Esileht Kodunurk Naabri suitsuhais imbub minu tuppa :(

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Teema: Naabri suitsuhais imbub minu tuppa :(

Postitas:

sest kuidas ma saaksin võõrast inimest paluda loobuda tema OMA KODUS tegemast midagi mida talle väga meeldib teha

Tal pole ju OMA KODU, kui vent on ühine.
Vabalt saad rääkida.
Kuni katusel suurt väljatõmbe venti pole, on see teie ÜHINE kodu.
Kindlasti pead rääkima ja selleks on ka vastavad seadused.

Talle võib oma kodus meeldida praadida surnud kala või teha suitsu. Las paneb siis oma vendi teiste omast eraldi.
Mina ei ole surnud kala fänn. Nii on.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahaa…. Lisaks, kui sellises toas on suitsuandur – kas see suitsuandur võib selle suitsuhaisu peale tööle hakata? Kui kodus olen olnud siis ei ole tööle hakanud aga vahest on mul korter mitu nädalat inimtühi ja mul pole õrna aimugi kas suitsuandur on vahepeal tööle hakanud või mitte, sest alati kui olen tagasi koju tulnud siis on tuba korralikult suitsuhaisu täis.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.02 20:24; 19.02 03:25; 27.02 00:43; 04.05 10:21; 10.05 11:07; 11.05 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

alles mõned päevad tagasi oli selle kohta Priidu Pärna kommentaar

https://www.facebook.com/notarbook/posts/2897986686988468

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oli selle kohta Priidu Pärna kommentaar

Pole ju mingit jalgratast sealgi.

Teemaalgataja kohta käib ainult see, et ühistu tehku oma vent korda.
(Lisaks võib suits levida korterist teistesse eluruumidesse ventilatsiooni kaudu. Sellisel juhul tuleks muidugi ühistul üle vaadata ventilatsiooni õige toimimine.)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.02 20:45; 19.02 08:27; 19.02 09:06; 19.02 09:40; 04.05 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka keegi alumistest naabritest suitsetab köögis. Ega see mind just ei rõõmusta, aga üldiselt, kui omal kubu tööle panen, siis üsna ruttu tõmbab selle sigaretivingu välja. Seega ma ei näe põhjust probleemi teha.

Aga sina oled ju selleks ajaks juba suitsuhaisu sisse hinganud ja see imbub kõikjale seintele, lakke. Kui ise ka suitsetaja siis muidugi pole probleemi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama probleem oli. Kõrvalkorteris elavad üürnikud, 40-50 abielupaar. Sügisel käis pidev suitsetamine, mis imbus mulle esikusse ja tuppa. Ise olen mittesuitsetaja, seega oli see väga ebameeldiv. Vahel peeti ka pidu, joodi alkot ja meesterahvas laulis keset ööd Bony M lugusid täiest kõrist kaasa. 😀

Õnneks on meil toimiv ühistu ja karmi käega “naabrivalved”. Need on need, kes on siin majas juba noorusest elanud, mõned lausa 60ndatest aastatest saati. Otsisin ühe naabrivalve üles ja kurtsin muret. Nüüd ei suitsetata, ei lärmata. Jube hea ja rahulik elu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil pole tegelikult majas suitsetamine lubatud, aga näe see ei hoidnud neid tagasi üleüldsegi.

Ma ei usu seda mitte iialgi. Kui inimene elab oma, isiklikus korteris, siis kes ja kuidas saab keelata tal seal suitsetada? Ühiskasutatavas koridoris ei tohi suitsetada. Samuti rõdul või kellegi akna all. Aga kindlasti ei saa olla sellist keeldu, et inimene ei tohi oma kodus suitsetada.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.05 09:30; 10.05 09:32; 10.05 10:44; 10.05 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahaa…. Lisaks, kui sellises toas on suitsuandur – kas see suitsuandur võib selle suitsuhaisu peale tööle hakata? Kui kodus olen olnud siis ei ole tööle hakanud aga vahest on mul korter mitu nädalat inimtühi ja mul pole õrna aimugi kas suitsuandur on vahepeal tööle hakanud või mitte, sest alati kui olen tagasi koju tulnud siis on tuba korralikult suitsuhaisu täis.

