Esileht Hobinurk My cat from hell

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: My cat from hell

Postitas:
Kägu

“My cat from hell” saadet vaatan tihti. Minu kiisu ei ole agressive aga on ülilämmatav 😃, kui seda üldse probleemiks pidada saab.
Nimelt ta konkreetsel elab mul seljas. Öösiti trambib otsas, lakub nii mind kui ka tekki.
Süüa saab normaalselt(viimasel ajal isegi liiga palju vist?) . Pai saab, nühkida saab, rääkida kurrudes saab. Sügamist ja kõike muud saab. Pesad, kraapimispuud ja mänguasjad kõik olemas.
Kuna mul endal on väga õrn uni siis ma ei saa öösiti magada selle seljas elamise pärast. Kass konkreetselt magab mul selja, kukla ja kaela peal. Viisakalt ajan ära aga 5 sek pärast on tagasi.
Teab keegi, millest selline käitumine?
Kass on 7a kastreeeirud isane ja täiesti tubane kiisu. Stressi ei tundu tal ka olevat.
Ühesõnaga kass on nagu kleepekas mu küljes 🤷🐱

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa oled tema “kari”. Kassid ise magavadki tihti puntras koos.

Sul talle enda lähedusse mõni pesa on pakkuda/olemas? Mul nad voodisse enam ei kipu, kuna ikka kippusid jala, teki vmt obaduse saama. Üks magab lähedal koridoris (näeb mind) pesas, teine magab lambanahal tooli peal (kõrval). Alguses oli pandud voodijalutsisse pleed, kus siis esimene kass magas, aga avastas ilmselt mingi aeg, et mujal parem.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa oled tema “kari”. Kassid ise magavadki tihti puntras koos.

Sul talle enda lähedusse mõni pesa on pakkuda/olemas? Mul nad voodisse enam ei kipu, kuna ikka kippusid jala, teki vmt obaduse saama. Üks magab lähedal koridoris (näeb mind) pesas, teine magab lambanahal tooli peal (kõrval). Alguses oli pandud voodijalutsisse pleed, kus siis esimene kass magas, aga avastas ilmselt mingi aeg, et mujal parem.

On kõik olemas. Kui ise diivanil olen, saab ta vabalt olla mul süles, mu kõrval ja magamistoas on nii riietekapis(magab mu riided karvaseks+lakub neid nuppu. Panin siis talle meeldiva kohapeale pleedi) kui ka põrandal voodi kõrval pesa olemas. Neil öödel, kui ta jah mind ei “kiusa”, magab ilusti nendel kohtadel. Kapp muidugi on ta lemmik paik.
Mul ei ole midagi selle vastu, kui tamagab mul jalgade peal või selja peal rahulikult aga no kui ta lihtsalt terve öö mind kiusab(no ütleme, et kord nädalas), siis ajab ikka närvi küll 😃.
Kui kiusab, ajan ära, tuleb kohe tagasi ja magamistoa uks kinni ka lahendus pole, sest ta lihtsalt mjäub ja kraabib ust siis.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Haa, nii armas kass tundub  🙂 Tõsi, mind ta öösel ei kiusa, mis minul viga nii arvata!

Minu kass on selline inglaslik, tema tõmbab ikka iga päev käpaga joone ja köhatab korralekutsuvalt, kui ma liiga familiaarseks muutun. Magab küll voodis, aga sätib ennast mu põlveõndlatesse. Kui ma külge keeran, siis ronib teisele poole, väldib kaissu sattumist – pole vist piisavalt respektaabel lordihärrale

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meie kass magab ka voodis, õnneks on voodi lai, aga hommikul magas hoopis öökapil. Vahest magab triikimislaual.

0
0
Please wait...

Postitas:
kitah

Minu omad suusatavad ka mööda mind, aga kui see on hommikul ärgates, kus poiss tuleb pai norima ja üldse nii musi on kui vähegi saab – sukelduks kasvõi ninasõõrmesse, kui mahuks (mitte, et ta ei üritaks 😀 ), ja end mu rinna peale magama sätib, siis sellise tibususe pärast annan ma talle kõik ta kaagitsemised andeks 😀 Plika tuleb ka õhtuti, sätib end mu külje alla, vaatab tibu näoga otsa ja nohiseb-nurrub, vahel samuti jääb mu külje peale magama, kui ma nt külili olles loen. Aga kui juhtun õhtul nad teise tuppa jätma, siis nad ei laamenda, vaid täitsa rahulikult jäävad magama. Pigem just õhtul ust lahti jättes hakkab murdmaasuusatamine ja kross ja slaalom üle minu ja kõigi vertikaalpindade ja nurkade sirgeksjooksmine. Poiss paneks mööda lage ka, kui saaks 😀

