Esileht Beebi ja mitmikud Muusikaline tegevuskeskus 10-kuusele. Osta või mitte?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Muusikaline tegevuskeskus 10-kuusele. Osta või mitte?

Postitas:

Kas teie beebid tunnevad rõõmu sellest või pigem alguses olid vaimustunud ja lõpuks jäi nurka seisma? Ei tea kas osta või mitte või pigem osta mingi motoorikalaadne asi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte osta. Ma ei tea, mida täpselt mõtled, aga kui mingit nupuvajutusega muusika käimapanekut, siis see eriti mõttekas ei tundu. Kui mingi päris pillidega keskus, siis on teine asi.

Motoorikalaadne asi? Motoorika tähendab liigutusi. Liigutustelaadne asi?

Motoorikakeskust soovitan küll, on mõttekam ja lapsel ilmselt põnevam. Kuigi soovitan teiselt ringilt osta, sest sellised asjad ei tekita üldselt aastateks põnevust, vaid kasutatakse üsna lühiajaliselt ja pole mõtet asju siia niigi ületarbivasse keskkonda juurde toota. FB Marketplace’is on mänguasjade valik vahepeal hiigelsuur.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Facebookis on Montessori ja lapsest lähtuv õppimine grupp, seal liigub kaupa ka beebidele. Mul lapsed juba imikueast väljas, aga silma on jäänud rainbow rocker ja pikleri kolmnurk, juba roomav/seisev laps tuleb kenasti toime. Käimistugi osta puidust, naturaalsem, ei kolise. Mainitud motoorikakeskus ka siis puidust. Mulle hakkasid need tuled ja viled lihtsalt ajudele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel oli selline plastmassist laud, millel palju värvilisi nuppe, mis kõik ka häält tegid. Alguses harjutas ta selle najal seismist ka, talle väga meeldis see, kasutas vist umbes selle ajani kui kahe-kolmene oli (hiljem hakkas selle abil värve ja numbreid õppima, mida ta beebina seal veel märgatagi ei osanud).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lapsed on erinevad ja ega sa enne tea, kui ei proovi 🙂

näiteks oli meil see FP laulukoer. vanem laps juba 8-kuuselt käpuli olles ootsutas ennast mõnusasti kaasa, noorem laps aga jäigi ainult koera kõrva närima ja muusika teda ei huvitanud (nüüd 3selt küll kohe kui kuskil poes vmt on muusika, hakkab tantsima 😀 ).

Aga üldiselt ma ise ei tundud küll puudust muusikaga mingisugutest mängukeskustest. Need mis olid, olid kõik sugulastelt saadud. lapsed ilmselt ei oska ka puudust neist tunda ja paljudele vanematele endile käivad muusikaga asjad närvidele. Mind ennast nt üldse ei häiri, kui laps monotoonselt ksülofoni taob, aga mu meest väga häiris 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Muusikaline tegevuskeskus 10-kuusele. Osta või mitte?