Esileht Ajaviite- ja muud jutud Naabreid häirivad lapsed!?

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 131 )

Teema: Naabreid häirivad lapsed!?

Postitas:
Kägu

Mis aga puutub uskumusse, et laps röögib aastate viisi iga päev, siis see on vale (kui tegu pole just puudega lapsega). Titeiga möödub kähku ja varsti hakkab laps juba asjadest aru saama. Mul endal olid järjestikused lapsed, seega nii umbes kolme aastaga oli suurem titepõli koos titekäitumisega möödas.

Soovitan jälgida õues “mängivaid” lapsi. Ka veel 10-aastased röögivad (jah, lihtsalt röögivad) nagu loomad. Kui sina oled selle kisaga ära harjunud, ei tähenda, et seda ei ole olemas või et see teisi inimesi ei häiriks.

Mis vanusest siis see titeröökimine ära kaob, kui kaob? Raske uskuda, et 10-aastasest kisakõrist saab tema 18. sünnipäeval üleöö rahumeelne vaikne viisakas inimene: pigem jätkuvad hääled endiste detsibellidega. Aga jutt on siin teemas nimelt lastest.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma kujutan ette, et sinusuguse jaoks on laps “lõugav tattnina” juba siis, kui naerdes palli järele jookseb.

Ma ei viitsinud kogu su pikka heietust isegi läbi lugeda, aga sa kujuta endale vähem asju ette ja proovi aru saada, millest kirjutatakse. Naerdes palli järele jooksmine ja hiliste õhtutundideni täiest kõrist röökimine nagu tapetaks (jah, suvel lausa südaööni, kui juba isegi seadusega on see keelatud) on kaks väga erinevat asja. Kui sa juhtumisi lapsevanem oled, siis ole tähelepanelikum oma võsukeste osas.

Ma olen muide tähele pannud, et tänapäeva lapsed ei oskagi mängida. Kui mõni on üksi õues, siis ta lihtsalt taob mingi oksaraoga kuhugi vastu või pillub midagi vastu maad. Kui ollakse kambas, siis lihtsalt röögitakse. Mõned väiksemad on koos isaga (loe: mingi arenematu poisikesega) õue saadetud, siis see “lapsevanem” vahib oma nutitelefonis ja lapsed tuiavad niisama. Kust neil olekski õppida, kui vanemad nii vaimuvaesed on. Kordan veelkord, et süüdi ei ole lapsed vaid nende lollid vanemad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tere
Mul on küsimus, et miks hàirib vanemaid inimesi lapsed?

Vahel peksab vastu radikat, kuigi me oleme vaikselt kõik olnud.
… 🙂

Kas radikad on paigaldatud peksmiseks?
Selline peksmise müra jõuab oi kui paljudesse korteritesse ja on väga häiriv.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma kujutan ette, et sinusuguse jaoks on laps “lõugav tattnina” juba siis, kui naerdes palli järele jookseb.

Ma ei viitsinud kogu su pikka heietust isegi läbi lugeda, aga sa kujuta endale vähem asju ette ja proovi aru saada, millest kirjutatakse. Naerdes palli järele jooksmine ja hiliste õhtutundideni täiest kõrist röökimine nagu tapetaks (jah, suvel lausa südaööni, kui juba isegi seadusega on see keelatud) on kaks väga erinevat asja. Kui sa juhtumisi lapsevanem oled, siis ole tähelepanelikum oma võsukeste osas.

Ma olen muide tähele pannud, et tänapäeva lapsed ei oskagi mängida. Kui mõni on üksi õues, siis ta lihtsalt taob mingi oksaraoga kuhugi vastu või pillub midagi vastu maad. Kui ollakse kambas, siis lihtsalt röögitakse. Mõned väiksemad on koos isaga (loe: mingi arenematu poisikesega) õue saadetud, siis see “lapsevanem” vahib oma nutitelefonis ja lapsed tuiavad niisama. Kust neil olekski õppida, kui vanemad nii vaimuvaesed on. Kordan veelkord, et süüdi ei ole lapsed vaid nende lollid vanemad.

