Esileht Lapse ootamine Muutused raseduse ajal

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Muutused raseduse ajal

Postitas:

Tere,

Kuidas teil muutustega raseduse ajal,mul näiteks gulnud seekord palju juurde sünnimärke ja ,näsasid,mõtlen siin et kas jäävadki või on ikka võimalus et lahevad ära?

Mis teil muutunud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Süütenöör on jube lühikeseks kulunud 🙂

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nahk ja juuksed on tuhkkuivad.

Karvakasv kehal on tunduvalt aeglustunud.

Nina ja igemed veritsevad.

Võin sõrmenipsu peale nutma hakata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on isleoom palju pehmemaks muutunud.
Hakkan lihtsamini nutma tobedate asjade peale.
Aju ei tööta – keskendumisvõime ja mälu on märkimisväärselt kehvemad.
Nahk ja juuksed on kuivad.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Närvide osas ei oska öelda, omajagu on praeguse rasedusega roll kindlasti ka koroonal, piirangutel, kodukontoris jne. Eelmise kahe rasedusega ei mäleta, et oleksin tavapärasest kergemini ärritunud.

Praegusega mul väga muutusi ei ole, kui kasvav kõht ja sellega seotu välja arvata. Isegi juukseid pesen sama tihti kui enne rasedust :/ ma niiii lootsin

Esimese rasedusega jäid küll juuksed pähe täitsa kinni, üht karva ka ei tulnud vist…aga pärast sünnitust tabas mind juukselangus lausa 2 korda aasta jooksul (teine kord oli ilmselt seoses imetamise lõpetamisega) :O Õnneks mul paksud juuksed, et kiilanemise pärast ei muretsenud, aga ülimalt rõve oli küll, kui koguaeg jäi sõrmede vahele, dušši all pesemist lõpetades pidin käsiduššiga kõik juuksekarvad mööda keha maha uhuma veel, igal pool karvad…isegi patsist suutsid pudeneda 😀

Teise lapsega pidin senise 3x nädalas asemel juukseid 1x nädalas pesema, ja see õnn kestis veel umbes pool aastat pärast imetamise lõppu (imetasin umb 1a3k). Siis kõik taastus 🙁

Karvakasv on vist kõigi rasedusega natuke aeglustunud. Hetkel eriti märgatavalt kulmude puhul, mis mulle sobib 🙂

Näonahk pole mul ühestki rasedusest mõjutatud olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Kuidas teil muutustega raseduse ajal,mul näiteks gulnud seekord palju juurde sünnimärke ja ,näsasid,mõtlen siin et kas jäävadki või on ikka võimalus et lahevad ära?

Mis teil muutunud?

Mul tuli tohutult nahanäsasid kehale. Neist umbes pooled kadusid ära, õnneks. Ei tea, kuidas????. Vb olen pooled maha raseerinud, kes teab???? Sünnimärke tekkis ka aga need on jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hakkasid igal pool karvad kasvama. Ja pisarad tulevad ka väga kergesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka aeglustus karvakasv totaalselt (jube mugav).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Karvkasv aeglustus, aga ripsmed murdusid ka ära või igatahes poole lühemad on nüüd 🙁

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Lapse ootamine Muutused raseduse ajal