Esileht Kodunurk Naaber taob trummi

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 69 )

Teema: Naaber taob trummi

Postitas:

Andke nõu. Naabrite poeg, nüüd juba täiskasvanu, on aastaid kodus trumme tagunud. Meil paarismaja, kõik kostab läbi. Vahel olen käinud, palunud lõpetada. Siis saab pidama. Õhtuti on nii tüütu, tuled töölt, väsinud, kuuled jälle taob. Puhata ei saa. Lubatud detsibelle ilmselt ei ületa, kuid nii häirib.
Nende laste isa on agressiivne. On minu lapsi hirmutanud, hüpanud tütre auto ukse vahelt sisse, karjunud, et tema aia taga autod ei tohi peatuda. Poega ähvardas, et tuleb oma kolme härrasmehest pojaga ja annab lõuga, kui minu laps oma sõpradega veel nende aiast läbi jookseb (see juhtus üks kord, mänguhoos kogemata, lapsed 11 aastased, aga minu laps siiani hirmul). Ema on neil Tallinna ühe lugupeetuma kooli tunnustatud õpetaja ja õigustab oma trummarist poja ja mehe käitumist ning väljaütlemisi.
Lihtsalt ei jõua nendega vaielda.
(Sain südamelt ära)

+15
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Koli ära ega muud üle jää.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnen kaasa, siiralt. Paraku vist päästaks vaid mujale kolimine, kuns sellised naabrid teevad su elu põrguks, kui lähed neid korrale kutsuma.  Kahjuks on palju neid, kes teistega ei arvesta.

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui isa selline vägivaldne siis ilmselt poeg elabki ennast trummide kaudu välja. Ega muud üle jää, kui kolida ilmselt kui oma närve hindad

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ilmselgelt arvavad ka naabrid, et neil ei ole naabritega vedanud…

+12
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tao vastu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt ei jõua nendega vaielda.

Kahjuks on sul vaid kaks varianti – kas rääkida nendega (selle agressiivse kukekesega (isa) seal) nende endi keeles, ehk näidata üles teatud agressiivsust VÕI, kui selleks pole teil keegi võimeline, siis minema kolimine.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saan aru, et vaja oli lihtsalt hingelt ära saada. See on siis nüüd tehtud. Tegelikult on aga ainult üks lahendus (mitte kaks, rääkinud sa ju juba oled) – eramajja kolida. Selle eest eramaja omanikud maksavadki, et ei pea hulludega maid jagama ega loteriid taluma (on normaalne naaber või ei ole).

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh, meie elame eramajas ja juba aastaid hädas rikkuridt naabriga, kes öösiti valju muusikat õues mängib oma orgiate ajal, neid on iga nädalavahetus. On politsei käinud korduvalt, lahkub, trall jätkub. Uksed pauguvad, musa lärmab, kaklevad, karjuvad, ja ikka hommikuni. Kõik läbi proovitud, miski ei aita, enne kui vanaks saab, vist see trall ei lõpegi. Pole lootust ka, et ta vaeseks jääks, üks rikkamaid välismaalasi siin.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma elamise annate üürile ja ise kolite ka üüripinnale.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma elamise annate üürile ja ise kolite ka üüripinnale.

Ja kaua see üüriline sellist kohta tahab sinu arust, kus on jubedad naabrid?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nende laste isa on agressiivne. On minu lapsi hirmutanud, hüpanud tütre auto ukse vahelt sisse, karjunud, et tema aia taga autod ei tohi peatuda. Poega ähvardas, et tuleb oma kolme härrasmehest pojaga ja annab lõuga, kui minu laps oma sõpradega veel nende aiast läbi jookseb (see juhtus üks kord, mänguhoos kogemata, lapsed 11 aastased, aga minu laps siiani hirmul).

Oleksid pidanud tegema politseisse avalduse ähvardamise kohta. Kahjuks oleks siis vaja olnud tunnistajaid, aga kuit a karjub, siis keegi ikka kuskil nägi. Järgmine kord hoia silmad lahti, kas mõni naaber kuuleb, saab hiljem tunnistama kutsuda. VÕi koliks lihtsalt minema, ei vaidleks üldse. Muud nõu ei oska anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kaua see üüriline sellist kohta tahab sinu arust, kus on jubedad naabrid?

Tuleb sama jube leida.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen muidu viisakuse tuline pooldaja, aga antud juhul ma ütleksin sellele täiskasvanud trummilööjale, et kuule, sul ei ole sellele asjale annet. Kui sul oleks annet, tunneks sind iga muusikahuviline üle Eesti. Seega võid rahus selle trummiasja kõrvale jätta ja proovida kätt millegi muuga. Äkki kudumises oleksid sa andekas?

