Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mycoplasma Genitalium

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Mycoplasma Genitalium

Postitas:

Mees käis suguhaiguste testi tegemas (lisaks muudele testidele, sest ma pole aasta aega lapseootele jäänud) ja Mycoplasma Genitalium tuli positiivsena, mõlemale kirjutati antibiootikumikuur. Tekkis küsimus, et kellel sellega kogemust olnud, siis kas alguses samuti ei jäänud rasedaks ja välja ravides jäite? Ja kui mul novembris testiti sama haigust, siis näitas negatiivne. Kas on reaalne, et mehel oli ja mul polnud? Või kuna mul oli novembris paar kuud enne testi antibiootikumid peal neeruvaagnapõletiku tõttu, siis tappis see haiguse? Mehega oleme poolteist aastat koos olnud, enne mind oli viimane kaitsevahendita seks 3 aastat tagasi, kas tundub loogiline, et haigus oli nii kaua ilma erilisi sümptomeid avaldamata? Aitäh

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mycoplasmad on rakusisesed patogeenid ja ta võib olla peidetud nii et test teda ei näita. Kaua see teil olnud on ja kumb enne sai, saab ainult spekuleerida.

Rasestumist ta ei tohiks otseselt segada, kui ta just ei põhjusta põletikku. Nagu ka ureaplasma puhul (mis enamusel on olemas), siis nende vastu testitakse ja ravitakse neid sellepärast, et võivad tekitada raseduse ajal põletikku ja põhjustada raseduse katkemist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ureaplasma urealyticum, mis tekitas ka põiepõletiku laadseid kaebusi. Septembris tegime ravi ja novembris rasestusin. Genitalium on sellest veel nö. kraad kangem, nii et kui selle ravitud saate, siis võib olla õnnestub küll 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mycoplasma Genitalium

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.