Esileht Kodunurk Naaber tammub üleval hommikuni

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Naaber tammub üleval hommikuni

Postitas:

Tundub nii tobe sellel teemal temaga jutt üles võtta, aga mind häirib see jubedalt: täpselt pea kohal kostavad selged kannalöögid mõnel päeval kuni hommikuni välja (olen aru saanud, et tegu väga hilise elurütmiga inimesega). Ma kasutan igapäevaselt kõrvatroppe, aga tahaks ikka normaalselt magada. Nii nõme, enne teda oli väga vaikne naaber.
Kas ma olen ülitundlik või on mul alust sellest rääkida? Või nt paluda omanikul paigaldada paks helisummutusvaip? Sest asi pole ju selles, et mind häirivad sammud – aga kui inimene on öö läbi üleval ja tal on külalised ja muudkui jalutavad ringi… Ahastama ajab.

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on ka veider ülemine naaber, kes kõnnib toas kummalistel aegadel. Kui normaalselt kõnnib, siis mind ei häiri, aga hooti tal oli kombeks mitu tundi järjest edasi-tagasi tugeva hooga kõndida, no kumiseb pealuu seest läbi ja on sama hull kui see kui mingi bassitümakas nonstop vibreeriks. Mõnda aega kannatasin, siis saatsin talle e-kirja, et mida imet ta teeb seal, et niimodi tundide kaupa edasi-tagasi kõnnib. Et ma saan aru küll, kui mõnikord on kuskile kiire, teinekord vaja koristad, aga need edasi-tagasi maratonid ajavad hulluks. Selle peale ta ütles, et ei tulnud selle pealegi et niimoodi kostab ja lubas tagasi tõmmata. Nüüd ongi seda palju vähem. Aeg-ajalt kõndimist ikka on kuulda, aga ei ole enam seda tundidepikkust edasi-tagasi traavimist.

seega ma soovitan sul kindlasti naabriga rääkida. Ta ei pruugi aimatagi, et see kedagi häirib. Aga ma saan täiesti, 100% aru, et see ajab ahastama, mind ajas ka.

+20
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.01 22:27; 15.01 18:30; 15.01 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma kodus kõnnin palju tahan ja mis kell tahan. Tõmmake tagasi, ärevikud ja otsige omale ravi.

+13
-32
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma kodus kõnnin palju tahan ja mis kell tahan. Tõmmake tagasi, ärevikud ja otsige omale ravi.

No päris nii see siiski ei ole et palju ja mis kell tahad. Kui sa ikka öö läbi ringi põntsud, siis see on öörahu häirimine. Sa ilmselt ei ole sarnases olukorras olnud, et ülbitsed.

+18
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.01 22:27; 15.01 18:30; 15.01 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No päris nii see siiski ei ole et palju ja mis kell tahad. Kui sa ikka öö läbi ringi põntsud, siis see on öörahu häirimine. Sa ilmselt ei ole sarnases olukorras olnud, et ülbitsed.

Mis mõttes ringi põntsub?! Inimesel on õigus liikuda oma kodus omale sobival ajal ja pole tema asi, et korterid nii läbi kostvad on! Tõesti, kolige majja, kui kõik asjad teid kogu aeg häirivad.

+11
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei suuda mõista selliseid inimesi, kes elavad põhimõtte järgi – mina ja maailm. Kui minu käitumine häirib kedagi – siis teen kõik, et ka teistel oleks minuga koos hea elada.
Kunagi olid moes puukingad, ema ostis minule ja õele – tantsisime suurest õnnet (nõukaajal oli see suur asi) – mäletan, kuidas ema meid manitses, sest allkorrusel elab haige vanamemm.

+20
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 20:26; 20.01 08:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No päris nii see siiski ei ole et palju ja mis kell tahad. Kui sa ikka öö läbi ringi põntsud, siis see on öörahu häirimine. Sa ilmselt ei ole sarnases olukorras olnud, et ülbitsed.

Mis mõttes ringi põntsub?! Inimesel on õigus liikuda oma kodus omale sobival ajal ja pole tema asi, et korterid nii läbi kostvad on! Tõesti, kolige majja, kui kõik asjad teid kogu aeg häirivad.

Ahaa, ja sinu arvates on ka see normaalne, et naabri lapsed(umbes kahesed) jooksevad mats, mats, mats ja lõpuks tümaki vastu korteri ust. Muidu mul ei ole halli aimugi aga üks öös ma lugesin raamatut kuni kella poole kolmeni ja senikaua see trall ka käis. Ma tõesti läksin koridori peale kuulama, kust see trampimine ruleb. See ei ole normaalne! Mina oma elevanti keelan juba alates kella 20. Öörahu meie ühistus hakkab kell 22.00

+17
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes ringi põntsub?! Inimesel on õigus liikuda oma kodus omale sobival ajal ja pole tema asi, et korterid nii läbi kostvad on!

