Esileht Kodunurk Naaber taob trummi

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 69 )

Teema: Naaber taob trummi

Postitas:
Kägu

Ärge siis muidugi minge ei appi ega kutsuge politseid. Ma luban, et teen sama siis, kui hädas olete teie või teie lapsed.

Teiste inimeste puhul teen ikka, nagu alati. Kaklusesse füüsiliselt vahele ei lähe, aga tänaval toimuva puhul esiteks röögatan aknast ja teiseks kutsun politsei. Kui keegi maas pikali on, helistan päästeametisse. Kui naaber peksab naist või koera või last, helistan ka. Viimati helistasin siis, kui mu ajutise üürikorteri naabrid öösel viskasid oma purupurjus 20-25 aastase poja välja, aga see hakkas kaikaga taguma välisust ja samade naabrite akent, karjudes “tapan ära”. Kuna majas on täpselt kaks korterit…siis kas oleksin pidanud kartma, et oioi, maksavad kätte, las pojake peksab. Õnneks sai politsei kohale enne, kui poeg emale äsas. Isal oi silm juba kinni paistetanud, tuba kilde täis. Tänaseks on mul poisilt vabandused ja vanematelt kommikarp ja teatripiletid juba vastu võetud.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on selline kogemus, et ka enam ei taha abi kutsuda. Vanasti Tartus elades ikka helistasin kui kuskil pingil või teel lebavat parmu nägin. Kuulati ära kus on ja varsti tuli politseiauto. Minu andmeid ei küsitud kunagi.

Nüüd elan Tallinnas, on rahulik, vaikne, puhas piirkonda. Suvel järsku ilmus vastasmaja trepile suur kamp kaltsakaid. Lärmasid, sõimlesid, sättisid oma pudelid trepile ritta, pildusid suitse maha. Helistasin, küsiti minu täpsed andmed, seletama pidin üldse pikalt-pikalt. Kaks vormis tegelast (mitte politseinikku) loovas jalgsi kohale peaaegu 2 tunni pärast. Selleks ajaks olid kaagid minema tuikunud. Tänaseni vale väljakutse eest trahviteadet ei ole tulnud, aga ei iial või teada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge siis muidugi minge ei appi ega kutsuge politseid. Ma luban, et teen sama siis, kui hädas olete teie või teie lapsed. Teiste inimeste puhul teen ikka, nagu alati. Kaklusesse füüsiliselt vahele ei lähe, aga tänaval toimuva puhul esiteks röögatan aknast ja teiseks kutsun politsei. Kui keegi maas pikali on, helistan päästeametisse. Kui naaber peksab naist või koera või last, helistan ka. Viimati helistasin siis, kui mu ajutise üürikorteri naabrid öösel viskasid oma purupurjus 20-25 aastase poja välja, aga see hakkas kaikaga taguma välisust ja samade naabrite akent, karjudes “tapan ära”. Kuna majas on täpselt kaks korterit…siis kas oleksin pidanud kartma, et oioi, maksavad kätte, las pojake peksab. Õnneks sai politsei kohale enne, kui poeg emale äsas. Isal oi silm juba kinni paistetanud, tuba kilde täis. Tänaseks on mul poisilt vabandused ja vanematelt kommikarp ja teatripiletid juba vastu võetud.

Agathe, kas sinul fantaasiahoog jälle peal?

Kuidas sa politseisse helistad, kas nõukaaegsele nr-le, 02 või 03 mis see oligi?

Päästeamet käib kasse puu otsast alla aitamas, aga maas pikali olevaid inimesi nad küll ei aita.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh, meie elame eramajas ja juba aastaid hädas rikkuridt naabriga, kes öösiti valju muusikat õues mängib oma orgiate ajal, neid on iga nädalavahetus. On politsei käinud korduvalt, lahkub, trall jätkub. Uksed pauguvad, musa lärmab, kaklevad, karjuvad, ja ikka hommikuni. Kõik läbi proovitud, miski ei aita, enne kui vanaks saab, vist see trall ei lõpegi. Pole lootust ka, et ta vaeseks jääks, üks rikkamaid välismaalasi siin.

