Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: My Fitness

Postitas:

aina nõuavad märtsi eest raha. maksin neile ära käidud aja eest märtsis st 10 päeva eest, aga nemad nõuavad terve kuu summat. ühtegi argumenteeritud põhjust pole, vastatakse ainult : makske ära, meil on arve juba väljastatud!
Olen pakkunud neile kompromisse, et liitun nende Netfitiga, aga selle peale öeldakse: maksa siis lisaks!
Tegin ettepaneku, et lõpetame lepingu, nemad: lõpetada saab siis kui klubid lahti on! No mis loogika see on!
On siin juristi, kes suudaks juriidilises keeles aidata, miks ma ei taha maksta teenuse eest mida ma pole saanud.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 19:54; 13.04 12:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt maksa mulle, siis ütlen.

Miks kõik peavad sulle tasuta tööd tegema?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 19:58; 13.04 18:42; 13.04 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda lugedes hingan kergendatult, et lõpetasin sügisel oma lepingu ära kohe kui koroona jälle oma kärssa kergitama hakkas. Oli selline aimdus juba, et kui pandeemia jälle käimas, siis hoitakse kümne küünega igast sendist kinni, et kuidagi vee peal püsida, kas või oma maine ja heade kliendisuhete hinnaga.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaua sa jaurad siin oma MyFitnessiga, mitmendat korda sama teema juba
Tegelt ka nii rott, et jagasid arve juppideks ja maksid ainult osa??
Ja kas seal mitte ette ei maksta, mitte tagantjärgi – s.t. lepingu järgi oled kohustuse täitmata jätnud

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 20:31; 14.04 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovisin ühes teises spordiklubis lepingut lõpetada, kolin teise linna. Aga selgus samuti, et ei saagi hetkel lõpetada.  Lepingus on mul selgesõnaliselt, et  lõpetamiseks peab lihtsalt 30 päeva ette teatama. Päris nõme, on see juriidiliselt ikka pädev?

PS Arved on mul makstud.

 

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aina nõuavad märtsi eest raha. maksin neile ära käidud aja eest märtsis st 10 päeva eest, aga nemad nõuavad terve kuu summat. ühtegi argumenteeritud põhjust pole, vastatakse ainult : makske ära, meil on arve juba väljastatud! Olen pakkunud neile kompromisse, et liitun nende Netfitiga, aga selle peale öeldakse: maksa siis lisaks! Tegin ettepaneku, et lõpetame lepingu, nemad: lõpetada saab siis kui klubid lahti on! No mis loogika see on! On siin juristi, kes suudaks juriidilises keeles aidata, miks ma ei taha maksta teenuse eest mida ma pole saanud.

Mis sul viga on?

+2
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.04 23:30; 13.04 17:55; 13.04 18:15; 13.04 20:56; 13.04 21:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kes on siis perekooli jurist?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 12:03; 14.04 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no oletame, et ma pakun näiteks prügiveo või turvateenust ja mul on kliendiga tehtud aastane leping. ütleme, et poolest kuust ei saa ma prügiveo teenust enam osutada. kaks nädalat viisin ta prügikasti ära, enam mitte mis iganes põhjustel. ilmselgelt  EI SAA ma selle perioodi eest kliendilt raha küsida. või juhul kui ta on juba kuu ette maksnud, on minu asi kiirelt poole kuu summa krediteerida ja talle saamata jäänud teenuse eest tagasi maksta.

miks My Fitness seda ei tee, jääb arusaamatuks. arvan, et järgmisel hooajal kolin teise klubisse.

 

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 19:54; 13.04 12:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust võiks tarbijakaitsesse pöörduda. Minu arust pole ka loogiline. Mis mõttes ei saa lepingut lõpetada ja mis mõttes nõutakse raha aja eest, kui pole teenust saanud.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.04 16:12; 13.04 18:14; 13.04 18:25; 13.04 19:02; 13.04 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust võiks tarbijakaitsesse pöörduda. Minu arust pole ka loogiline. Mis mõttes ei saa lepingut lõpetada ja mis mõttes nõutakse raha aja eest, kui pole teenust saanud.

See raha jääb ettemaksuks, mitte ei võeta seda aja eest, mil teenust ei osutatud. See raha tuleb nii või naa ära maksta, sest lepingu lõpetamisest ette teatamine on 17-46 päeva, mille eest nagunii maksta tuleb.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.04 23:30; 13.04 17:55; 13.04 18:15; 13.04 20:56; 13.04 21:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See raha jääb ettemaksuks, mitte ei võeta seda aja eest, mil teenust ei osutatud.

Aga kui inimene soovib lepingut lõpetada, mis ettemaksuks siis. Kuidas ei saa lepingut lõpetada.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.04 16:12; 13.04 18:14; 13.04 18:25; 13.04 19:02; 13.04 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

epingu lõpetamisest ette teatamine on 17-46 päeva, mille eest nagunii maksta tuleb.

Lepingu lõpetamisest ette teatamine on 17-46 päeva, mille eest nagunii maksta tuleb. Lepingu saab lõpetada ainult klubis.

Mina võtsin praeguseks kaheks kuuks treeningpuhkuse ja ei pea mingeid tasusid maksma. Ma ei tea, miks teemaalgataja seda ei teinud ja jaurab arve pärast, mida on kohustatud maksma.