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleksid pidanud tegema politseisse avalduse ähvardamise kohta. Kahjuks oleks siis vaja olnud tunnistajaid, aga kuit a karjub, siis keegi ikka kuskil nägi. Järgmine kord hoia silmad lahti, kas mõni naaber kuuleb, saab hiljem tunnistama kutsuda. VÕi koliks lihtsalt minema, ei vaidleks üldse. Muud nõu ei oska anda.

Ükski täie aruga naaber ei sega ennast teistevahelisse tülisse ega lähe kuskile midagi tunnistama. Ka tema peab seal ju hiljem edasi elama.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu vanatel  olid naabriteks pere, et kui vanemad sõitsid nädalavahetuseks ära ja siis panid lapsed (17-19) püsti korraliku peo, koridoris suitsetati, visati pudeleid aknast välja, lärmati. Keegi ei tahtnud politseid kutsuda, et ikkagi oma maja inimesed. Neid pidusid oli ikka aasta jooksul mitu.

Ja kui naabritel oli sünnipäev ja peeti korteris pidu – siis kutsusid just need naabri lapsed politsei.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleksid pidanud tegema politseisse avalduse ähvardamise kohta. Kahjuks oleks siis vaja olnud tunnistajaid, aga kuit a karjub, siis keegi ikka kuskil nägi. Järgmine kord hoia silmad lahti, kas mõni naaber kuuleb, saab hiljem tunnistama kutsuda. VÕi koliks lihtsalt minema, ei vaidleks üldse. Muud nõu ei oska anda.

Ükski täie aruga naaber ei sega ennast teistevahelisse tülisse ega lähe kuskile midagi tunnistama. Ka tema peab seal ju hiljem edasi elama.

Vuih. Niisiis, kui naaber peksab oma naist nii et veri tuiskab ja maja kajab, siis sa ei helista politseisse, sest kardad, mis pärast juhtub. Jumal küll seda kaaskodanike argust ja ükskõiksust. Vuih.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vuih. Niisiis, kui naaber peksab oma naist nii et veri tuiskab ja maja kajab, siis sa ei helista politseisse, sest kardad, mis pärast juhtub. Jumal küll seda kaaskodanike argust ja ükskõiksust. Vuih.

Kas praegu oli teema kellegi peksmisest või? Perekoolile nii omane, et kõik on ainult äärmusest äärmusesse: veri tuiskab (???) ja maja kajab.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen muidu viisakuse tuline pooldaja, aga antud juhul ma ütleksin sellele täiskasvanud trummilööjale, et kuule, sul ei ole sellele asjale annet.

Minu ammune unistus on trumme mängida. See on teostamata, sest pole kuskil mängida. Mina küll ei rutta hukka mõistma inimest, kes oma unistust teostab. Jah, selle juures tuleks teha kokkulepped ning neid pidada, kuid nõuda, et inimene ei puhuks trompetit, mängiks trumme või tantsiks steptantsu, ei ole kellelgi õigust.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vuih. Niisiis, kui naaber peksab oma naist nii et veri tuiskab ja maja kajab, siis sa ei helista politseisse, sest kardad, mis pärast juhtub. Jumal küll seda kaaskodanike argust ja ükskõiksust. Vuih.

Jah, ei tohigi sekkuda. Kaebaja antakse süüdlastele teada ja hiljem ründavad nad suures üksmeeles kaebajat.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vuih. Niisiis, kui naaber peksab oma naist nii et veri tuiskab ja maja kajab, siis sa ei helista politseisse, sest kardad, mis pärast juhtub. Jumal küll seda kaaskodanike argust ja ükskõiksust. Vuih.

Kas praegu oli teema kellegi peksmisest või? Perekoolile nii omane, et kõik on ainult äärmusest äärmusesse: veri tuiskab (???) ja maja kajab.

Niisiis sa ei kutsuks politseid, kui lärm häirib, aga vat kui veri tuiskab, siis kutsuksid. Tore, kui näed läbi seina, kas tuiskab või ei.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vuih. Niisiis, kui naaber peksab oma naist nii et veri tuiskab ja maja kajab, siis sa ei helista politseisse, sest kardad, mis pärast juhtub. Jumal küll seda kaaskodanike argust ja ükskõiksust. Vuih.

Jah, olen jah arg. Nüüd on koduvägivald moeteema, varem ei tahtnud politseigi sekkuda, sest peksasaanud võtsid järgmisel päeval avaldused tagasi. Kes lööb, see armastab ju!