Argipäevadel alates 22.00 ja R ning L alates 00.00 on öörahu. Esimese kutsumisega hoiatatakse, teisega konfiskeeritakse muusikatekitaja ja/või võetakse rahurikkuja kaasa. Kogu lugu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh, meie elame eramajas ja juba aastaid hädas rikkuridt naabriga, kes öösiti valju muusikat õues mängib oma orgiate ajal, neid on iga nädalavahetus. On politsei käinud korduvalt, lahkub, trall jätkub. Uksed pauguvad, musa lärmab, kaklevad, karjuvad, ja ikka hommikuni. Kõik läbi proovitud, miski ei aita, enne kui vanaks saab, vist see trall ei lõpegi. Pole lootust ka, et ta vaeseks jääks, üks rikkamaid välismaalasi siin.

Argipäevadel alates 22.00 ja R ning L alates 00.00 on öörahu. Esimese kutsumisega hoiatatakse, teisega konfiskeeritakse muusikatekitaja ja/või võetakse rahurikkuja kaasa. Kogu lugu.

Rahurikkuja lastakse hommikul jälle koju tagasi ja kõlarid saab ka alati uued osta. Kogu lugu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rahurikkuja lastakse hommikul jälle koju tagasi ja kõlarid saab ka alati uued osta. Kogu lugu.

Päriselt usud, et inimestele meeldib plate peal magada? Siis hakkabki seal igal nädalavahetusel magama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rahurikkuja lastakse hommikul jälle koju tagasi ja kõlarid saab ka alati uued osta. Kogu lugu.

Päriselt usud, et inimestele meeldib plate peal magada? Siis hakkabki seal igal nädalavahetusel magama.

Päriselt usud, et tõesti politsei konfiskeerib müraallika ja viib inimesed ka kongi puhkama? Kõik need 10 või?  Kus neil kõik need ruumud peaks olema? Tegelikult ei juhtu midagi seesugust. Kui mõnel inimesel on selline kogemus, siis tõesti väga tore.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge siis muidugi minge ei appi ega kutsuge politseid. Ma luban, et teen sama siis, kui hädas olete teie või teie lapsed. Teiste inimeste puhul teen ikka, nagu alati. Kaklusesse füüsiliselt vahele ei lähe, aga tänaval toimuva puhul esiteks röögatan aknast ja teiseks kutsun politsei. Kui keegi maas pikali on, helistan päästeametisse. Kui naaber peksab naist või koera või last, helistan ka. Viimati helistasin siis, kui mu ajutise üürikorteri naabrid öösel viskasid oma purupurjus 20-25 aastase poja välja, aga see hakkas kaikaga taguma välisust ja samade naabrite akent, karjudes “tapan ära”. Kuna majas on täpselt kaks korterit…siis kas oleksin pidanud kartma, et oioi, maksavad kätte, las pojake peksab. Õnneks sai politsei kohale enne, kui poeg emale äsas. Isal oi silm juba kinni paistetanud, tuba kilde täis. Tänaseks on mul poisilt vabandused ja vanematelt kommikarp ja teatripiletid juba vastu võetud.

Agathe, kas sinul fantaasiahoog jälle peal?

Kuidas sa politseisse helistad, kas nõukaaegsele nr-le, 02 või 03 mis see oligi?

Päästeamet käib kasse puu otsast alla aitamas, aga maas pikali olevaid inimesi nad küll ei aita.

Kuidas palun? Mina helistan 112 ja sealt siis tuleb vabalt kiirabi. Mis kasse…mis jutt see üldse on.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päriselt usud, et tõesti politsei konfiskeerib müraallika ja viib inimesed ka kongi puhkama? Kõik need 10 või?  Kus neil kõik need ruumud peaks olema? Tegelikult ei juhtu midagi seesugust. Kui mõnel inimesel on selline kogemus, siis tõesti väga tore.

