Esileht Väikelaps MYtoys

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: MYtoys

Postitas:

Kas keegi Tallinna inimestest veel mytoysist tellib? Ja/või oskab keegi öelda, kuidas praegu sealt tellides kiirusega lood on? Üks vahe tulid asjad kuu ja rohkemgi ja ei pruukinud üldse kohale jõuda.
Seal on paar mänguasja müügil, mida lapsed väga tahaks ja mida Eestis ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt üle 10 päeva ei lähe, pigem 5-7 päeva (tellisin viimati ca kuu tagasi). Aga ma pole kunagi ka tellinud jõulude paiku, kus on pikad ooteajad.
Vahest kasutan vahendajat, ühest Fb grupist leitud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on alati tulnud nädalaga, aga pole ka tellinud jõulude paiku ja siis kui Omniva kolis, siis ka ei tellinud. Üks kord tuli pakk kaks kuud, sest saksa post saatis selle valesse riiki ja hispaania post kaotas selle paki ära.

Alati jälgi paki teekonda, sest siis saab kohe esimese vea märkamisel asja uurima hakata. Tihti see pakk lihtsalt seisab kuskil Omnivas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 11:22; 02.04 21:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen paar korda tellinud ja jõudnud järeldusele, et tellida tasub sealt ainult 100+ eurot maksvaid asju, millel hinnavahe Eestiga vähemalt 30%. Muidu ei tasu see ootusärevus, pettumus ja järgnev asjaajamine ära. Näiteks ostsin 3 asja, aga üks neist ei tulnud ja ühel oli karp liimist lahti. Puuduva asja eest sain raha tagasi, lahtise karbiga asja kingituseks ei sobinud viia ja ostsin ikka teise, postikulu suurenes ka ühe eseme kohta nii suureks, et lõpuks oleks ikkagi tulnud odavam Eestist osta. 🙂

Aga kohale on tulnud alati nädalaga (näiteks turvatoole jms suurt kraami on sealt päris soodne osta).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olengi alati tellinud siis kui on mingi suurem hulk asju korraga osta. Endale olen sealtsamast Ambellis.de lehelt ka tellinud siis kui lapsele olen ostnud ja neist kahest kohast tellitud pakk pannakse ühtekokku (st kui tellid mytoysist ja ambellisest samal ajal), postikulu maksad ka ainult ühe eest.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 11:22; 02.04 21:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuu aega tagasi tellisin. Tuli 7 päevaga itellaga pakiautomaadi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps MYtoys

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.