väga rahul mõlemad. Kooris muidugi reisidele ja kontserditele ettelaulmised, Solfi õpivad nii pilliõppes kui ka kooristuudios. Ma kohtade nimesid ei maini kuna me ei ela Tartus ja Tartu olusid ju ei tea

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpsustan siis: pean silmas Tartu I ja II muusikakooli ja pilliõpet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vähemalt Tähe tn on ka eelklass katsetega, sest on ettevalmistus põhiõppeks, aga saab ka mitte põhiõpet eesmärgiks seada, sest see on pikapeale üsna mahukas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan: st nagu aru saan, on võimalik ka mitte katseid teha = rohkem maksta ja ise koormust valida, aga sellest ma ei tea midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tartus on väikseid eramuusikakoole ka, see on ka variant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kuidas koolivalik tehtud on, kas ma saan õigesti aru, et mõnda muusikakallakuga klassi laps ei kandideerinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kuidas koolivalik tehtud on, kas ma saan õigesti aru, et mõnda muusikakallakuga klassi laps ei kandideerinud?

Saad õigesti aru, muusikakallakuga klassi ei kandideerinud. Laps läheb piirkonnakooli. Ausalt öeldes ma ei tea, kas Tartus üldse ongi peale Karlova Kooli kuskil muusikakallakuga klasse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

arvan, et katsete kohta saab kõige täpsemini teada, kui helistad või kirjutad muusikakooli ja küsid. endal mul Tartuga kogemust pole, aga Tallinnas oli küll sedasi, et algul ei olnud eelklassi katseid, mingil aastal olid… et täpset vastust ei oskagi öelda.

minu arvates, kui laps tahab, tasub ta muusikakooli kindlasti panna. ütleme nii, et ära jõuab teda sealt alati võtta, aga ehk veab ja jääb püsima. saab hea hariduse lisaks.

muusikakool on nagu kool, kui sinna lähed, on kohustus korralikult õppida. teisalt aga ON VÕIMALUS hiljem laps sealt ära võtta, kui ikka üldse ei sobi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja. Sain muusikakoolide käest enda küsimusele vastuse. Juhuks kui kedagi veel peaks huvitama, siis nii I kui II muusikakoolis tuleb ka eelklassi astudes sooritada katsed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ausalt öeldes ma ei tea, kas Tartus üldse ongi peale Karlova Kooli kuskil muusikakallakuga klasse.

Reinikus komplekteeriti tänavu igatahes veel muusikaklass, vestlused olid kevadisel koolivaheajal. Pilliõpe on Reinikus ka tugev.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA jaoks vahet ei ole, aga lisaks Tammes on ka näiteks, võimalik, et mujalgi.

Linna ümber Kõrvekülas ja Ülenurmel on ja…

Muusika on hästi üldarendav, ma juba selle pärast kaalusin muusikaklassi panekut.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reinikus komplekteeriti tänavu igatahes veel muusikaklass, vestlused olid kevadisel koolivaheajal. Pilliõpe on Reinikus ka tugev.

Vaatasin jah, et on seal muusikaklass, aga see komplekteeritakse piirkonna lastest ja me ei ei ela selle kooli piirkonnas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Koolilaps Muusikakoolide eelklassid Tartus