Loomulikult. Tehtud-nähtud. Istusin ka ise hiljuti politseiga tunnike ja täpselt nii neil kohustus teha ongi ja teevad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult. Tehtud-nähtud. Istusin ka ise hiljuti politseiga tunnike ja täpselt nii neil kohustus teha ongi ja teevad.

Sind vaigistasid politseinikud tund aega või?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas palun? Mina helistan 112 ja sealt siis tuleb vabalt kiirabi. Mis kasse…mis jutt see üldse on.

Sa ei saa helistada ei politseile, tuletõrjele ega kiirabile, helistad häirekeskuse nr-le 112 ja sealt siis saadetakse vastavalt sinu kirjeldusele. Kui hästi läheb, siis õige maakonna aadressile.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sind vaigistasid politseinikud tund aega või?

Ei, mind kui kortermaja omanikku kuulati üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sind vaigistasid politseinikud tund aega või? Ei, mind kui kortermaja omanikku kuulati üle.

Majutad seal narkokaubandust ja pordumaja või miks?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Majutad seal narkokaubandust ja pordumaja või miks?

Ei, ma ei majuta seal sinu sõpru. Oli vaja ühte asja lahendada ja oli nendega mõnus õhtupoolik, kus sain väga palju targemaks, kes ja kus täpselt vastutab ning mis on kelle vastutuse ulatus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, ma ei majuta seal sinu sõpru. Oli vaja ühte asja lahendada ja oli nendega mõnus õhtupoolik, kus sain väga palju targemaks, kes ja kus täpselt vastutab ning mis on kelle vastutuse ulatus.

Hoopis sina ahistasid üürnikke?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hoopis sina ahistasid üürnikke?

Ei, ma ei käi seal. Mis sul viga on? Täis jälle?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, ma ei käi seal. Mis sul viga on? Täis jälle?

Miks sind siis üle kuulati? Või nägid seda unes?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rahurikkuja lastakse hommikul jälle koju tagasi ja kõlarid saab ka alati uued osta. Kogu lugu.

Päriselt usud, et inimestele meeldib plate peal magada? Siis hakkabki seal igal nädalavahetusel magama.

Päriselt usud, et tõesti politsei konfiskeerib müraallika ja viib inimesed ka kongi puhkama? Kõik need 10 või? Kus neil kõik need ruumud peaks olema? Tegelikult ei juhtu midagi seesugust. Kui mõnel inimesel on selline kogemus, siis tõesti väga tore.

Ma ei ole see inimene, kes oma eramaja toredat naabrit kirjeldas, aga ka minu naabruskonnas elab üks tümmilembeline kodanik. Väikelinna asi, eks pärast naabritelt kuuleb, mis jälle toimus ja värki… viiakse küll minema nii kõlarid kui ka rahurikkuja ise, aegajalt, aga kui tüüp on sõna otseses mõttes pohhuist, siis see lihtsalt ei mõju talle. Joob ennast aga jälle universumi direktoriks ja siis muidugi tal on savi, kas viiakse minema või ei. Lihtsalt kurb on vaadata, kuidas korrakaitseressurssi peab selliste idiootide peale raiskama.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sind siis üle kuulati? Või nägid seda unes?

Üle kuulamine on ka vestlus asjaolude selgitamiseks. Üürnik ei saa rääkida omandi eest, mis ei kuulu temale.