Ma ei tea küll millest sa räägid. Naabri aias mängivad 4 last praegu ukakat. Loomulikult on kära ja naeru, aga m8ngit röökimist küll pole. Ja nad just nimelt “mängivad”. Nagu enamus nendeealisi, kel on võimalus kuskil mängida. Oma hoov näiteks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ei tea küll millest sa räägid. Naabri aias mängivad 4 last praegu ukakat. Loomulikult on kära ja naeru, aga m8ngit röökimist küll pole. Ja nad just nimelt “mängivad”. Nagu enamus nendeealisi, kel on võimalus kuskil mängida. Oma hoov näiteks.

Kui sa ei tea (ei ole kogenud), äkki siis ei võtaks sõna ka?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt
Postitas:
kitah

Tere

Mul on küsimus, et miks hàirib vanemaid inimesi lapsed?

Vahel peksab vastu radikat, kuigi me oleme vaikselt kõik olnud.

… 🙂

Kas radikad on paigaldatud peksmiseks?

Selline peksmise müra jõuab oi kui paljudesse korteritesse ja on väga häiriv.

Vanu malmradikaid võib taguda küll, aga kuidas on lood nende uute ja peenikestega, millel veel iselugejad peal? Kardan, et kui neid taguma hakata, siis on on see äkisti juba esimese korraga õhtal või näitab lugeja kurat teab mis aiateibaid.

Ma teen ka vahet. Naermine, mängimise hääled ja hõiskamine on toredad ja lasevad lastel lapsed olla. Niisama röökimine ei ole kuskilt otsast tore ja seda olen keelanud. Aga siiski viisakalt, paludes lastel lihtsalt vaiksemad olla, või kui need on teise maja omad, siis äkki nad läheks ja harjutaks omi noori hääli seal omaenda akende all.
Lapsed on toredad ja paraku ma näen hoopis mitte niivõrd rivitult laskmist, vaid just seda, kuidas neid iga tühja asja pärast keelatakse. Ärge saage valesti aru, vabakasvatamatust ma ei poolda ja lapsed peavad olema kasvatatud, aga see ka nüüd kasvatamine ei ole, kui iga pisiasja pärast peale lennatakse ja veel hullem, sakutatakse.
Mu eelmises korteris oli küll üks noor pere, kus olid poisid nii umbes 5-10 vanuses, ja nad röökisid üksteise peale, vanemate peale, vanemad nende peale ja omavahel. Mitte üht sõna normaalsel toonil öeldud ei saanud, kusjuures minuga rääkisid küll rahulikult need vanemad. Aga niipea, kui omavahele jäid, oli jälle tunne, nagu oleks mingi eriti juhmide nekrutite riviõppusel, kus seerud kõik koos röögivad.
Samas olid ükskord vanemad kodust ära ja poisid ulasid koridori peal ja muidugi käis jälle kisa taevani. Kutsusin nad siis natukeseks enda poole ja ajasin nendega juttu, ja nii kui helid üles läksid, palusin vaiksemaks võtta. Ja selle poole tunni lõpuks, kuni vanemad koju tulid, rääkisid poisid juba täiesti normaalsel vaiksel vestlustoonil. Tähendab – said ja oskasid küll. No ja mis te arvate, kui nad siis koju said ja uks kinni läks – jälle oli helitase nagu Ämari lennuväljal. Kord ma pereisale mainisin seda, ta vaatas mulle üsna juhmi näoga otsa, ta nagu ei taibanud, millest on jutt. Kurb kurb kurb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üürisin paar aastat tagasi lasnamäel ühetoalist korterit, ülemisel korrusel elas pere kahe lapsega, võisid olla u 2 ja 4. Hommikul 6-7 ajal hakkas trall pihta ja kestis kohati 12ni öösel. Lisaks jooksmisele hüpati, põrgatati palli, toksiti põrandat jne. Lapsed õues põhimõtteliselt üldse ei käinud, ju see u 130kg kaaluv emme ei viitsinud. Kuna ise käisin vahetustega tööl siis häiris kohutavalt kui hommikul koju tulles polnud isegi kõrvatroppidega võimalik magada. Normaalselt rääkida nendega ei saanud, vastu tuli ainult sõim ja “koli minema kui ei sobi”, ega muud üle ei jäänudki. Õnneks leidsin uue ja vaikse korteri.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei viitsi kogu teemat läbi lugeda, aga kasvatamatud lapsed tõesti häirivad. Elan küll oma majas, aga häirib kui sõbrad külla tulles oma lapsi ei keela ja kõike teha lasevad. Alles siis kui ise vähe kõvema sõna ütleme, korjatakse oma tited koomale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aa, ja need vastikud pägalikud muideks hakkavad tulevikus teie pensioni maksma. Juhul muidugi, kui epideemia üle elate.