No kui ta ikka harjutab sea rahvatantsu või flamenkot, siis ikka päris niisama kõndimise moodi see ei kosta. Tavaline kõndimine ei häirigi kedagi, aga kui hoogsa sammuga uhad, siis see võrdub samaga kui teine toas bassi põhja keeraks.

Õnneks mul on normaane naaber ja sellise trampimise (mis iganes tegevus see tal ka polnud) lõpetas ära. Äkki tegigi mingit trenni, mida nüüd teeb kuskil mujal.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.01 22:27; 15.01 18:30; 15.01 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No päris nii see siiski ei ole et palju ja mis kell tahad. Kui sa ikka öö läbi ringi põntsud, siis see on öörahu häirimine. Sa ilmselt ei ole sarnases olukorras olnud, et ülbitsed.

Mis mõttes ringi põntsub?! Inimesel on õigus liikuda oma kodus omale sobival ajal ja pole tema asi, et korterid nii läbi kostvad on! Tõesti, kolige majja, kui kõik asjad teid kogu aeg häirivad.

Ahaa, ja sinu arvates on ka see normaalne, et naabri lapsed(umbes kahesed) jooksevad mats, mats, mats ja lõpuks tümaki vastu korteri ust. Muidu mul ei ole halli aimugi aga üks öös ma lugesin raamatut kuni kella poole kolmeni ja senikaua see trall ka käis. Ma tõesti läksin koridori peale kuulama, kust see trampimine ruleb. See ei ole normaalne! Mina oma elevanti keelan juba alates kella 20. Öörahu meie ühistus hakkab kell 22.00

Need on siis kängurud. Täielik loomaaed siis ju koos 🙂

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu põrandad ka kahjuks kriuksuvad ja päris kõvasti , olen ka kaua üleval ja hommikuti 6.00 äratus nii et minul on ka oma alumistest tegelikult kahju. Mingit helisummutavat vaipa ma küll ei tahaks maha panna ja ütlen ausalt, et sellist raha ,et põrand üles võtta ja uus panna ka ei ole.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.youtube.com/watch?v=4IRB0sxw-YU

Nemad või? Ja jälitavad sind ka reisidel, igas hotellis elavad su pea kohal onju 😀

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll tahaks teada, kui me naabritele liiga kuuldavad oleme. Kas või kirjake postkasti.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul jälle kõrvalkorteris suitsetavad keskealised naabrid kahekesi, mees ja naine. Õudne hais imbub ka enda elamisse. Mul on väga tundlik nina ja tohutult häirib. Nendega on räägitud, mõneks ajaks lõpetasid ära. Viimase info alusel pahvivad vannitoas kahekesi. Karta on, et tarbivad ka alkoholi. Vahepeal on kuulda karjumist ja keegi kukub/viskab midagi vastu seina.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul jälle kõrvalkorteris suitsetavad keskealised naabrid kahekesi, mees ja naine. Õudne hais imbub ka enda elamisse. Mul on väga tundlik nina ja tohutult häirib. Nendega on räägitud, mõneks ajaks lõpetasid ära. Viimase info alusel pahvivad vannitoas kahekesi. Karta on, et tarbivad ka alkoholi. Vahepeal on kuulda karjumist ja keegi kukub/viskab midagi vastu seina.

kas sa elad puukuuris, et seinad õhku läbi lasevad?
kui naabrite vannitoast tuleb suitsuhais sinu korterisse, siis ilmselt tuleb nende wc-st muu hais ka su korterisse, aga see sind millegipärast ei häiri?
vingumise asemel lase oma saral seinad tihedaks teha, kui ventilatsioon on vigane, lase see korda teha. normaalsed seinad ei lase suitsu- ega muid haise läbi.

+4
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu põrandad ka kahjuks kriuksuvad ja päris kõvasti , olen ka kaua üleval ja hommikuti 6.00 äratus nii et minul on ka oma alumistest tegelikult kahju. Mingit helisummutavat vaipa ma küll ei tahaks maha panna ja ütlen ausalt, et sellist raha ,et põrand üles võtta ja uus panna ka ei ole.