Sa oled see haige inimene, kes käib igas teemas inimestele halvasti ütlemas?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

otsi youtubest ka väike trummisoolo ja jäta kodust lahkudes see tuppa arvutisse mängima? Võib proovida ka veel viiuli, löökdrelli, ralli, elevandi paaritumise vms heliga

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu naaber kuulas nii kõvasti muusikat, et ma oma ühetoalises korteris pidin koguaeg seda kannatama. Ükspäev läksin hommikul tööle panin hardstyle playlisti peale ja kõlarid peaaegu põhja, lisasin juurde bassi. Õhtul koju tagasi tulles panin kinni. Tundus et mõjus, mitte ühtegi korda ta enam ei lasknud enam nii kõvasti muusikat.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu naaber kuulas nii kõvasti muusikat, et ma oma ühetoalises korteris pidin koguaeg seda kannatama. Ükspäev läksin hommikul tööle panin hardstyle playlisti peale ja kõlarid peaaegu põhja, lisasin juurde bassi. Õhtul koju tagasi tulles panin kinni. Tundus et mõjus, mitte ühtegi korda ta enam ei lasknud enam nii kõvasti muusikat.

Ja milles teised naabrid süüdi olid?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu naaber kuulas nii kõvasti muusikat, et ma oma ühetoalises korteris pidin koguaeg seda kannatama. Ükspäev läksin hommikul tööle panin hardstyle playlisti peale ja kõlarid peaaegu põhja, lisasin juurde bassi. Õhtul koju tagasi tulles panin kinni. Tundus et mõjus, mitte ühtegi korda ta enam ei lasknud enam nii kõvasti muusikat.

Ja milles teised naabrid süüdi olid?

Teised said ka pärast rahu

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu naaber kuulas nii kõvasti muusikat, et ma oma ühetoalises korteris pidin koguaeg seda kannatama. Ükspäev läksin hommikul tööle panin hardstyle playlisti peale ja kõlarid peaaegu põhja, lisasin juurde bassi. Õhtul koju tagasi tulles panin kinni. Tundus et mõjus, mitte ühtegi korda ta enam ei lasknud enam nii kõvasti muusikat.

Kõik teised olid töötud ja päevaks koju kinni seotud või?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teisi naabreid ei olnud, kõrvalkorterid olid sel ajal tühjad ja all korrusel oli mingi pood, mis oli suletud, see oli nagu ärimaja sarnane hoone.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen ja tänan kõiki kaasa rääkimast ning mõtlemast.
Ära kolida siiski ei tahaks. Asukoht on meie pere logistika mõttes igati parim hetkel. Kaklema ka ei kipu. Usun senini, et vägivald sünnitab vägivalda – mul puudub ka must vöö judos, nagu naabritest „härrasmeestel“ – seega rusikatega vehkimisest abi pole, saaksin kohe tappa.

Rääkinud naabritega olen. Käinud ka õhtul kell 21.30 palumas (mantel öösärgile peale tõmmatuna), rahu ja vaikust, sest laps peab hommikul lasteaeda minema. Naabripoiss sai aru, lõpetas mängimise. Kõike seda oleme juba 15 aastat püüdnud tolereerida, mõeldes, et tegemist naabrinoortega, kel suur tulevik ees ja harjutada vaja jne. Tänaseks on tegu täiskasvanud inimesega, kes teab ja saab aru, et trummimäng kostab läbi seinte ja see häirib. Miks siis seda jätkuvalt tehakse? Kius?  

Mis laste ähvardamisse puutub, siis jah, paraku kuna polnud ise kohal ja politseile avalduse tegemine oleks olnud raskendatud, sest selleks tulnuks kõik aias mänginud poisid tunnistusi andma kutsuda koos vanematega ja millised oleksid olnud siis laste omavahelised suhted jne. ei hakka rohkem fantaseerima. Kuid mul oli tõsine plaan, kutsuda naaber üle aia teemast rääkima ning oleksin meie  suhtluse ka salvestanud. Kuna tean, et ta on üsna üleolev ja arrogantne tegelane ning on lahtise ja avatud jutuga mees, kes oleks ka kohe tunnistanud avameelselt, et jah, ähvardasin küll jne. Jutu lõpus oleksin öelnud mina, et aitäh, sain sinu sõnad salvestatud, usun, et oled valmis sama tunnistama ka politseis, kas oled nõus? Arvestades tema ülbust, oleks ta ka sellele „jah“ vastanud.