See, et “need vastikud pägalikud” tulevikus meie pensioni hakkavad kinni maksma, on väga küsitav. Esiteks, ma ei usu et minu põlvkond üldse pensioni saaama hakkab, ja teiseks on väga suur tõenäosus, et suureks kasvades kolivad nad teise riiki, või satuvad sõltuvustesse, jäävad haigustesse jne, nii et ei tooda riigile midagi.

See aga, et meie nende pägalike eest hetkel ja praegu kinni maksame nende lastetoetusi, emapalku, tervishoidu(!), haiguslehti, lasteaedu-koole-kutseõpet-ülikoole, huviringe, sportimisvõimalusi, kõikvõimalikke toetusi, hooneid ja ametnikke jne jne – see on karm reaalsus ja fakt.

Nii et paluks veidi tänulikkust, eksole! Esialgu on sinu “pägalikud” (sinu sõna, mitte minu!) veel pikka aega ainult karm kulukoht. Seda, kas neist tulevikus ka midagi tulureale saama hakkab, peame alles nägema. Kõigist praegu mürtsutavatest ja kisavatest pägalikest kohe kindlasti ei saa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See, et “need vastikud pägalikud” tulevikus meie pensioni hakkavad kinni maksma, on väga küsitav. Esiteks, ma ei usu et minu põlvkond üldse pensioni saaama hakkab, ja teiseks on väga suur tõenäosus, et suureks kasvades kolivad nad teise riiki, või satuvad sõltuvustesse, jäävad haigustesse jne, nii et ei tooda riigile midagi.

See aga, et meie nende pägalike eest hetkel ja praegu kinni maksame nende lastetoetusi, emapalku, tervishoidu(!), haiguslehti, lasteaedu-koole-kutseõpet-ülikoole, huviringe, sportimisvõimalusi, kõikvõimalikke toetusi, hooneid ja ametnikke jne jne – see on karm reaalsus ja fakt.

Nii et paluks veidi tänulikkust, eksole! Esialgu on sinu “pägalikud” (sinu sõna, mitte minu!) veel pikka aega ainult karm kulukoht. Seda, kas neist tulevikus ka midagi tulureale saama hakkab, peame alles nägema. Kõigist praegu mürtsutavatest ja kisavatest pägalikest kohe kindlasti ei saa.

Esiteks oled kuri ja õel inime. Teiseks on “pägalikud” mida sa oma tekstis 4 (neli) korda mõnuga välja tood, sinu enda väljamõeldis. Haritud inimesel lupsas sõrm valesti ja sa nii pikalt, võiks öelda sensitiivselt vajutad sel konnasilmal. Loomulikult lähevad kõik meie lapsed tööluuseriteks, narkomaanideks, sarimõrvariteks koguni, kes sinu, ahtra naise pensionile küüsi taha tahavad ajada

Please wait...
Postitas:
Kägu

Karm reaalsus on ka see, et elu ei seisne ainult pensionite välja maksmises ja kätte saamises, vaid keegi peab ka ühiskonda püsti ja selle heaolutaset piisavana hoidma.

Kuigi vanem inimene võib kaua elada ning soovi korral oma valdkonda panustada, ei jaksata mingist hetkest alates siiski suure vaimse või füüsilise koormusega “eesliinil” (nagu nüüd on see popp sõna) olla jne. Selleks on vaja nooremaid.