Samas, kuigi nad sedasi külje alla poevad ja otsa ronivad, ja poiss tuleb annab igal võimalikul juhul musi ja jutustab, siis süles ei taha nad üldse olla. Mis ma tahan öelda – igal juhul on kleepekast tibumusi kiska kordades parem kui sihuke, kes sind vaid kuskilt eemalt suht põlglikult jõllitab ja ei kutsumise peale ega muidu ligi ei tulegi, ja sööbki sellise näoga, nagu teeks sulle sellega mingi üüratuma teene. Õnneks pole mul endal selliseid olnud 🙂

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

TA

No täna kassike jälle trampis mu otsas. Kella 3 ajas ülesse. Magas minu ja mehe padja vahel aga näogaminu poole ja siis nii muuseas sirutas käppasid mulle õrnalt näkku. Tõmbasin teki üle pea aga siis hakkad muudmoodi kiusama. Läksin siis diivanile, seal kiusas edasi 🤣. Puges kaissu, lakkus sõrmi, kusjuures esihammastega naksamine, nagu nad ennnast pestes teevad, on uus asi mida ta tegema on hakkanud. Ja kui ma hakkasin uuesti magama jääma, pani suure kiiruga külje alt minema muid lollusi tegema. Ja ise üle õla mulle otsa vaadates, kas ma ikka ajan ennast püsti teda laua pealt ära ajama. Hakka või uskuma, et noorkuu loomine ajab kassi kiuslikuks.

+2
0
Please wait...

Postitas:
kitah

Õrnalt hammastega naksamine on suure armastuse märk.

Eks ma armastan oma kassikesi ka, aga poisil on ääretult rumal komme lükata käpp teki alt sisse ja küüntega mulle labajalga kinni, vaat siis ma küll röögatan ja virutan. Kui sa aga ainult teki ette tõmbad ja varjud, siis loomulikult kass arvab, et sa ainult mängid temaga ega lõpeta. Kui korra koleda häälega röögatad ja ta selle peale voodist välja viskad, siis peaks ta aru saama, et ei tohi teha. Samas – minu poiss saab ka väga hästi aru, aga ikka krt teeb. Nii tore ju vaadata, kuidas perenaine närvi läheb. 🙂

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga kahju teemaalgatajast. Korralik uni on oluline heaks elukvaliteediks

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui korra koleda häälega röögatad ja ta selle peale voodist välja viskad, siis peaks ta aru saama, et ei tohi teha. Samas – minu poiss saab ka väga hästi aru, aga ikka krt teeb. Nii tore ju vaadata, kuidas perenaine närvi läheb. 🙂

Mulle meeldiks endast arvata, et olen selline raskelt tabatava ja keerulise hingemaailmaga naisterahvas, aga mu kass on mu loomuse nii läbi hammustanud: tahad tähelepanu? – aja vannitoa vaibad sassi – perenaisel on obsessiivne häire need jälle sirgeks panna.

Ükskord ma keerasin ta karistuseks vaiba sisse “vorstiks”, see oli viga! Ma ei tulnud selle pealegi, et see talle nii sügava mulje jätab, nüüd ta ajab vaibad segi, viskab sinna otsa külili ja vaatab, kaval helk silmis, et “Kas pahad kassid keeratakse rulli ka?”

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pane magamistoa uks kinni ja jäta kass ukse taha. Alguses võib ukse taga müdistada, aga väga kiirelt saab kass aru, et tuleb otsida uus magamiskoht.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

TA

Pane magamistoa uks kinni ja jäta kass ukse taha. Alguses võib ukse taga müdistada, aga väga kiirelt saab kass aru, et tuleb otsida uus magamiskoht.

Ei see ei aita. Ta lõhub küüntega uksed ära(ka lõigatud küüntega). Isegi põrandast suutis ukse alt tüki välja kiskuda. Ta ei müdista vaid raevunult kraabib. Muidu ta kodus asju ei lõhu õnneks. Kui ta ikka 8a on harjunud, et saab öösel vabalt liikuda, siis vaevalt ta ümber enam harjub.
Nüüd on nädal aega täiesti vaikus olnud. Ei mingit kiusamist.
Vaatan mis täiskuu ööl teeb 😒🤣

0
0
Please wait...

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Hobinurk My cat from hell