Paraku pean tunnistama ise, et ma lihtsalt ei taha kogu seda jama politsei, laste ja nende vanematega läbi käia.

Ma aeg-ajalt mõtlen, et mis toimub õpetajate koduseinte vahel? Vaadates seda pere, tundub, et õpetajatest emad pingutavad laste tuleviku nimel, suunavad eliitkoolidesse, sealt edasi arsti-arhetktuuri-juura õpingutele ülikooli ja kuna nad suuresti sõltuvad mehe rahakotist, siis ega valikuid pole – tuleb asuda abikaasa poolele, isegi siis kui see ähvardab naabrilastele lõuga anda. Karm. Ja kahju. Klantspiltide taga on kannatustepisarad.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuleb täie võimsusega muusika panna kõlarist vastu kui ennast kodus pole, ehk siis ei saa enam mãngida, ei kuule takti?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis laste ähvardamisse puutub, siis jah, paraku kuna polnud ise kohal ja politseile avalduse tegemine oleks olnud raskendatud, sest selleks tulnuks kõik aias mänginud poisid tunnistusi andma kutsuda koos vanematega ja millised oleksid olnud siis laste omavahelised suhted jne. ei hakka rohkem fantaseerima. Kuid mul oli tõsine plaan, kutsuda naaber üle aia teemast rääkima ning oleksin meie  suhtluse ka salvestanud. Kuna tean, et ta on üsna üleolev ja arrogantne tegelane ning on lahtise ja avatud jutuga mees, kes oleks ka kohe tunnistanud avameelselt, et jah, ähvardasin küll jne. Jutu lõpus oleksin öelnud mina, et aitäh, sain sinu sõnad salvestatud, usun, et oled valmis sama tunnistama ka politseis, kas oled nõus? Arvestades tema ülbust, oleks ta ka sellele „jah“ vastanud.

Mingit salaja lindistatud eravestlust ei võta ükski kohus arvesse.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sada ma silmas pidasingi, et juhul kui ta vestluse lõpus oma “jah” sõna annab, et on nõus vestluse käigus räägituga ja salvestatud sisu osas politseis sama tunnistama, poleks probleemi. Lihtsalt ei taha hakata lapsi ja nende vanemaid kogu sellesse loosse segama. Eks politsei hakkaks ilmselt ka neid üle kuulama vanemate loal jne.  Tegelikult ma natuke kahtlen, et politsei päris ükskõikselt ka salvestusse suhtub, kohtus tõendina prokurör seda võib olla kasutada ei saa, kuid menetlust saab ikka alustada. Eks selle käigus võib nii mõndagi välja tulla. Olen siiani suhteliselt kannatlik olnud, kuid ühel päeval võib ka minul piir ette joosta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sada ma silmas pidasingi, et juhul kui ta vestluse lõpus oma “jah” sõna annab, et on nõus vestluse käigus räägituga ja salvestatud sisu osas politseis sama tunnistama, poleks probleemi. Lihtsalt ei taha hakata lapsi ja nende vanemaid kogu sellesse loosse segama. Eks politsei hakkaks ilmselt ka neid üle kuulama vanemate loal jne.  Tegelikult ma natuke kahtlen, et politsei päris ükskõikselt ka salvestusse suhtub, kohtus tõendina prokurör seda võib olla kasutada ei saa, kuid menetlust saab ikka alustada. Eks selle käigus võib nii mõndagi välja tulla. Olen siiani suhteliselt kannatlik olnud, kuid ühel päeval võib ka minul piir ette joosta.

Sul meest ei ole või ma ei saa aru, miks te seda kannatate kõik koos?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 69 )


Esileht Kodunurk Naaber taob trummi