Kui “pägalikke” kasvatatakse üles palju, siis hoolimata sellest, et mõnest ei saa asja ja osa kolib teise riiki ära, tuleb neist ikkagi piisavalt asjalikke täiskasvanuid, kes ühiskonda toimimas hoiavad. Ehk siis on ka vanemaealiste jaoks tagatud meeldiv keskkond, milles elada ja toimetada. Kui aga “pägalikke” on liiga vähe – siis on halvasti.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui “pägalikke” kasvatatakse üles palju, siis hoolimata sellest, et mõnest ei saa asja ja osa kolib teise riiki ära, tuleb neist ikkagi piisavalt asjalikke täiskasvanuid, kes ühiskonda toimimas hoiavad. Ehk siis on ka vanemaealiste jaoks tagatud meeldiv keskkond, milles elada ja toimetada. Kui aga “pägalikke” on liiga vähe – siis on halvasti.

Justnimelt – KUI kasvatatakse. Kui lastakse alumiste naabrite heaolule mõtlemata hommikust õhtuni karelda ja joosta, siis on üks osa kasvatusest tegemata – empaatiavõime äratamine ja arendamine. Lapsevanemate tegemata töö – jah, seda SAAB lastele sisse kasvatada, et korteris ei jookse ja ei põrgata palli ja ei hüppa. Kolmene-neljane saab sellest juba kindlasti aru.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jah, ka meile on nüüd kolinud ülemisteks naabriteks lastega perekond. Õues ma neid kordagi näinud ei ole, aga toas lammutatakse korralikult. Käib kisa ja jooksmine kuni umbes 24.00..
Jah, mul on endal ka 3 last, aga ma pole lubanud neil toas hüpata ja joosta, seda tehakse õues. Eks titena oli ikka gaasivalu nuttu, no see on teine asi. Aga niimoodi mürgeldada juba rääkida osakavatel lastel pole toas lubanud. Eks see kasvatuse asi ole..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui korterelamus soovib vanainimene rahu ja vaikust, siis tuleb tal teine elukoht otsida kus see võimalik on. Kortermaja senad kostuvad läbi ja sel pole kellelgil midagi teha. Olenemata korteri omamise vormist kasvavad ka titad üürikorterites. Tita muide nutabki aegajalt ja tatsub ringi, kukub käpuli ja viskab vahel ka mõne mänguasja teadma suunas. Kellelgil ei tohi olla kobisemist, olenemata ärrituja vanusest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tita muide nutabki aegajalt ja tatsub ringi, kukub käpuli ja viskab vahel ka mõne mänguasja teadma suunas. Kellelgil ei tohi olla kobisemist, olenemata ärrituja vanusest.

Alumine naaber muide kuulabki vahel päeval kõva muusikat, vahel ka päevad läbi ja nädalate kaupa. Kellelgil ei tohi olla kobisemist, olenemata ärritujate laste arvust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tita muide nutabki aegajalt ja tatsub ringi, kukub käpuli ja viskab vahel ka mõne mänguasja teadma suunas. Kellelgil ei tohi olla kobisemist, olenemata ärrituja vanusest.

Alumine naaber muide kuulabki vahel päeval kõva muusikat, vahel ka päevad läbi ja nädalate kaupa. Kellelgil ei tohi olla kobisemist, olenemata ärritujate laste arvust.

Muidugi kuula oma muusikat mõistlikkuse piires, ja lapsed mängivad mõistlikkuse piires, ongi hästi kõik. Siinne jutt on aga vägisi kiivas selles suunas, et lapsed ÜLDSE mängida ja häälitseda ei tohiks (halva heliisolatsiooniga kortermajas on see kuulda niikuinii). See jutt on võrreldav olukorraga, kus naaber dikteerib, et sa oma leierkasti ÜLDSE käima ei pane.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Justnimelt – KUI kasvatatakse. Kui lastakse alumiste naabrite heaolule mõtlemata hommikust õhtuni karelda ja joosta, siis on üks osa kasvatusest tegemata – empaatiavõime äratamine ja arendamine. Lapsevanemate tegemata töö – jah, seda SAAB lastele sisse kasvatada, et korteris ei jookse ja ei põrgata palli ja ei hüppa. Kolmene-neljane saab sellest juba kindlasti aru.

