Esileht Pereelu ja suhted Muutused orgasmi tundmises

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Muutused orgasmi tundmises

Postitas:

Enne lapse sündi oli mul vahekorras orgasmini jõudmine keerukam ning sain orgasme ainult kliitorit stimuleerides. Kui aga orgasm saabus, siis oli see tugev ja vägagi äratuntav. Pärast lapse sündi on mu tupp seest tundlikum ning üldiselt seega vahekord veelgi nauditavam. Samas ma kohati ei saa aru, et kas saan orgasmi või mitte, sest on küll nagu tipphetk, aga selline teistsugune ning mitte nii konsentreeritud vaid pigem üle terve alakeha tuntav ja nagu nõrgem on see orgasm. Eneserahuldamise teel saan orgasmi kliitorit stimuleerides, aga ka need orgasmid oleks nagu nõrgenenud. Kellelgi sama kogemust? Mida teha, et orgasmid oleks endised?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.08 10:26; 25.08 09:00; 27.08 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endiseks ei muutu enam midagi. Selles see ajaline ja ealine areng ongi, et kõik muutused lõpetavad eelmised võimalused. Võid ju igatseda, aga tagasi ei saa. Pigem otsi uusi võimalusi ja jälgi, et seks poleks kohusetäitmine ja mehele vastutulek. Pole erutust, pole ka orgasmi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Orgasm ei peagi olema ühesugume. Teistsugune orgasm pole halvem – see on teistsugune hea!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihased äkki nõrgad?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen.

Lihased äkki nõrgad?

Lihaseid üritan treenida nii palju kui meeles on, aga on jah nõrgemad kui enne lapse sündi.

Teistsugune orgasm pole halvem – see on teistsugune hea!

Muidu ei kurdaks, aga see teistsugune hetkel tähendab sellist nõrgemat varianti, mis jääb kuidagi poolikuks.

Pole erutust, pole ka orgasmi.

Erutusega on kõik suurepärases korras, sellega probleeme pole, asi on lõpptulemuses, mis pole ootuspäraselt rahuldav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.08 10:26; 25.08 09:00; 27.08 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keeruline nõu anda, endal on kahe sünnitusega ainult paremaks läinud, isegi kordades paremaks. Ei usu, et lihaste tugevuses asi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaua sünnitusest möödas on? Mul oli samamoodi ja seda umbes isegi aasta. Nüüd saab laps kaheseks ja orgasmid on samasugused nagu enne lapse sündi olid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 3 last sünnitanud ja ka orgasmid pole enam endised. On kas nõrgad või sellised keskmised. Kuidas kunagi. Viimasest sünnitusest juba 3,5 aastat möödas. Olen lähenemas 40le ja üldse tunne, et mingi menopauseelne seisund justkui oleks. Tsükkel on läinud äärmiselt ebaregulaarseks (kõigub 23 ja 36 päeva vahel) ja nagu ka vererohkemaks.
Aga mul hetkel hoopis ka selline periood, et äärmiselt raske on üldse orgasmi saada. Seda on ka varem ette tulnud, aga hetkel jah selline tunne, et ei tahagi seksida. Mehest juba kahju. Mässab mu kallal ja mina juba suurest erutusest värisemas ja tõmblemas nagu langetõbine, aga orgasmi ei saa. Muidu ikka mees teeb kiirelt ja osavalt. Orgasm alati garanteeritud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaua sünnitusest möödas on?

Üle 3 aasta sünnitusest möödas juba.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.08 10:26; 25.08 09:00; 27.08 23:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Pereelu ja suhted Muutused orgasmi tundmises