Esileht Pereelu ja suhted Müüsin enda süütuse 150¤ eest

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Müüsin enda süütuse 150¤ eest

Postitas:

Aga mis raha eest teie olite nõus süütuse ära kinkima, või oleksite?
Ma usun, et raha ise on nagu lisaboonus. Seks oli aga põhiline. Raha küsisingi selleks, et leida inimene kes oleks kirglikum kui Harju keskmine, inimene kes on näljas olnud ja kes mind voodis tõsiselt ette võtaks.

Aga 150, njah ikka kenake summa, kroonides ligi 2400, pole paha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tubli tüdruk

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Süütust ma raha eest ei kaotaks aga kui keegi sooviks mult sexi osta siis oleks mul peale raha kuhjaga nõudmisi… aga summa oleks 150 000.- öö. Selle eest saaks mees kogu mu kirglikuse 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja sinu postituse mõese seisneb…milles nimelt?
Jätkad sellel alal, teed kaubale reklaami? Või hoopis hinnauuringut?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järjekordne libateema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesel korral ootaks ikka õrna ja romantilist meest, mitte kepinäljas mehikest. Õrnale ja toredale mehele annaks tasuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Süütust poleks mingi hinna eest müünud.
Esimene vahekord on nii eriline, et sellest võiks küll ilusad mälestused jääda, mitte mõte sellest, et olin prostituut.
Raha eest pole kunagi seksinud, aastal 1995 pakuti poole tunni eest 5000 krooni. Olin vaene üliõpilane, aga ka siis olin kindel, et oma väärikust ma ei müü.
Teemat pean ka mina libaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tulnud selle pealegi, et süütus rahaks teha! Appikene! Noored ikka targemad!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Möhh??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga mis raha eest teie olite nõus süütuse ära kinkima, või oleksite?
Ma usun, et raha ise on nagu lisaboonus. Seks oli aga põhiline. Raha küsisingi selleks, et leida inimene kes oleks kirglikum kui Harju keskmine, inimene kes on näljas olnud ja kes mind voodis tõsiselt ette võtaks.

Aga 150, njah ikka kenake summa, kroonides ligi 2400, pole paha.[/tsitaat]

No väga tulbi siis, võid nüüd ennast tõeliseks profesionaalseks prostituudiks pidada. Loodame, et su vanemad sellest kunagi ei kuule. Muidu võivavad veelhäbisast infarkti saada ja surra.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Süütust ma raha eest ei kaotaks aga kui keegi sooviks mult sexi osta siis oleks mul peale raha kuhjaga nõudmisi… aga summa oleks 150 000.- öö. Selle eest saaks mees kogu mu kirglikuse :)[/tsitaat]

Reaalses elus hakkavad väärtushinnangud paigast nihkuma, kui ühe ööga võib teenida kuupalga. Seega irl saaks sinu kätte max. 1500 euro eest ja küll ka seda kirglikust jaguks lootuses tulevikus lisa saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Süütust ma raha eest ei kaotaks aga kui keegi sooviks mult sexi osta siis oleks mul peale raha kuhjaga nõudmisi… aga summa oleks 150 000.- öö. Selle eest saaks mees kogu mu kirglikuse :)[/tsitaat]Lits on lits. Ega hind asja ei muuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei pruugi libateema olla- tean ka ühte inimest kes omal ajal, kui teismelised olime süütuse maha müüs- summat ei mäleta, kroonides oli veel.
ma ei ütleks, et see teda õnnelikuks tegi- vist ka õnnetuks ei teinud, aga see saadi teada ja pärast teda noriti ikka korralikult igast L-sõnadega.
Ise ma ei ole kunagi mõelnud, et sellist asja võiks maha müüja mingile võõrale inimesele. Eks inimesi igasuguseid, aga mina ei oleks seda müünud mingi hinna eest, kuidagi ebameeldiv ennast müüja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Filmi \”Gei¨a memuaarid\” ainetel küsisid gei¨a üles kasvatanud ja välja koolitanud majad süütuse võtmise eest ikka ulmelise hinna, sest süütust sai müüa vaid ühe korra.
See 150.- eurot on ikka selline kooliplika taskuraha.

Ma süütust pole juhtunud müüma, aga nt enda tehtud käsitöö või moosidega on nii, et odavalt ei raatsi müüa, aga nii kallilt, kui mina müüksin, pole ilmselt ostjaid, seega ma kingin 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ostaks raha eest isegi mitte normaalset mõnusat seksi, ammugi veel mingi kogenematu süütu naise sekskatsetust.

Õigluse mõttes peaks süütu mulle peale maksma väljaõppe eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tahad korralikku pereelu ja armastust, siis ära müü ennast!

Samas siis võid ahistaja peale komistada!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Aga 150, njah ikka kenake summa, kroonides ligi 2400, pole paha.[/tsitaat]
150 on odava prostituudi hind.
Olen ennast kunagi müünud. Kordades suurema tunnihinnaga muidugi ka veel. Head maiku see ei jäta. Alguses tõrjud küll kõik mõtted ja on nagu vahva ja tubli. Aga tulevikus …. see taak jääb elulõpuni. Ja hirm, et satud kunagi abikaasa käevangus kogemata mõne endise \”kliendiga\” kokku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Pereelu ja suhted Müüsin enda süütuse 150¤ eest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.