Mina siiski sis usu, et 3-4a lapse karmimates piirides hoidmisel oleks mingi seos tema tulevase hakkamasaamise või hakkamasaamatusega – et karglejad ja jooksjad lähevad hukka ja õnnestuvad ainult need rangetes piirides hoitud vms.

3-4a võib paljutki mõista, aga jama on selles, et kui 3-4a tuleb emotsioon peale, siis pahatihti domineerib see emotsioon mõttetegevuse üle. Kui ikka: “Lusikas kukkus mahaaaaa!” – või õde-vend provotseeris, siis emotsioon karjumise või müdina teel pahatihti välja enne, kui mingi alumiste naabrite olemasolu või empaatiline olemise vajadus meenub.

Kui all korteris on ikka helide läbikostvusue suhtes närviline inimene – nooh, see on raske olukord, ma ütleks.

Ise, nagu öeldud, elan lastega majas keset suurt põldu, kust kodused hääled kellelegi kuulda pole. Ei pea kogu aeg pingul olema, saab vabamalt võtta.

Küsiti ka, et kuidas üldse see laps, kes väiksema karjub ja müdistab, rahulikumaks läheb – et ta ei lähegi siis ju? Tegelikult ikka läheb. Mitmel põhjusel. Esiteks – vanuse kasvades paraneb enesevalitsus. Teiseks, vanuse kasvades hakkavad aina enam huvitama istuvad tegevused. Praegu vaatan, et 7a tõesti pole eluruumides rohkem kuulda kui täiskasvanut ehk siis “mürarikka väikelapse” etapp on läbitud. On muidugi hasart jms. olukorrad – aga suuremal lapsel seda hasardi väljaelamise aega-kohta on juba ülilihtne reguleerida.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Siinne jutt on aga vägisi kiivas selles suunas, et lapsed ÜLDSE mängida ja häälitseda ei tohiks

Palun näita mulle selline koht, kus keegi ütleb, et lapsed ÜLDSE liikuda ega häälitseda ei tohiks (ja huvitav, kuidas seda saavutataks, kui me räägime väikelapsest nt ütleme sünnist kuni 6a…). Seda ei aruta siin mitte keegi, ikka kogu teema (v.a. teemaalgatus) “on kiiva selles suunas” et lapsed ei häiriks teisi, st kui kisatase ületab normaalset elutegevust. Ja et vanemad peavad hoolitsema laste lärmakuse üle, nii et teistel inimestel seal majas oleks võimalik elada.
Veelkord- meie ei tea, kuivõrd õigustatud on selle TA naabri pahameel ja ehk ta hoiabki oma last hiirvaiksena ja ikka ei kõlba, teemaalgatuse toonist paistis ikka tiba muud suhtumist läbi- mina teen mis mina tahan, koligu majja/metsa kuuse alla kui ei kõlba.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sina oled oma jõnglase lärmiga harjunud, aga vanem inimene ei ole, tahaks rahu ja vaikust, võib-olla oli seal eelmine üüriline vaikne kontorirotist inimene, kes ainult arvuti taga istus jne.

Mida sul temaga vesteda on, vabandama sa nagu ei vaevu, on sinu toonist lugeda, niisiis?

Ei vihka lapsi keegi, ainult väsitav on hommikust õhtuni vastu paneellage kostvat “pisikeste jalakeste padinat” kuulata, pallipõrgatamist jne.

Lapsesõbralik? Ma olen kolme lapse ema, seega ma tean ühte-teist väikelapse lärmitegemisevõimest! Aga maailm ei alga ega lõppe minu tibukestega, teised inimesed peavad ka sinna majja mahtuma, eksole. Igaüks saab aru, et lapsi ei saa kinni siduda ja nad ikka jooksevad. Teine äärmus on titemammad, kelle meelest on nende lapsel õigus teha midaiganes kuna iganes neil pähe tuleb ja kui mõni julgeb märkuse teha, on tegu tigeda lastevihkajaga.

