Esileht Veebikonstaabel Naaber

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Naaber

Postitas:

Mure siis järgnev. Olin kodus kui kuulsin järsku, et keegi muugib ukselukku ja üritab korterisse tulla. Helistasin siis kiiresti politseisse ja patrull saadeti välja. Kogu selle aja kestis muukimine ja uksele peksmine edasi. Kui patrull kohale jõudis siis paari minuti pärast tuli üks neist trepikojast välja ja ma küsisin(olin akna peal), et kas on vaja avaldust kirjutama tulla ja ta ütles,et ei ole vaja, et see on minu naaber(eelnevalt mina ei teadnud kes ukse taga on) ja siis naeris veel, et naaber tahtis mulle külla tulla. Minu jaoks oli see ehmatav ütlus politseiniku suust,sest minul oli tõesti suur hirm. Kas politseinikul on õigus minu üle naerdes küsida, et kas sa tõesti kardad oma naabrit?? Jah kardan küll, kui ta on purjus ja muugib minu ukse kallal. Naaber saadeti koju magama, mitte ei võetud kaasa nagu ma palusin. Olen pettunud politseinike käitumises.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Politseil on õigus otsustada, kas inimene viiakse kainenema või enda koju magama. Eelistatakse koju viimist, eriti kui see on 10m raadiuses ja isik ei ole agressiivne. Kuna kodanik oli joobes siis ilmselt ajas ta uksed segamini.

Samuti vaevalt oli politseiniku küsimus, kas Te tõesti kardate oma naabrit tingitud soovist Teie üle naerda. Pigem eesmärgiga selgitada välja, kas on ehk mingi põhjus, miks Te teda kartma peaksite.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Veebikonstaabel Naaber

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.