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meenub aastatetagune lugu. Elasin toona vanematekodus, meie korter oli viiekordse maja 1.  korrusel. Jõuan mina ühel öösel kella 2 paiku mingilt koosviibimiselt koju, kuulen, üleval keegi taob trummi. Lähen vihaselt meie peal 2. korrusel oleva korteri ukse taha, hakkan juba koputama, kui saan aru, et see tuleb kõrgemalt. Lähen siis korrus kõrgemale, 3. korruse korteri ukse taha – ikka tuleb kõrgemalt. Lõpuks selgus, et trummi mängitakse 5. korrusel! Koputasin, kuidas jaksasin, lõpuks tuli naabripoiss uksele. Küsin kurjalt, et kas te kella ka vaatate, teie trummipõrin kostab läbi viie korruse! Poiss ehmatas ära, tal olid klapid peas ja ta ei tulnud selle peale, et see niimoodi kostab. Lõpetas kohe ära.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on see lugu hoiatusena mälus. Pätt väidab, et sõbralt saadud muhu tekitasin mina ja olengi mina kurjategija. https://www.delfi.ee/artikkel/31131589/fotod-voldemar-kuslap-moisteti-kohtus-suudi

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vuih. Niisiis, kui naaber peksab oma naist nii et veri tuiskab ja maja kajab, siis sa ei helista politseisse, sest kardad, mis pärast juhtub. Jumal küll seda kaaskodanike argust ja ükskõiksust. Vuih.

Jah, olen jah arg. Nüüd on koduvägivald moeteema, varem ei tahtnud politseigi sekkuda, sest peksasaanud võtsid järgmisel päeval avaldused tagasi. Kes lööb, see armastab ju!

Noh, eks siis sul tuleb arvestada, et kui tänaval peksa saad või relvaga röövel aknast sisse ronib, vastavad kaaskodanikud samaga. Mida külvad, seda lõikad. Ja ära unusta, et need pole ainsad kaks varianti, mil sind võidakse rängalt vigastada ja sa tahaksid abi. Aga no kui sinu otsus on, et abistama ei pea ei sind ega teisi, siis usu, saatus teab seda. Mina lähen ikka seda teed, et aitan teisi (pepsule või kaklusele käsitsi vahele ei lähe, aga politsei kutsun kohe ning tänaval lebavast inimesest teatan ka päästeametile, omamata aimu, kas tema ründaja mind seda tegemas ei kuule ega näe)

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

pepsule

peksule

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, olen jah arg.

Niisiis, kui naaberkorteris pekstakse kedagi, sa oled arg ja ei sekku. Mis inimesed need sinu meelest on, kas kutsuksid politsei, kui näiteks sinu last kuskil peksab? Lollid, hulljulged – mis nad ronivad vahele, las peksjad peksavad. Ei…sinusuguse jaoks on nii, et teisi võib peksta vabalt ja sina oled vait kui hiir. Aga lüüa, vägistada, tappa, peksta sinu pereliikmeid ei tohi keegi mitte – siis peavad kohe kõik appi tulema.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, olen jah arg.

Niisiis, kui naaberkorteris pekstakse kedagi, sa oled arg ja ei sekku. Mis inimesed need sinu meelest on, kas kutsuksid politsei, kui näiteks sinu last kuskil peksab? Lollid, hulljulged – mis nad ronivad vahele, las peksjad peksavad. Ei…sinusuguse jaoks on nii, et teisi võib peksta vabalt ja sina oled vait kui hiir. Aga lüüa, vägistada, tappa, peksta sinu pereliikmeid ei tohi keegi mitte – siis peavad kohe kõik appi tulema.

Mis krdi peksust te siin soiute, kui teema oli naabri trummitagumisest!?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis krdi peksust te siin soiute, kui teema oli naabri trummitagumisest!?

Siin üks troll ju ütles, et tema ei annaks millestki politseile teada, sest siis peaks tunnistusi andma ja tema on selleks liiga arg. Seepeale küsiti, kas peksust ka teada ei annaks, ta vastas, et ei annaks.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on see lugu hoiatusena mälus. Pätt väidab, et sõbralt saadud muhu tekitasin mina ja olengi mina kurjategija. https://www.delfi.ee/artikkel/31131589/fotod-voldemar-kuslap-moisteti-kohtus-suudi

Sarnane lugu oli aastaid tagasi kui tänaval rünnatavale üks mees appi läks. Ründaja sai natuke viga ja appi mineja karistada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 69 )


Esileht Kodunurk Naaber taob trummi