On naabreid, keda häirib absoluutselt kõik (mu sõbrannal, üksikul vaikse eluviisiga inimesel käis naaber märkusi tegemas “kas te teate, et te köhite vahel öösiti?”…) ja on naabreid, kes võiksid aru saada, et nemad ei ela seal kortermajas ihuüksi oma lastega ja seinad enamasti kostavad läbi, ülevalt laest kostavad paremini ülemise korruse jalaastumised ja alumiselt korruselt kostuvad paremini inimhääled, kõige vaiksem on valubetoonmaja, aga paneelikas kostab läbi juba ehitustehnoloogiliselt paratamatult.

Igas kortermajas on 1 naaber, keda häirivad isegi magavad lapsed. Meie all elas papi, kes hoidis valmis kätt, et kolkida igal võimalusel vastu radikat. Reaalselt pool sekundit peale seda, kui lapsel kukkus pliiats maha, järgnes sellele radikakolin. Üks sort vanainimesi soovivad, et päeval hiilitaks nagu öösel ja öösel isegi ei tohiks vetsus kãia, rääkimata koju tulekust öörahu ajal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui korterelamus soovib vanainimene rahu ja vaikust, siis tuleb tal teine elukoht otsida kus see võimalik on. Kortermaja senad kostuvad läbi ja sel pole kellelgil midagi teha. Olenemata korteri omamise vormist kasvavad ka titad üürikorterites. Tita muide nutabki aegajalt ja tatsub ringi, kukub käpuli ja viskab vahel ka mõne mänguasja teadma suunas. Kellelgil ei tohi olla kobisemist, olenemata ärrituja vanusest.

Oota, miks just vanainimene peab uue elukoha leidma? Miks mitte ema-isa, kes ei suuda oma väikelapsi talitseda?

Kui mina tahan toas teha hüppenööritrenni või sangpomme nihutada, palli põrgatada või meeldib mulle täiest kõrist laulda, siis kolin ju mina, mitte ei ütle teistele, et kolige ära, kui ei meeldi.

Mul on väga mitu last olnud vaja üles kasvatada. Ei tulnud selle pealegi, et kolida kuskile, kus all on naabrid. Viisakus on selle nimi ja teistele mõtlemine. Kui sul on majas 7 last, siis nad suhteliselt kindlasti teevad mingit lärmi.

Ühe-kahe lapse talitsemisega ei peaks küll mingit probleemi olema. Kui ema-isa muidugi viitsib.

Keegi ei räägi siin ju ka, et laps ei tohiks teinekord nutta või ei tohiks tal aegajalt mõni ese käest pudeneda (asjade viskamise peaksid küll otsustavalt ära lõpetama, kui su laps seda teeb).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on väga mitu last olnud vaja üles kasvatada. Ei tulnud selle pealegi, et kolida kuskile, kus all on naabrid. Viisakus on selle nimi ja teistele mõtlemine.

No vabanda, aga mina ei tuleks jälle selle pealegi, et peaks kolima kortermajas esimesele korrusele ainult selleparast, et mul on lapsed. Ja ei arva, et ma olen seetõttu ebaviisakas inimene.

Õnneks elan ma sellises majas, kus naabreid kuulda pole ning lapsi elab siin kõikidel korrustel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas mõned tõesti lasevad oma lapsel täiest kõrist röökida ja laamendada, sest nad elavad majas ja järelikult kui naabreid pole, siis see on okei? Olen üllatunud! Minu arust ei puutu korteri fakt üldse asjasse. Mina ise ei trambi, röögi ega lõhu midagi, isegi siis kui see on minu maja minu raha eest. See on lugupidamine enda ja oma kodu vastu. Samuti oma pereliikmete vastu. Ema pole ori, kes peab kannatama mingi printsi/printsessi kriiskamist ja hüppamist. Kui detsibellid ikka lähevad liiga kõrgeks, siis pole üldse oluline, kas ja kui kaugel on mingid naabrid, kes seda kuulevad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No vabanda, aga mina ei tuleks jälle selle pealegi, et peaks kolima kortermajas esimesele korrusele ainult selleparast, et mul on lapsed. Ja ei arva, et ma olen seetõttu ebaviisakas inimene.