Täitsa tõsiselt kohe küsid niimoodi või?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.05 09:30; 10.05 09:32; 10.05 10:44; 10.05 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil pole tegelikult majas suitsetamine lubatud, aga näe see ei hoidnud neid tagasi üleüldsegi.

Ma ei usu seda mitte iialgi. Kui inimene elab oma, isiklikus korteris, siis kes ja kuidas saab keelata tal seal suitsetada? Ühiskasutatavas koridoris ei tohi suitsetada. Samuti rõdul või kellegi akna all. Aga kindlasti ei saa olla sellist keeldu, et inimene ei tohi oma kodus suitsetada.

Loomulikult võib inimene oma kodus suitsetada. KUI see pole üürikorter – üürikorteri omanik otsustab, kas võib või ei või. Korterikolossides võib ka ühistu otsustada, et neil on suitsuvaba maja, aga ma pole kindel, kas see on juriidiliselt pädev.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil pole tegelikult majas suitsetamine lubatud, aga näe see ei hoidnud neid tagasi üleüldsegi.

Ma ei usu seda mitte iialgi. Kui inimene elab oma, isiklikus korteris, siis kes ja kuidas saab keelata tal seal suitsetada? Ühiskasutatavas koridoris ei tohi suitsetada. Samuti rõdul või kellegi akna all. Aga kindlasti ei saa olla sellist keeldu, et inimene ei tohi oma kodus suitsetada.

Loomulikult võib inimene oma kodus suitsetada. KUI see pole üürikorter – üürikorteri omanik otsustab, kas võib või ei või. Korterikolossides võib ka ühistu otsustada, et neil on suitsuvaba maja, aga ma pole kindel, kas see on juriidiliselt pädev.

Vabandust! Mina kirjutangi inimese isiklikust kodust, mitte üürikorterist.

Mitte ükski KÜ ei saa otsustada, et inimene ei tohi oma kodus suitsetada.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.05 09:30; 10.05 09:32; 10.05 10:44; 10.05 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa tõsiselt kohe küsid niimoodi või?

Millest sa aru ei saa? Minu kodusoleku ajal pole suitsuandur kordagi suitsuhaisu peale tööle hakanud kuigi patareid on korras.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.02 20:24; 19.02 03:25; 27.02 00:43; 04.05 10:21; 10.05 11:07; 11.05 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa tõsiselt kohe küsid niimoodi või?

Millest sa aru ei saa? Minu kodusoleku ajal pole suitsuandur kordagi suitsuhaisu peale tööle hakanud kuigi patareid on korras.

Kuidas saab naabri korterist imbuv suitsuhais suitsuandurit tööle panna?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.05 09:30; 10.05 09:32; 10.05 10:44; 10.05 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa tõsiselt kohe küsid niimoodi või?

Millest sa aru ei saa? Minu kodusoleku ajal pole suitsuandur kordagi suitsuhaisu peale tööle hakanud kuigi patareid on korras.

Kuidas saab naabri korterist imbuv suitsuhais suitsuandurit tööle panna?

Aga kui tuba on paksult suitsuhaisu täis? Suitsuandurid ju lähevad liigse suitsu peale tööle.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.02 20:24; 19.02 03:25; 27.02 00:43; 04.05 10:21; 10.05 11:07; 11.05 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suitsu, mitte sigareti lõhna peale ????

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa tõsiselt kohe küsid niimoodi või?

Millest sa aru ei saa? Minu kodusoleku ajal pole suitsuandur kordagi suitsuhaisu peale tööle hakanud kuigi patareid on korras.

Kuidas saab naabri korterist imbuv suitsuhais suitsuandurit tööle panna?

Tal on ilmselt haisuandur.Või tõenäolisem- ta trollib niisama ja mängib lolli.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )


Esileht Kodunurk Naabri suitsuhais imbub minu tuppa :(