Kas sinule endale kriuksuvad põrandad närvidele ei käi? Ok ma saan aru, et naabritest on ükskõik, aga vaiba paneks küll maha.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 20:26; 20.01 08:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mina ei tohi öösiti tualetis käia ega kella 5-ni sõbrannadega juttu rääkida tavahäälega, siis palun südamest naabritel ka oma lapsed öösiti sukkvait hoida. Ei ole küll nii, et lapsed võivad minu magamistoa peal nutta, karjuda, hüpata, emmet hüüda keset ööd ja mina ei või elutoas sõbrannadega tavahäälel juttu ajada, aegajalt köögis käia, tualetti külastada, niisama selga sirutada ja paar sammu teha.

PS olen mitmekordne ema ja loomulikult valisime laste saades elukohaks korteri, milel oli piirnev välissein, kus all oli asutus ja üleval katus. Kahekorruselised majad on täiesti olemas 🙂 Laste magamistoaks tegime korteri keskel asuva, tavamõistes elutoa – et kisa ei kostaks kõrvalkorteritesse. Enamik emasid lihtsalt on oma lastega nii õnnejunnis, et nad üldse teiste peale ei mõtle.

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ma olen ülitundlik või on mul alust sellest rääkida? Või nt paluda omanikul paigaldada paks helisummutusvaip? Sest asi pole ju selles, et mind häirivad sammud – aga kui inimene on öö läbi üleval ja tal on külalised ja muudkui jalutavad ringi… Ahastama ajab.

Mul naaber nii kuulas valjusti muusikat, kui tammus. Mind ajas see muusika (kus pool lugu kuulati miskipärst äkki valjult jne imelik) endast välja ja tammumine mitte.
Käisin rääkisin ja tõmbas tasapisi tagasi. Ei tea, kas nüüd on üldse kõrvklapid vms ostnud.

Tammub ikka, aga see on mõnus, mind see näiteks uinutab.
Aga kisa ja muusikat ma ei kannata.
Mine räägi inimesega, öösel ikka krt, paneelmajas ei tammuta. Mine osta omale eramaja ja tammu seal, kui tahad.

P.S. Kas teil korgid (ehk tänapäeval rikkevoolukaitsmed) on koridoris?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil üleval eelmine naaber otsustas kell 22 paiku et on õige aeg kontsadega mööda tuba tatsuda. Ja siis mingi palliga põntsutada – okei, viimane ilmselt koera teema, mängisid vms. Siis kolisid välja ja oli natuke aega rahu, kuni uued sisse kolisid. Siis tuli seda trellpuuri müra ja kopsimist. Igatsesin seda kella 22 kontsa tammumist ja vahepealset koera ulgumist (tavaliselt leidis see aset kell 3 öösel, arusaadav, ise ka koera omanik, aga nii palju võiks oimu olla, et teeks koera heaks midagi (nt kool) et poleks nii.) ja siis oli natuke vaikne ja tuli välja et mu uued naabrid, on kas halva kuulmisega või tahtsid lihtsalt kõigiga raadiost/telerist tulevat jagada. Hurraa!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

loomulikult valisime laste saades elukohaks korteri, milel oli piirnev välissein, kus all oli asutus ja üleval katus. Kahekorruselised majad on täiesti olemas ????

Ausalt öeldes ei ole vist kunagi näinud küll selliseid kortermaju, mis on kahekorruselised ja kus all on asutus.

Kahekorruselisi olen küll ja küll näinud, selliseid ka, kus on asutus all, aga need kaks kokku kombinnitud?

Oskad äkki mõne sellise piirkonna öelda, kus neid on, vaataks oma silmaga ka üle.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.youtube.com/watch?v=4IRB0sxw-YU

Nemad või? Ja jälitavad sind ka reisidel, igas hotellis elavad su pea kohal onju ????

😀 😀 😀 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla ta sipleb võlgades, sulle lihtsalt tundub, et tammub.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma kodus kõnnin palju tahan ja mis kell tahan. Tõmmake tagasi, ärevikud ja otsige omale ravi.

No päris nii see siiski ei ole et palju ja mis kell tahad. Kui sa ikka öö läbi ringi põntsud, siis see on öörahu häirimine. Sa ilmselt ei ole sarnases olukorras olnud, et ülbitsed.

Sarnases olukorras pole ma tõesti olnud, aga tõesõna inimesel on oma kodus/korteris tammuda sellel kellaajal kui ta soovib ja palju vajalikuks peab. Selliste helidega kahjukts tuleb arvestada kui soetad elamise kortermajja. Kui otsid rahu ja vaikust, pead elamise soetama mujale.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Kodunurk Naaber tammub üleval hommikuni