Ma ei ole seda ju öelnud. Ütlesin väga selgete sõnadega, et mina 7 lapsega pidin kolima viisakusest ja et ainult 1-2 lapsega saab iga ema ju hakkama nii, et lapsed ei hüppaks ja jookseks pidevalt. Kui ema-isa muidugi viitsivad.

Ja lisaks oled sa viisakas inimene ja ilmselt su lapsed ei käi uiskudega talvel toas, nagu siin ühes teemas lugeda oli ega põrgata korteris palli.

Please wait...
Postitas:
kitah

Toas ringiuisutamine ei tähenda uiskudega ringi liikumist. Lihtsalt see kõlab sedamoodi 🙂 Mul ka kassid suusatavad toas, aga see tähendab, et nad teevad sööstlaskumist ja uisusammu ja muud sellist sarnaselt inimesega, kellel suusad all. Ühesõnaga, kimavad üle inimeste ja mööbli nagu jaksavad. Uisutamisega on täpselt samamoodi.
Kuigi mõni eriline topski võib muidugi tõesti ka toas rulluisud alla panna ja nendega siis õerutada – eks issanda loomaaed ole kirju, nagu teada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

oas ringiuisutamine ei tähenda uiskudega ringi liikumist. Lihtsalt see kõlab sedamoodi 🙂

Ei, ma pidasin silmas mingi aeg tagasi olnud sarnast teemat, kus ühes vastuses kirjeldati, kuidas ülakorruse lapsed talvel uisud ja uisukaitsed peale panevad ja toas ringi trallivad, lähedal asuva uisuvälja külastamise vahepeal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Muidugi kuula oma muusikat mõistlikkuse piires, ja lapsed mängivad mõistlikkuse piires, ongi hästi kõik.

Kui sinu meelest on kellegi pea kohal laste prõmmides ja/või kisades mängimine mõistlikkuse piires siis minu meelest on minu kodust ära olles max valjusega bassi mängimine, kõlarid lakke suunatud, ka mõistlikkuse piires, ongi hästi kõik 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Muidugi kuula oma muusikat mõistlikkuse piires, ja lapsed mängivad mõistlikkuse piires, ongi hästi kõik.

Kui sinu meelest on kellegi pea kohal laste prõmmides ja/või kisades mängimine mõistlikkuse piires siis minu meelest on minu kodust ära olles max valjusega bassi mängimine, kõlarid lakke suunatud, ka mõistlikkuse piires, ongi hästi kõik 🙂

Et ikka kiusuga tahaks võimalikult lõpuni minna? Ok, lastega pere teeb väljasõidu ajaks sama oma kõlaritega. Mis edasi? Hakkad uksetaguseid mingi solgiga kokku määrima? Vms? Või läheks ikka algusesse tagasi ja taluks üksteise normaalse elutegevuse hääled ära…

Please wait...
Postitas:
kitah

oas ringiuisutamine ei tähenda uiskudega ringi liikumist. Lihtsalt see kõlab sedamoodi 🙂

Ei, ma pidasin silmas mingi aeg tagasi olnud sarnast teemat, kus ühes vastuses kirjeldati, kuidas ülakorruse lapsed talvel uisud ja uisukaitsed peale panevad ja toas ringi trallivad, lähedal asuva uisuvälja külastamise vahepeal.

Ahsoo. Oh sa issand küll – siis need ongi need topskid. Ma seni siin vaid teoretiseerisin, pidades silmas, et isegi Perekooli klassikat arvestades on see suht kaduvväike võimalus, aga nüüd selgub, et ongi selliseid ambaale olemas. Palun, kas sa jagaksid linki?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palun, kas sa jagaksid linki?

Otsing ei leia. JU siis on postitaja siit lahkunud ja palunud oma postitused kustutada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

miks laskute äärmusteesse, kui ma nüüd teemaalgust loen, siis saan aru, et täitsa tavapärasd igapäevased normaalsed lastehääled, aga vanainimese tagumine ja radikaga kolistamine?

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 131 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Naabreid häirivad lapsed!?