Esileht Kasutajaabi ja mõtted Muutused perekool.ee portaalis – kommentaaride modereerimine

1 postitus (kokku 1)

Teema: Muutused perekool.ee portaalis – kommentaaride modereerimine

Postitas:
Perekooli moderaator

Lugupeetud perekool.ee kasutajad.

Veebruari kuuks planeeritud uuendus jäi ära. Nüüd sellest esmaspäevast uuenevad Perekool.ee kasutajatingimused vastavalt selle uuendusele. Rakendame ja katsetame uuendused, kuidas see meie portaali sobib.

Uuendus tagab rohkem vabadust ja vastutust kasutajatele.

Perekool.ee on online kommuun, mille sisu loovad kasutajad! Ootame kasutajatelt koostööd portaali sisu edendamiseks ja paremaks muutmiseks.

2020 aasta muudame veidi perekool.ee portaali toimimist.

Uuendused muudavad perekool.ee toimise kasutajate jaoks läbipaistvamaks ning kasutajad saavad võimaluse ise vastutada portaalis toimuva eest.

Täpsemalt laiendame funktsiooni “Teata ebasobivast”, millega anname vastutuse oma kommentaari korrigeerimiseks/kustutamiseks kasutajale.

Edaspidi, kui Teie postitusest või kommentaarist teatatakse kui ebasobivast, saadab süsteem teile vastavasisulise teate. Teil, kui kommentaari autoril, on ebasobivaks märgitud kommentaari kasutatajatingimustega vastavusse viimiseks aega 48 tundi.

Teie enda otsustada jääb, kas soovite kommentaari sisu muuta, see täielikult kustutada või jätta samaks.

Selline muudatus võimaldab kommentaari autoril võtta vastutuse enda poolt loodud sisu eest ilma perekool.ee meeskonna sekkumiseta. Perekool.ee meeskond ei soovi ega sekku kasutajate vahelisse diskussiooni (v.a. erijuhtudel).

Aitäh, et aitad meil paremaks saada…

+40
-20
Please wait...

1 postitus (kokku 1)


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Muutused perekool.ee portaalis – kommentaaride modereerimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.