Sinna keevitatakse viivis otsa ja varsti on inkassos.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.04 23:30; 13.04 17:55; 13.04 18:15; 13.04 20:56; 13.04 21:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lepingu lõpetamisest ette teatamine on 17-46 päeva, mille eest nagunii maksta tuleb. Lepingu saab lõpetada ainult klubis. Mina võtsin praeguseks kaheks kuuks treeningpuhkuse ja ei pea mingeid tasusid maksma. Ma ei tea, miks teemaalgataja seda ei teinud ja jaurab arve pärast, mida on kohustatud maksma. Sinna keevitatakse viivis otsa ja varsti on inkassos.

Tundub täielik väljapressimise firma. Kui sina oled rahul, tore, aga kui klientidega niimoodi käituda, võib-olla hiljem polegi enam, kellelt seda raha välja pressida.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.04 16:12; 13.04 18:14; 13.04 18:25; 13.04 19:02; 13.04 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tingimused on lepingus kirjas. Ehk ikka lugesid lepingut?

Ise olid nõus.

Ärge muretsege, MFl on kliente kõriauguni. Ongi tore, kui mõni vinguja ära kaob.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 19:58; 13.04 18:42; 13.04 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge muretsege, MFl on kliente kõriauguni. Ongi tore, kui mõni vinguja ära kaob.

Nii kõriauguni vist siis pole, kui peab niimoodi inimesi peetima ja vägisi kinni hoidma. Mul ei ole seal lepingut, kuigi kaalusin. Selle info põhjal ei tule ka.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.04 16:12; 13.04 18:14; 13.04 18:25; 13.04 19:02; 13.04 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge muretsege, MFl on kliente kõriauguni. Ongi tore, kui mõni vinguja ära kaob.

Nii kõriauguni vist siis pole, kui peab niimoodi inimesi peetima ja vägisi kinni hoidma. Mul ei ole seal lepingut, kuigi kaalusin. Selle info põhjal ei tule ka.

Appi, milline kaotus.

Kle, kui sul siiamaani ei ole MF lepingut, oledki lihtsalt luuser. No mida on hüpata ja ähvardada. Et MF kaotab sinusuguse väärtusliku võimaliku kliendi? Naljakoht.

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 19:58; 13.04 18:42; 13.04 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii kõriauguni vist siis pole, kui peab niimoodi inimesi peetima ja vägisi kinni hoidma. Mul ei ole seal lepingut, kuigi kaalusin. Selle info põhjal ei tule ka.

Kes vägisi kinni hoiab? Lepingu saab lõpetada kohe, kui klubid avatakse. Ma ei saa aru, mida see TA tõmbleb. Kuna lepingu lõpetamine toimub etteteatamisega, siis päevapealt nagunii ei saa. Eriline vaimugeenius, kes tasub arvest osa. Alguses ta ei tahtnud üldse seda arvet tasuda, mis sest, et 10 päeva oli selleks hetkeks (tasuta) käinud. Nüüd maksis siis osa arvest. Haige.

Eelmisel kevadel oli kõik sama, kui klubi kinni, siis jäi ettemaks. Siis kõik sobis või.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.04 23:30; 13.04 17:55; 13.04 18:15; 13.04 20:56; 13.04 21:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes vägisi kinni hoiab? Lepingu saab lõpetada kohe, kui klubid avatakse.

Ja mis takistab lõpetada siis, kui inimene tahab? Võib-olla on klubi pool aastat kinni. Firma istub inimestele pähe ja mõni sooda kaitseb ka veel sajal erineval moel. Kusjuures tean treenerit, kes seal töötab, tema küll raha ei saa. Samas firma tahaks raha küll.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.04 16:12; 13.04 18:14; 13.04 18:25; 13.04 19:02; 13.04 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mis takistab lõpetada siis, kui inimene tahab? Võib-olla on klubi pool aastat kinni. Firma istub inimestele pähe ja mõni sooda kaitseb ka veel sajal erineval moel. Kusjuures tean treenerit, kes seal töötab, tema küll raha ei saa. Samas firma tahaks raha küll.

Sest lepingus on sätestatud, et lepingu lõpetamine toimub klubis kohapeal. Teenerid ei saagi raha, kui nad pole töölepinguga tööl. Klubi ka ei saa raha, see tasaarveldatakse, kui lahti tehakse.

Sooda oled sa ise.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.04 23:30; 13.04 17:55; 13.04 18:15; 13.04 20:56; 13.04 21:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa aru, milles probleem on. Klubi ei küsi ju raha aja eest, mil ei saa klubis käia. Kui inimene armastab trenni ja sporti teha, ootab hea meelega uste avanemist, et saada trenni minna selle poole kuu eest, mis juba makstud on.
See jah, et just nüüd ei saa lepingut lõpetada, on jama. Aga maksma peaks ju nagunii täpselt sama aja eest, ükskõik, kas lõpetad praegu või peale klubide avamist.
Hakata mingi klubi vahetusega jamama, kui ometi lõpuks jälle trenni saab…? Arusaamatu probleem. Ega vist see spordipisik eriti suur ei ole.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 20:31; 14.04 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõik on läbirääkimise küsimus, leping on tehtud siiski tavatingimusi arvestades, või on juba sellised punktid sees, mis puudutavad sellist olukorda, mida aasta tagasi ette ei nähtud

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 12:03; 14.04 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi saab lepingut lõpetada. Vastavalt lepingutingimustele. See, et klubid praegu kinni on, ei puutu asjasse.

Mina allkirjastasin lepingu lõpetamise avalduse digitaalselt ja oligi lõpetatud. Väga viisakalt suheldi ja pole ühtki etteheidet klubile.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )